Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Meghan Trainor eksponuje odchudzone ciało w skąpym komplecie. Internauci kwitują: "Królowa OZEMPICU"

156
Podziel się:
156
Podziel się:

Meghan Trainor, znana z hitu "All About That Bass", przeszła spektakularną metamorfozę. Artystka, która zawsze promowała akceptację ciała, teraz zaskoczyła fanów swoją nową, szczuplejszą sylwetką. Jej najnowsze zdjęcia wywołały w sieci burzę.

1
 / 6
Meghan Trainor eksponuje odchudzone ciało w skąpym komplecie. Internauci kwitują: "Królowa OZEMPICU"
Meghan Trainor
Meghan Trainor (Getty Images)
0
0

Meghan Trainor, znana z promowania ciałopozytywności, zaskoczyła fanów swoją nową sylwetką. Artystka, która zawsze podkreślała znaczenie akceptacji siebie, postanowiła zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Wprowadziła zmiany w stylu życia, które zaowocowały znaczną utratą wagi.

Trainor podjęła decyzję o zmianie swojego stylu życia po drugiej ciąży. Zaczęła współpracować z dietetykiem i wprowadziła regularne ćwiczenia z trenerem personalnym. Dzięki temu nie tylko schudła, ale również poprawiła swoją kondycję fizyczną.

W procesie odchudzania Meghan Trainor korzystała z leku Mounjaro, który wspomaga utratę wagi. Artystka otwarcie przyznała, że lek ten pomógł jej w osiągnięciu celów zdrowotnych.

Nie, nie wyglądam jak 10 lat temu. Przeszłam drogę, żeby być najzdrowszą, najsilniejszą wersją siebie dla moich dzieci oraz dla mnie – wyznała Trainor.

W sobotę artystka miała sposobność zaprezentować na scenie swoje największe hity w ramach eventu iHeartRadio odbywającego się w Huntington Beach w Kalifornii. Była to też idealna okazja, żeby odsłonić swoje lżejsze o kilkanaście kilogramów ciało. W tym celu 31-latka odziała się w wyjątkowo skąpy różowy krój, który zdecydowanie więcej odsłaniał, niż zasłaniał. Metamorfoza Meghan Trainor wywołała mieszane reakcje. Choć wielu fanów gratulowało jej determinacji, nie zabrakło również krytycznych głosów.

To nie jest Meghan Trainor; Duże jest piękne dopóki nie jesteś dostatecznie bogaty, żeby to zmienić. Cała prawda o show-biznesie; Królowa Ozempicu - pisali na TikToku.

