Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|
aktualizacja

Menadżerka Jerzego Połomskiego ujawnia PRZYCZYNĘ ŚMIERCI muzyka: "Lekarze do końca o niego walczyli"

390
Podziel się:

Informacja o śmierci 89-letniego Jerzego Połomskiego poruszyła środowisko artystyczne, jak i fanów legendarnego muzyka. Menadżerka artysty, w rozmowie z jednym z tabloidów, zdradziła przyczynę jego odejścia.

Menadżerka Jerzego Połomskiego ujawnia PRZYCZYNĘ ŚMIERCI muzyka: "Lekarze do końca o niego walczyli"
Jerzy Połomski nie żyje (AKPA)

Jerzy Połomski był jednym z bardziej charakterystycznych polskich artystów. Piosenkarz zasłynął m.in. z przebojów "Bo z dziewczynami" i "Cała sala śpiewa z nami". Zmarł w poniedziałek 14 listopada koło godziny 19 w jednym z warszawskich szpitali. Smutną informację przekazała jego menadżerka, Violetta Lewandowska.

"Super Express" skontaktował się z Violettą, która pozostawała w stałym kontakcie z Połomskim. Kobieta w rozmowie z tabloidem opisała, co było przyczyną śmierci 89-letniego piosenkarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Tak, niestety to prawda. O godz. 19:20 dostałam telefon ze szpitala. Jerzy nie żyje. Zmarł chwilę przed telefonem, który otrzymałam - potwierdziła dla "Super Expressu" Violetta Lewandowska.

Jak ustalił dziennik, Jerzy Połomski trafił do szpitala już w środę, a opiekunka artysty i mieszkańcy, którzy towarzyszyli mu w domu opieki, mieli nadzieję, że gwiazdor wróci do zdrowia. Jego stan był jednak poważny, o czym poinformowała Lewandowska.

Jerzy miał infekcję. Jego organizm nie poradził sobie z zakażeniem, które wdarło się do jego organizmu. Trudno mi teraz dokładnie powiedzieć. Wiem, że lekarze do końca o niego walczyli. Niestety się nie udało - przekazała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(390)
Mon
rok temu
Mieszkał blisko mnie (zanim trafił do domu opieki), często spotykałam go w sklepie. Człowiek wysokiej kultury, uprzejmy, dystyngowany, każdego traktował z szacunkiem, wyróżniał się wyglądem i zachowaniem. Prawdziwy artysta.
Nika
rok temu
Cała sala śpiewa z nami...Panie Jerzy...nigdy nie zapomnimy
Oj nie
rok temu
Odchodzą wielcy z tego świata...
Kasia
rok temu
Bardzo przykra wiadomość
Mateusz i Krz...
rok temu
Żegnaj 😢
Najnowsze komentarze (390)
Zenek
rok temu
pani Viola to dobra hiena
realista
rok temu
Każdy chce wiedzieć na co zmarł 89 latek. Na starość zmarł, na starość.
Justyna
rok temu
Według Mnie gdy ktoś dożywa takiego wieku. To świadczy o tym, że miał dobre zdrowie, że dożył tylu lat. A, koniec przyjdzie dla każdego. Ten artysta pokazał klasę. Nie jak niektórzy artyści teraz.
przełom
rok temu
Wielka strata, wielki człowiek - ale miał niemal 90 lat!!! To ile jeszcze miałby żyć? Pytaliście go, czy chce dalej mieszkać tram, gdzie mieszkał?
Matylda
rok temu
Spoczywaj w spokoju ...wspomnien czar pozostal.
Irena-Irena
rok temu
Mocno schorowany, starsy pan, ot i tyle - zmarł, bo taka kolej, ludzie się rodzą, dorastają i starzeją! Szkoda, że odzszedł, ale bez sensacji!!
Olo
rok temu
Przyczyna śmierci w tym wieku S K S
emen
rok temu
Niech spoczywa w spokoju
ccc
rok temu
Wspaniały człowiek i piosenkarz o wrażliwym sercu. Cała Polska kochała jego piękne piosenki. Wychowywaliśmy się na tych pełnych liryzmu i wysokiej klasy oraz perfekcyjnego wykonania piosenkach. Jego baryton był jedyny w swoim rodzaju. To był człowiek wysokiej kultury, życzliwy wszystkim ludziom. Wielka szkoda dla nas i kultury polskiej, że tak nagle odszedł. Jego piosenki i pamięć o nim pozostaną na zawsze. Niech spoczywa w pokoju.
felczer
rok temu
każdy na coś umrzeć musi, teraz część babć i dziadków pewnie odkryła u siebie podobne objawy
wlacz mysleni...
rok temu
czas przychodzi na tych szczepionkowo pozytywnych...strzezcie sie, bo zaufaliscie oszustom
dora
rok temu
no chyba już czas mu bylo , stary był ,nikt wiecznie nie zyje do cholery , i tak miał piekne zycie
Michal K.
rok temu
Ten cholerny AIDS przerzedza środowiska artystyczne na całym świecie. Szkoda Jurka,bo był cudownym wokalistą i osobowością.Niech Go Bóg ma swej opiece.
róża
rok temu
"Tam gdzie ludzie graja i śpiewają to dobre domy i dobrzy ludzie są tam wejdźcie "słowa JPII . Śliczny piosenkarz to taki o pięknym sercu i wnętrzu o wspaniałym 1 na milion głosie wciąż śpiewam panie Jerzy Twoje niezapomniane piosenki . Jakby świat byłby dziś piękny gdyby przez życie szedł z radością, śpiewem i z szacunkiem do drugiego człowieka gdzie drogowskazem na życie był Pan Bóg. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ! AMEN !
...
Następna strona