Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
|
aktualizacja

Menadżerka Jerzego Połomskiego ujawnia PRZYCZYNĘ ŚMIERCI muzyka: "Lekarze do końca o niego walczyli"

391
Podziel się:

Informacja o śmierci 89-letniego Jerzego Połomskiego poruszyła środowisko artystyczne, jak i fanów legendarnego muzyka. Menadżerka artysty, w rozmowie z jednym z tabloidów, zdradziła przyczynę jego odejścia.

Menadżerka Jerzego Połomskiego ujawnia PRZYCZYNĘ ŚMIERCI muzyka: "Lekarze do końca o niego walczyli"
Jerzy Połomski nie żyje (AKPA)

Jerzy Połomski był jednym z bardziej charakterystycznych polskich artystów. Piosenkarz zasłynął m.in. z przebojów "Bo z dziewczynami" i "Cała sala śpiewa z nami". Zmarł w poniedziałek 14 listopada koło godziny 19 w jednym z warszawskich szpitali. Smutną informację przekazała jego menadżerka, Violetta Lewandowska.

"Super Express" skontaktował się z Violettą, która pozostawała w stałym kontakcie z Połomskim. Kobieta w rozmowie z tabloidem opisała, co było przyczyną śmierci 89-letniego piosenkarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Tak, niestety to prawda. O godz. 19:20 dostałam telefon ze szpitala. Jerzy nie żyje. Zmarł chwilę przed telefonem, który otrzymałam - potwierdziła dla "Super Expressu" Violetta Lewandowska.

Jak ustalił dziennik, Jerzy Połomski trafił do szpitala już w środę, a opiekunka artysty i mieszkańcy, którzy towarzyszyli mu w domu opieki, mieli nadzieję, że gwiazdor wróci do zdrowia. Jego stan był jednak poważny, o czym poinformowała Lewandowska.

Jerzy miał infekcję. Jego organizm nie poradził sobie z zakażeniem, które wdarło się do jego organizmu. Trudno mi teraz dokładnie powiedzieć. Wiem, że lekarze do końca o niego walczyli. Niestety się nie udało - przekazała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(391)
Mon
3 tyg. temu
Mieszkał blisko mnie (zanim trafił do domu opieki), często spotykałam go w sklepie. Człowiek wysokiej kultury, uprzejmy, dystyngowany, każdego traktował z szacunkiem, wyróżniał się wyglądem i zachowaniem. Prawdziwy artysta.
Nika
3 tyg. temu
Cała sala śpiewa z nami...Panie Jerzy...nigdy nie zapomnimy
Oj nie
3 tyg. temu
Odchodzą wielcy z tego świata...
Kasia
3 tyg. temu
Bardzo przykra wiadomość
Mateusz i Krz...
3 tyg. temu
Żegnaj 😢
Najnowsze komentarze (391)
Zenek
1 tyg. temu
pani Viola to dobra hiena
realista
2 tyg. temu
Każdy chce wiedzieć na co zmarł 89 latek. Na starość zmarł, na starość.
Justyna
2 tyg. temu
Według Mnie gdy ktoś dożywa takiego wieku. To świadczy o tym, że miał dobre zdrowie, że dożył tylu lat. A, koniec przyjdzie dla każdego. Ten artysta pokazał klasę. Nie jak niektórzy artyści teraz.
przełom
2 tyg. temu
Wielka strata, wielki człowiek - ale miał niemal 90 lat!!! To ile jeszcze miałby żyć? Pytaliście go, czy chce dalej mieszkać tram, gdzie mieszkał?
Matylda
2 tyg. temu
Spoczywaj w spokoju ...wspomnien czar pozostal.
Irena-Irena
2 tyg. temu
Mocno schorowany, starsy pan, ot i tyle - zmarł, bo taka kolej, ludzie się rodzą, dorastają i starzeją! Szkoda, że odzszedł, ale bez sensacji!!
Olo
2 tyg. temu
Przyczyna śmierci w tym wieku S K S
emen
2 tyg. temu
Niech spoczywa w spokoju
ccc
2 tyg. temu
Wspaniały człowiek i piosenkarz o wrażliwym sercu. Cała Polska kochała jego piękne piosenki. Wychowywaliśmy się na tych pełnych liryzmu i wysokiej klasy oraz perfekcyjnego wykonania piosenkach. Jego baryton był jedyny w swoim rodzaju. To był człowiek wysokiej kultury, życzliwy wszystkim ludziom. Wielka szkoda dla nas i kultury polskiej, że tak nagle odszedł. Jego piosenki i pamięć o nim pozostaną na zawsze. Niech spoczywa w pokoju.
felczer
2 tyg. temu
każdy na coś umrzeć musi, teraz część babć i dziadków pewnie odkryła u siebie podobne objawy
wlacz mysleni...
2 tyg. temu
czas przychodzi na tych szczepionkowo pozytywnych...strzezcie sie, bo zaufaliscie oszustom
dora
2 tyg. temu
no chyba już czas mu bylo , stary był ,nikt wiecznie nie zyje do cholery , i tak miał piekne zycie
Michal K.
2 tyg. temu
Ten cholerny AIDS przerzedza środowiska artystyczne na całym świecie. Szkoda Jurka,bo był cudownym wokalistą i osobowością.Niech Go Bóg ma swej opiece.
róża
2 tyg. temu
"Tam gdzie ludzie graja i śpiewają to dobre domy i dobrzy ludzie są tam wejdźcie "słowa JPII . Śliczny piosenkarz to taki o pięknym sercu i wnętrzu o wspaniałym 1 na milion głosie wciąż śpiewam panie Jerzy Twoje niezapomniane piosenki . Jakby świat byłby dziś piękny gdyby przez życie szedł z radością, śpiewem i z szacunkiem do drugiego człowieka gdzie drogowskazem na życie był Pan Bóg. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ! AMEN !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie