Melania Trump w srebrnej kreacji błyszczała na imprezie sylwestrowej. Ikona mody? (ZDJĘCIA)
Donald i Melania Trumpowie bawili się na sylwestrowej imprezie w luksusowej rezydencji Mar-a-Lago na Florydzie. Pierwsza dama zdecydowała się na długą kreację z cekinów. Tego wieczoru dosłownie błyszczała.
Melania Trump od lat uchodzi za ikonę mody, która zwraca na siebie uwagę swoimi misternie dopracowanymi stylizacjami. Praktycznie każde jej publiczne wyjście jest szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Trzeba przyznać, że małżonka Donalda Trumpa doskonale wie, jak fatałaszkami wywoływać emocje.
Swego czasu głośno było o stroju, a zwłaszcza kapeluszu, który 55-latka miała na sobie w trakcie uroczystego zaprzysiężenia jej męża na 47. prezydenta USA. Niedawno z kolei pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zachwycała elegancką i wartą fortunę stylizacją na charytatywnym spotkaniu z potrzebującymi dziećmi.
ZOBACZ TAKŻE: Elegancka Melania Trump u boku Świętego Mikołaja rozdaje prezenty potrzebującym dzieciom (ZDJĘCIA)
Tym razem Melania zwracała na siebie uwagę podczas sylwestrowej zabawy. Donald Trump pojawił się z małżonką na imprezie w luksusowej rezydencji Mar-a-Lago, która znajduje się w Palm Beach na Florydzie. Pierwsza dama USA odziała się w suknię do ziemi ze srebrnych cekinów. Obcisły model na ramiączkach podkreślił jej talię z kolei głęboko wycięty dekolt, wyeksponował biust. Całość dopełniły dopasowane szpilki na wysokim obcasie.
Gustownie?