Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle ma żal do rodziny męża o wspieranie Kate w walce z tabloidami? "Pstryknie palcami i lecą jej pomóc"

176
Podziel się

Żona Harry'ego jest podobna oburzona tym, jak szybko i skutecznie Pałac stanął w obronie Kate w obliczu pomówień ze strony prasy. Ona nie miała tyle szczęścia...

Meghan Markle ma żal do rodziny męża o wspieranie Kate w walce z tabloidami? "Pstryknie palcami i lecą jej pomóc"
Meghan Markle ma żal do royalsów i Kate Middleton (ONS.pl)
bCYcoeKZ

Meghan Markle jakiś czas temu oficjalnie porzuciła królewskie życie. Poczynania żony Harry'ego od początku budziły spore emocje w prasie, jednak zapewne nie spodziewała się, że tabloidy aż tak mocno zajdą jej za skórę. Teraz gdy już jako była księżna opuściła Pałac, coraz częściej mówi się natomiast o jej krytycznym stosunku do rodziny męża.


Zobacz: Meghan Markle nie może się doczekać na premierę książki o sobie: "Chce wreszcie zerwać z wizerunkiem ROZKAPRYSZONEJ DIWY"


Meghan Markle i Harry od początku zmagali się z falą niezwykle krytycznych artykułów w kolorowej prasie. Tabloidy ganiły ich niemal za wszystko, a bierna postawa royalsów raczej nie pomagała im w uporaniu się z tym problemem. Ostatecznie doszło do pamiętnego "Megxitu", a znajomi pary nie mają dziś złudzeń, że rodzina królewska faworyzowała żonę drugiego z braci, Kate Middleton.


Przypomnijmy: Meghan Markle twierdzi, że księżna Kate była FAWORYZOWANA przez rodzinę: "Ich nikt nie traktował poważnie"


Niedawno głośno było o rzekomych pretensjach, które Meghan miała mieć do rodziny męża. Z początku wynikały one jedynie z faktu, że eksksiężna nie otrzymała od royalsów pomocy, gdy najbardziej jej potrzebowała. Jak sama podobno stwierdziła, Kate nigdy nie miała takich problemów i zawsze mogła liczyć na ogrom wsparcia od Pałacu.


Tak jest i tym razem, a niedawne "fałszywe" doniesienia jednego z tabloidów na temat księżnej Kate zostały szybko zdementowane. Co więcej, pojawiają się nawet informacje o tym, że Pałac planuje pozew przeciwko redakcji Tatlera. Takie rozwiązanie to oczywiście wymarzony scenariusz dla Meghan, która od początku dawała rodzinie męża do zrozumienia, że potrzebuje pomocy w walce z oszczerstwami prasy.


Nic zatem dziwnego, że żona Harry'ego czuje teraz ogromne poczucie niesprawiedliwości i ma jeszcze większe pretensje do rodziny męża. Jak twierdzi portal Daily Mail, Meghan jest podobno oburzona tym, jak szybko rozprawiono się z raptem jednym artykułem, którego treść nie spodobała się Cambridge'om. Tym samym ponownie pojawiły się u niej podejrzenia o to, że Kate od początku była faworyzowana przez Pałac.


Meghan uważa, że Pałac Kensington nigdy nie bronił jej przed atakami tabloidów, które praktycznie rozdzierały ją na strzępy. Teraz Kate nie spodobał się jeden artykuł, nie mijają 24 godziny i Pałac dementuje pogłoski na jej temat. To dla niej jak policzek. Ona i Harry prosili wielokrotnie o wsparcie, ale nikt ich nie słuchał. Kate natomiast ledwo pstryknie palcami i wszyscy lecą jej na pomoc - stwierdza gorzko jej znajomy cytowany przez portal.


Przyjaciel z otoczenia Sussexów twierdzi też, że właśnie takie postępowanie członków rodziny królewskiej było jednym z powodów, dla których zdecydowali się dokonać "Megxitu".


Meghan uważa to za niezwykle wymowne. To był jeden z głównych powodów, przez który pożegnali się z królewskim życiem. Wszystko przez brak wsparcia oraz ignorowanie bólu i cierpienia, przez które przechodziła, gdy tabloidy ją niemal krzyżowały. Zamiast jej pomóc, dali jej do zrozumienia, że prosiła o zbyt wiele i robiła to zbyt często - stwierdza.


