Meghan Markle cała na biało debiutuje na Paris Fashion Week podczas pokazu Balenciagi
Meghan Markle pojawiła się niespodziewanie na pokazie Balenciagi podczas Paryskiego Tygodnia Mody. To debiut żony księcia Harry'ego na tym wydarzeniu.
Meghan Markle zaskoczyła wszystkich swoją obecnością na Paryskim Tygodniu Mody. Żona księcia Harry'ego w sobotni wieczór opuściła hotel w Paryżu, by wziąć udział w pokazie Balenciagi. Miała na sobie biały komplet z długim szalem i czarne szpilki.
Zobacz także: Wydekoltowana Sofia Vergara wita paparazzi w Paryżu, pozując w bordowej sukience i futrze
To pierwszy raz, gdy Meghan uczestniczy w pokazie podczas paryskiego tygodnia mody. W 2013 roku pojawiła się na na tej samej imprezie w Nowym Jorku, ale było to przed tym, jak została żoną księcia Harry'ego. Jej obecność w Paryżu błyskawicznie zainteresowała obecnych na miejscu dziennikarzy i fotoreporterów.
Zobaczcie, jak Meghan Markle zadebiutowała na paryskim Tygodniu Mody. Zadała szyku?