2
 / 6
Meghan Trainor eksponuje odchudzoną sylwetkę na koncercie
3
 / 6
Meghan Trainor eksponuje odchudzoną sylwetkę na koncercie
4
 / 6
Meghan Trainor eksponuje odchudzoną sylwetkę na koncercie
5
 / 6
Meghan Trainor eksponuje odchudzoną sylwetkę na koncercie
6
 / 6
Meghan Trainor przed kilkoma laty
KOMENTARZE
(156)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Janusz
8 miesięcy temu
Czemu te gwiazdki lubią się obnażać? Brak talentu nadrobić golizną?
Brokatova
8 miesięcy temu
A kilka lat temu śpiewała żeby nie przejmować się swoim rozmiarem. Trochę zakłamanie...
🐈🐈🐈kocik
8 miesięcy temu
Dorota Wellman powiedziała , że każda gruba osoba chce być chuda nawet jeśli mówi z uśmiechem na twarzy, że jest inaczej. I gdyby zaproponował ktoś , że od jutra możesz być chuda jak za dotknięciem różczki to każda gruba osoba się zgodzi - nie odmówi zostania chudym .
She
8 miesięcy temu
Te g.upie celebrytki za kilka lat odczują skutki uboczne tego specyfiku .
lol
8 miesięcy temu
ta golizna na scenie jest juz nudna
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
jjjj
8 miesięcy temu
Sami zapowiadaliście spowiedź E mila, a dziś milczycie. Jedynie k ozaczek napisał o tym artykuł. Czaicie? Na wszystkie media tylko jeden portal! I już dostali pismo od jej prawnika straszące - o tym też piszą. Miejcie jaja w tej redakcji!
wszyscy wiedz...
8 miesięcy temu
pudel się boi o Dodzie pisać ?
dobrze że jes...
8 miesięcy temu
W końcu Emil S. przedstawił kim naprawdę jest doda, a nie jej kreacja przez media.
Womit
8 miesięcy temu
E tam Meghan, dawajcie w końcu o Dodzie, wszyscy tylko na to czekają! Jest wywiad bomba na Salon24 od Emila Stępnia a tu cisza... Czy ona wam płaci za milczenie?? Na Kozaczku już napisali, mają większe jaja od was!
Aaaaa
8 miesięcy temu
Koniec z pudłem to nie dziennikarstwo ! Boicie Się dody ?! Hahaha ona z was żyje ! Rządamy artykuł !!!!!!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (156)
Tommy
8 miesięcy temu
No to całe życie na Ozempic, ciekawe czy wytrzyma ona i jej ciało?
hipokrytka
8 miesięcy temu
Żaden grubas nie chce być gruby, więc po co te teksty o akceptacji..
Kovalsky
8 miesięcy temu
a za parę lat zbiórka na walkę z nowotworem... to już nawet nie jest śmieszne
Ewa
8 miesięcy temu
Ona ma tylko 31 lat???myślałam,że dużo więcej.Pamiętam program ,,the four" gdzie była jednym z jurorów co ciekawe p.diddy też tam zasiadał ona tam miała tylko 20 kilka lat a,wyglądała jak po 30-tce więc to nie utrata kg ją postarzyła,zawsze wyglądała na więcej niż ma.
Lusia
8 miesięcy temu
Królowa Ozempicu jest Kryska Aguilera 🤣 Ale fakt z twarzy obie wyglądają podobnie... i nie jest to komplement dla żadnej z nich.
ściema
8 miesięcy temu
Na moją żonę Ozemp nie działa i nie chudnie. Brała rok "500"ę
fan
8 miesięcy temu
Utrata wagi wprost proporcjonalna do kwadratu utraty mózgu- Lek jest narzędziem - ale jeśli nic nie zmienisz, to skończysz tak jak zacząłeś, tyleż z całkowitym wyjałowieniem organizmu!!! To takie trudne do ogarnięcia ?!?
koko
8 miesięcy temu
jeszcze tylko kilka operacji plastycznych i w końcu zaakceptuje siebie. fałszywa jak każda inna artystka na pasku globalnych firm promujących "samoakceptację" po braniu leków i zabiegach chirurgii
...
8 miesięcy temu
Gdzie się podziała moda na body positive? Było minęło?
Ta twarz...
8 miesięcy temu
Co tu się stało z twarzą?! Figura oczywiście lepiej niż było wcześniej.
Damian
8 miesięcy temu
"Because you know I'm all about that treble."
sax
8 miesięcy temu
I co? Niby badabejs, badabejs, ale jednak rozmiar się liczy...
Polak
8 miesięcy temu
Kuzyni Rudakubana już w drodze z Niemiec do Polski. W tym roku dostaniemy ich 60 tyś., w następnym 100 tyś.Każdemu damy co miesiąc 7-8 tyś i sprowadzimy rodziny. Rafał o to zadba.
Nick
8 miesięcy temu
Co się stało z body positive?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
9.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
8.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
7.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.
6.

Michał Mikołajczak chwali się rajskimi wakacjami w Tajlandii z Edytą Zając. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak nie epatują specjalnie swoim życiem uczuciowym, ale postanowienie o chronieniu prywatności zawieszają zwykle na czas wakacji. Aktor pochwalił się właśnie rajskim urlopem z ukochaną i wypoczynkiem w słonecznej Tajlandii.
5.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
4.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
3.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
2.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
1.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.