Podzielacie obawy Meghan o to, że Kate od początku była faworyzowana?

bCYcoeLb
bCYcoeLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
Ola
4 miesiące temu
Po Kate tabloidy jechały od lat, pamiętam jeszcze dobrze te kąśliwe artykuły, jak nawet nie byli z Williamem narzeczeństwem. Więc to naprawdę nie jest tak, że jeden artykuł i już lecą na pomoc. Poza tym Kate to żona przyszłego króla i matka jego następcy, więc logiczne, że ma inną pozycję. Ogólnie pewnie news wyssany z palca, ale jeśli Meghan miałaby pretensje, to tylko o jej braku zrozumienia sytuacji, w której się znalazła by świadczyło.
ada
4 miesiące temu
Podrzędna aktoreczka która została księżną inie umiała zagrać tej roli.
gość
4 miesiące temu
Pałac Kensington reprezentuje Williama i Kate tak samo jak reprezentował Harrego i Meghan, kiedy jeszcze reprezentowali rodzinę królewską. W ciągu dwuletniej kariery Meghan jako księżnej, były dwa procesy przeciwko prasie wytoczone przez Harrego i Meghan. Harry przegrał proces, Meghan robi wszystko żeby przegrać swój. Zarzucanie rodzinie królewskiej, że nie bronili jest wymysłem chorej ambicji. Jeśli ktoś kłamie i nie jest w stanie znieść konstruktywnej krytyki to nawet Pałac Kensington ma tu związane ręce. Niestety, Meghan to beznadziejny przypadek, nie wyciąga wniosków z niczego i jedyne co potrafi robić skutecznie to namieszać i wiać gdzie pieprz rośnie. Zła sława dopadnie ją też w Hollywood, nawet najdrożsi na świecie ochraniarze jej nie pomogą.
bCYcoeLD
Dsas
4 miesiące temu
Kim jest Meghan Markle? To drugoplanowa aktorka domagając się zainteresowania tłumu. A tłum nie chce się nią interesować, woli swoje zainteresowanie przelewać na księżne Katarzynę, żonę przyszłego króla.
hippo
4 miesiące temu
gdyby Megan nie miała gigantycznego kompleksu Kate to wszystko pewnie ułożyłoby się dobrze, ale Megan jest dysfunkcyjna i Harrego pociągneła za sobą, szybki rozwód w tle
Najnowsze komentarze (176)
Nailist
4 miesiące temu
Mam nadzieję że Catherine The Great nie straci swoich bujnych, gęstych loków, na których zasądza się cała jej uroda. Żal by było gdyby zaczęła linieć, bo buzia już jej się wykrzywiła, każde oko i brew ma na innej wysokości. Oczywiście, zawsze pozostają extensions, które z jakichś powodów Pudelkowniczki nazywają "doczepami".
Gość
4 miesiące temu
Widac, że meghan nie jest stworzona do zycia w krolewskiej, europejskiej rodzinie... Widocznie jej żywioł to jakieś murzynskie dzielnice w Ameryce albo latynoskie przedmiescia. Genów nie wydlubiesz...
Lili
4 miesiące temu
To nie szczescie, to pozycja wypracowana przez lata. Kate dziala w rodzinie, podejmuje swoje obowiązki, nie grymasi... Nie jest nadętą rozwódką z fochami na wszystko, ktorej tylko się należy... Megan to obciach, wstyd i przypał, generalnie chyba harrek miał już wczesniej problemy psychiczne albo wadę wzroku, że przytargal na dwór to indywiduum...
SOS
4 miesiące temu
Kate to dama w kazdym calu, ktorej mulateczka do piet nie dorasta
Menea
4 miesiące temu
Beżowej rozwódce nic się nie podoba tylko ona sama się sobie podoba
Wish
4 miesiące temu
Powiela znany sobie schemat rodziny uzalajac się w mediach jak jej ojciec i tak jak on jest roszczeniowa. Życie w rodzinie królewskiej czy zwyklej nie jest dla niej.
Dora
4 miesiące temu
Teraz nawet Markle została ofiarą lewackich ataków xD Na Twitterze jadą po niej, bo nie płacze publicznie po Floydzie.
???
4 miesiące temu
Jeszcze ktoś nie wierzy w to, co mówiła o niej jej rodzina?
bCYcoeLv
lili
4 miesiące temu
no tak krolowa z torebką powinna po redakcjach latać
luczian
4 miesiące temu
to jest klasa, nie komentować zaczepek
bartolini
4 miesiące temu
ani kasy ani klasy
Doma
4 miesiące temu
Pałac Kensington(który wymieniacie jako ten, który zareagował), jest siedzibą Williama i Kate więc to nie rodziną królewska ja wsparła, ale oni sami się tym zajęli
Mon
4 miesiące temu
Od początku lała na royalsów i ich zasady. A teraz żal że jej nie wspierali... niezla jest.
Nick
4 miesiące temu
Kate jest tam dluzej i obroniła swoją klasyczności a megxit zaraz rozpoczęła od promowania czarnej masy zamiast zacząć od przedstawienia siebie dlatego jej sie boja bo nie wiedza na co ja stać albo już zdążyli sie dowiedzieć
...
Następna strona
bCYcoeLX