Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Mentorka Irena z "Projektu Lady" krytykuje Rafała Trzaskowskiego: "To FAUX PAS założyć martensy do garnituru na spotkanie z PREZYDENTEM"

411
Podziel się

Kamińska-Radomska stwierdziła, że na wizytę w Pałacu Prezydenckim 48-latek powinien włożyć buty, które mają... pięć dziurek na sznurówki. Czepia się?

Mentorka Irena z "Projektu Lady" krytykuje Rafała Trzaskowskiego: "To FAUX PAS założyć martensy do garnituru na spotkanie z PREZYDENTEM"
Mentorka Irena krytykuje Rafała Trzaskowskiego (East News, Instagram)
bCYVtedh

W momencie, w którym Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyścigu po fotel prezydencki, oczy całego kraju (i nie tylko) skierowały się w jego kierunku. Jak od samego początku przypuszczano, zwycięzcą w wyścigu o fotel prezydenta okazała się dotychczasowa głowa państwa, jednak różnica w głosach między kandydatami była minimalna.

Oprócz Dudy i Trzaskowskiego, którzy w ostatnich tygodniach dwoili się i troili, by przekonać do siebie rodaków, sporo uwagi poświęcano również ich żonom: Agacie i Małgorzacie. Zaangażowanej małżonce Rafała udało się przykuć wzrok znanej scenarzystki telewizyjnych tasiemców, Ilony Łepkowskiej. Goszcząc w Poranku powyborczym Wirtualnej Polski, 66-latka postanowiła podzielić się swoją opinią na temat Małgorzaty i jej prezencji na wieczorze wyborczym, krytykując ją za... nieuczesane włosy.

bCYVtedj

30 lipca doszło do szeroko komentowanego spotkania głowy państwa z prezydentem Warszawy, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim. Po konferencji prasowej panowie kurtuazyjnie wymienili ceremonialny uścisk dłoni przed obiektywami, po czym udali się odbyć "poważną dyskusję" za zamkniętymi drzwiami.

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Przemówienie Rafała Trzaskowskiego. "Po pierwsze: wygramy"

Jako że Trzaskowski dalej piastuje ważny urząd, od 48-latka wciąż wymaga się bardzo wiele, jak się okazuje - również w kwestii ubioru. W rozmowie z portalem Jastrząb Post znana z TVN-owskiego programu Projekt Lady Irena Kamińska-Radomska postanowiła skomentować stylizację, którą Rafał wybrał na wizytę u prezydenta. Tym, co nie spodobało się "mentorce", były - jej zdaniem - nieodpowiednie buty.

bCYVtedp

Jest to faux pas założyć martensy do garnituru na spotkanie z prezydentem - oceniła.

Co ciekawe, Kamińska-Radomska miała znacznie więcej wytycznych dla "nieobytego" polityka.

Na następne spotkanie powinien założyć po prostu buty, które są właściwe na wizytę do prezydenta - kontynuowała. Jest to nic innego, jak po prostu strój wizytowy. Wszystko zależy od tego, jaka jest to pora dnia. Jeżeli w ciągu dnia, to powinny być to buty czarne, wiązane, ze skóry, na skórze. I mało tego, w ciągu dnia, jeżeli jest to do godziny 18, to czubki czyli noski tych butów męskich są odcięte, są przeszyte. Czyli ten przód nie jest uszyty z jednego kawałka skóry, ale ten czub jest odcięty. Oczywiście trzeba się temu przyjrzeć.

Gwiazda Projektu Lady podkreśliła też, że odpowiednie buty na taką okazję powinny mieć... pięć dziurek na sznurówki.

bCYVtedq

Jeszcze dodam, że powinno być pięć dziurek na sznurówki. Po każdej stronie. Jeżeli ktoś jest koneserem i lubi bawić się modą, bądź dress code'em, to wie - zakończyła.

Też uważacie, że Trzaskowski popełnił faux pas przychodząc na spotkanie z prezydentem w martensach?

bCYVtedr
bCYVteds
bCYVtedK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(411)
Lol
2 miesiące temu
Nie widzę w tych butach nic złego ...wielka mentorka,znana z tego ze jest nieznana
Alicja
2 miesiące temu
Pani nie ma pojęcia o tym co Pani napisała, ani pojęcia o butach męskich do garnituru. To są buty typu brogue ( a nie martens) , które właśnie się nosi do garnituru. Może najpierw zależy coś wiedzieć, a dopiero potem komentować
nana
2 miesiące temu
Jego buty świadczą o nim! Pokazał jakim jest burakiem!
bCYVtedL
Rrrr
2 miesiące temu
Nie mów mi jak mam zyc
Xxxxx
2 miesiące temu
Jakie elity takie buty
Najnowsze komentarze (411)
eme
miesiąc temu
do tego prezydenta to akurat mozna
Dorota
miesiąc temu
Jest tyle problemów w kraju i na świecie a ta zajmuje się butami. Współczuję jej braku kultury i inteligencji.
Żuża
miesiąc temu
Nawet jak przyszedłby w kapciach, to też okej, prezydent co, inny gotunek ludzi, wyższy najintelegentniejszy? To przecierz ludzi, prosty narod go kormi i daje mu wybierac te buty czy inne...dordze i czyste ubrany, i jest juz okej.
zuzulele
miesiąc temu
Pani chyba na oczy martensów nie widziała... Te buty u Trzaskowskiego to są eleganckie buty typu brogue (z dziurkami). Jakie to słabe, ilu mamy "EKSPERTÓW" w naszym kraju.... Porażające...
okp
miesiąc temu
za duze garnitury, buty jak u dziadka... coz... taka elita.
Paulina
miesiąc temu
Jakby sie jej tak przyjrzec to jest wiele do zyczenia.
Wiki
miesiąc temu
Racja, dla mnie to są ciężkie buciory, w ogóle nie pasujące do garnituru.Nieważne jak one się nazywają , ale nie nadają sie na salony.Znajomość francuskiego nie robi z kogoś eleganta.
alicja
miesiąc temu
ale bzdura,błagam,super buty,świadczą o obyciu właśnie na odwrót!i prowadzę od 15 tu lat elegancki międzynarodowy butik z ubiorami w Katalonii
bCYVtedD
Anna
2 miesiące temu
Wielka mi mentorka , ciekawe ile jej dali za tę krytykę. Tym bardziej ,że to nie były martensy haha, pani znawczyni.
gosc
2 miesiące temu
to kiedys bylo faux pass
Convir
2 miesiące temu
Who cares?
mmammi
2 miesiące temu
O piękna pani mentorko! najpierw zmień swój image, a potem krytykuj innych, jaki urząd, taki strój
niementor
2 miesiące temu
A niech się czepia, wielka mentorka! buty stosowne do sprofanowanego wielokrotnie "urzędu prezydenta", z krzywoprzysięstwem na Konstytucję i Boga.
Syriana
2 miesiące temu
Ja mam pytanie kto i kiedy ustalil, ze do prezydenta to sie idzie w butach z 5 dziurami? Gdyby piszedl bez butow czy nago to jeszcze bym zrozumiala "wielkie" oburzenie. A wogule to co co za expertka o prpgramie nie wspomnwe
...
Następna strona
bCYVteef