Kokosimo
|

Meghan Markle i książę Harry wybrali się na kolację z Jennifer Lopez i Alexem Rodriguezem: "JLo zaprosiła książęca parę i Archiego do jej domu w Miami"

159
Podziel się

Na naszych oczach rośnie właśnie nowa medialna przyjaźń?

Meghan Markle i książę Harry wybrali się na kolację z Jennifer Lopez i Alexem Rodriguezem: "JLo zaprosiła książęca parę i Archiego do jej domu w Miami"
meghan markle (ONS, ONS)

Nie da się ukryć, że decyzja o "Mexicie" okazała się być dla Sussexów zbawieniem. Meghan Markle i książę Harry stwierdzili, że wycofanie się z dotychczasowych ról było dla nich jedyną szansą na normalną przyszłość, w związku z czym już od ponad miesiąca mogą cieszyć się "zwykłym" życiem młodych rodziców, którzy przy okazji mają na koncie setki milionów dolarów.

Kilka dni temu stroniący od mediów rodzice Archiego wystąpili "publicznie" w Miami na szczycie organizowanym przez JPMorgan - jedno z największych holdingów finansowych na świecie. Mówi się, że za przemówienie na The Alternative Investment Summit Meghan i Harry zainkasowali 1,5 miliona dolarów.

Okazuje się, że do szerokiego grona sławnych przyjaciół "byłych" royalsów dołączyli właśnie Jennifer Lopez i Alex Rodriguez. Jak donosi Page Six, tuż po konferencji Brytyjczyk i jego żona wybrali się na kolację z piosenkarką i baseballistą do 1Hotel South Beach, gdzie w rodzinnej atmosferze omawiali "wspólną przyszłość".

"Harry i Meghan bardzo dobrze dogadywali się z Jennifer i Alexem" - wyznał w rozmowie z portalem naoczny świadek. "Kolacja przeminęła na żywej dyskusji. Słyszałem, jak JLo zaprasza książęca parę i Archiego do jej domu w Miami, aby spędzili trochę czasu z ich rodziną."

Myślicie, że Harry i Meghan staną się niebawem pełnoprawnymi celebrytami?

KOMENTARZE
(159)
Jhgsn
2 tyg. temu
No i mamy nowych celebrytów ... meg i Harry ... a tak księciunio chciał ciszy i spokoju od medialnego szumu
Razmataz
2 tyg. temu
Nie. To nie przyjaźń. Gdyby tak było, to Meghan miałaby w JLo ziomka jeszcze przed medialnym ślubem z brytyjskim arystokratą. Tutaj znaczenia ma tylko j wyłącznie pozycja, jak widać okupiona łzami.
Mysz
2 tyg. temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji
Zhz
2 tyg. temu
No i o to chodziło jak widać. Nie o odcięcie się od mediów i spokój.
Lilia33
2 tyg. temu
Megan zamykając jedne drzwi, otworzyła drugie, na które tak ciężko pracowała. Też chciałabym byc tak uparta s dążeniu do celu🤷🏼‍♀️
Najnowsze komentarze (159)
gosc
2 tyg. temu
to juz megan chyba zadowolona,juz bedzie wielka celebrytka,choc marna z niej aktorka
Jojo
2 tyg. temu
A wam wszystkim żal dupe ściska
babcia
2 tyg. temu
miałeś H... złoty róg...... teraz ostał ci się ino sznur.
babcia
2 tyg. temu
oj, jak tego Harego ciągnie do tego zblazowanego towarzystwa. Oby tam zle nie skończył.
Ggggggg
2 tyg. temu
To już nie książę.
2222
2 tyg. temu
pasożyty
tas
2 tyg. temu
Tej babie malo calego swiata. Wkrotce znudzi jej snie niebycie ksiezna i wymysli cos zeby znow byc na swieczniku.
zee
2 tyg. temu
czyli ze paparazzi i media to tylko wymówka bo teraz dopiero ich gonią jak dianę. rachel to fałszywa moneta i harry drogo za tę fałszywke zapłaci.
JONY B
2 tyg. temu
Ten Harry to piz....da.Paniusia wie co robi.zabierze mu 100milionow i pójdzie z jakimś cwaniakiem z Hollywood.a Harry jak piesek do angli wróci.
Qbaq
2 tyg. temu
Była książęca parę bym dodał
Dodi
2 tyg. temu
Super
www
2 tyg. temu
Lopez przeciez ostatnio miła występ gdzie była ukrzyżowana dla mnie ta kobieta jest chora nie ma co pokazywać to robi takie rzeczy żeby zablysnąc stara durna baba która chce się zaprzyjażnić z drugą durną starą babą Meg ma ku temu jakiś cel
olaboga
2 tyg. temu
Przecież to już nie jest książęca para. zrzekli się tytułów 🤦‍♀️
robert
2 tyg. temu
Dajcie im wszyscy spokoj,niech zyja normalnie.Bez papparazzi .
...
Następna strona