Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Spostrzegawcza Ilona Łepkowska ocenia wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego: "Ona nawet się NIE UCZESAŁA DOKŁADNIE"

1567
Podziel się

Scenarzystka telewizyjnych tasiemców była za to znacznie bardziej przychylna w stosunku do Agaty Dudy: "To jest właśnie wizerunek pierwszej damy"

Spostrzegawcza Ilona Łepkowska ocenia wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego: "Ona nawet się NIE UCZESAŁA DOKŁADNIE"
Ilona Łepkowska krytykuje wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej (ONS)
bEgLdsRN

Tegoroczne wybory prezydenckie już na etapie kampanii wzbudzały ogromne emocje. Zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski byli za to prawdziwymi ulubieńcami rodzimych mediów.

12 lipca Polacy ruszyli do urn, aby zagłosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. Decyzją obywateli najważniejszy urząd w państwie przez kolejne pięć lat pełnił będzie Andrzej Duda.

bEgLdsRP

Podczas wyścigu o prezydencki fotel Polacy uważnie przyglądali się nie tylko poczynaniom rywalizujących kandydatów, lecz również potencjalnych pierwszych dam. Nie jest tajemnicą, że Agata Duda stosunkowo rzadko podejmuje się publicznych wystąpień - jak sama wytłumaczyła podczas niedzielnego wieczoru wyborczego męża, jest to dla niej rodzaj "milczącego sprzeciwu przeciw manipulacji mediów". Małgorzata Trzaskowska w ostatnich tygodniach chętnie prezentowała za to swoje poglądy podczas spotkań z wyborcami i szybko zaskarbiła sobie sympatię elektoratu Rafała Trzaskowskiego.

bEgLdsRV

Niedawno swoimi przemyśleniami na temat niedoszłej pierwszej damy postanowiła podzielić się ze światem Ilona Łepkowska. Goszcząc w Poranku powyborczym Wirtualnej Polski, scenarzystka dość chłodno oceniła kampanię Trzaskowskiego, określając ją mianem "położonej". Łepkowska przyznała także, że choć darzy sympatią małżonkę prezydenta Warszawy, nieco rozczarował ją... jej wygląd podczas wiecu wyborczego w Warszawie.

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska. Ok, ale powiem tak, po głupstwie, po takiej drobnej rzeczy (...) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy - oceniła Łepkowska.

Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i T-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób, oglądając ją, pomyślało: "Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa" - spekulowała Łepkowska.

Też uważacie, że to wygląd powinien stanowić priorytet dla pierwszej damy?

bEgLdsRW
bEgLdsRX
bEgLdsSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1567)
Gość
11 miesięcy temu
A czy pani Gosia miała nos złamany bo tak to wygląda i ciekawe kto go jej złamał
Satire
11 miesięcy temu
Myślę, że Pani Trzaskowska wyglądała naturalnie, z pewnością gdyby Pani została Pierwszą damą, to wyglądałaby przepięknie. Pani Duda nie jest naturalnie elegancka, dla mnie ona jest przaśna. Żadna jej sukienka nigdy nie zrobiła na mnie wrażenia. Naturalną klasę i elegację, to miała pani Kwaśniewska. Natomiast czy my chcemy tylko posągu obok swojego męża czy kobietę, która będzie solidarna z innymi kobietami?
Basi
11 miesięcy temu
A my wybieraliśmy prezydenta czy prezydentkę?
bEgLdsSr
Jarek
11 miesięcy temu
Tak samo prezydent powinien być wykształcony i powinien umieć się wypowiadać samodzielnie.
Mała Mi
11 miesięcy temu
Może zamiast skupiać się na wyglądzie, skupmy się na tym co powiedziała Pani Trzaskowska. Kiedy mąż poprosił Ją żeby zabrała głos ta powiedziała ,,dzięki za kupę serducha". Chyba nie trzeba tego komentować.
Najnowsze komentarze (1567)
MAK2020
9 miesięcy temu
Za to ani Ilona Łepkowska jest zawsze uczesana i ubrana tak, ze wyglada jak własna babcia. Poglądy jak powinna wyglądać Trzaskowska rodem z Dulskiej
gość
11 miesięcy temu
Zanim ktoś zacznie krytykować powinien spojrzeć w lustro oj mamy problem.Nikt nie chce kupować genialnych wypocin
notak
11 miesięcy temu
Wybieramy prezydenta - tymczasowego urzędnika. Żona urzędnika, teściowa, szwagier są nieważni, nie oni będą podpisywać dokumenty decydujące o naszym życiu. Prezydent to nie król, to nie są królewskie pary ani królewskie rody.
PUP.
11 miesięcy temu
Łepkowska gustuje w strojach typu Boney M !
Lux
11 miesięcy temu
Pani Trzaskowska- ładna Pani.
ewa
11 miesięcy temu
Pani Łepkowska --- nie powinna sie pani ośmieszac !!! P. Trzaskowska, jest młodą, ładną, kobietą, i nie musi wygladąc --- jak od fryzjera !!! Młodzi, ładni ludzie właśnie takie maja fryzury !!! Co innego panie w pani wieku i z pani wyglądem--- to koniecznie musi byc widać __ fryzjera!!!___ Tapir z lakierem !!
ona@@
11 miesięcy temu
Akurat ta pani nie jest ikoną stylu aby oceniać kogoś a pani Małgorzata źle nie wyglądała i większość kobiet własnie lubi ją za to,że jest normalną i skromną kobietą...nie przypominam sobie aby p.Ilona kiedykolwiek świetnie wyglądała
ewa
11 miesięcy temu
Kobita do kuchni a nie do pałacu, proste.
bEgLdsSj
JA,a co ty?
11 miesięcy temu
N ie znoszę,nie cierpię Łepkowskiej.Zajmij się kobito swoim wyglądem.Zrozumiano???
evita
11 miesięcy temu
fajna para, a Pan Rafał to nie złe ciacho
dorotka
11 miesięcy temu
Pani łepkowska ,niech się nie martwi ,jak p.Trzaskowska zostanie prezydentową i będzie miała sztab stylistów za naszą kasę będzie wytworna. Teraz dla Trzaskowskich kraj się liczy ,obalenie mafi pisowskiej ,a nie pierdoły. Młodość i urok pani Trzaskowskiej rekompensuje wszystko inne.
Max
11 miesięcy temu
Nie podobają mi się takie wyczesane tłuściochy jak Łepkowska!
gość
11 miesięcy temu
Pani Trzaskowska wyglądała normalnie jak każda Polka a Łepkowska nie ma pojęcia o modzie wygląda bardzo źle moja babcia lepiej się prezentuje niż ona.
gosc
11 miesięcy temu
jak można....co trzeba mieć w głowie żeby takimi rzeczami się zajmować
...
Następna strona
bEgLdsSL