Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Agata Duda zabiera głos w sprawie niezabierania głosu: "TO BYŁ MÓJ MILCZĄCY SPRZECIW przeciwko manipulacji"

593
Podziel się

Agata Duda próbowała wytłumaczyć, dlaczego przez ostatnie 5 lat była wyjątkowo bierną pierwszą damą. Przekonała was?

Agata Duda zabiera głos w sprawie niezabierania głosu: "TO BYŁ MÓJ MILCZĄCY SPRZECIW przeciwko manipulacji"
Agata Duda przerwała milczenie (East News)
bDmFDhdx

PKW nie ogłosiła jeszcze oficjalnych wyników wyborów prezydenckich, ale z sondaży wynika, że niewielką przewagą wygrał Andrzej Duda. Sam kandydat zdążył już obwieścić swoje zwycięstwo, gdy w niedzielę o godzinie 21 przemawiał w Pułtusku. Co ciekawe, głos zdecydowały się zabrać też jego córka i żona. Aktywność tej ostatniej dziwi najbardziej. Nie jest bowiem tajemnicą, że pierwsza dama przez ostatnie pięć lat była wyjątkowo milcząca i bierna. Nawet gdy o wsparcie prosiły ją kobiety protestujące przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego czy rozgoryczeni reformą edukacji nauczyciele - czyli osoby z grupy zawodowej Agaty.

Pierwsza dama wyznała, że nie chciała udzielać się medialnie ze względu na szerzącą się "manipulację dziennikarską". O dziwo nie chodziło jej o działania propagandowej TVP.

bDmFDhdz

Uchylę rąbka tajemnicy - zaczęła. Zapomnieliście dodać, że nie wypowiadałam się do mediów. Z Polakami, naszymi rodakami, rozmawiałam na każdym ze spotkań - oznajmiła.

Drodzy dziennikarze. Chciałabym, żebyście szanowali polityków i rodaków. I mój wybór. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był to mój wybór. Dlaczego? To był mój milczący sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji, które w mediach występują. Nie daję na to zgody - dodała Duda.

Zobacz także: Wybory 2020 i ocena Agaty Dudy. Tomasz Siemoniak o sondażu dla Wirtualnej Polski
bDmFDhdF

W trakcie przemówienia na wiecu wyborczym pierwsza dama wskazała bezpośrednio na jednego z "wrogich" dziennikarzy.

Panie redaktorze Pawle Wroński, przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu - dodała Agata Duda.

Dziennikarz odpowiedział na te słowa. Wyznał na Twitterze, że nigdy nawet nie ubiegał się o wywiad z żoną prezydenta i jest dość zaskoczony.

Uważacie, że Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

bDmFDhdG
bDmFDhdH
bDmFDhea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(593)
Olalla
4 miesiące temu
Ta wypowiedz p. Agaty wczoraj niestety brzmiała jak pretensjonalne żale przekupy. Do tego osobista wycieczka do jakiegoś dziennikarza z nazwiska w takim momencie, strasznie to było słabe wręcz żenujące.
bbb
4 miesiące temu
Szkoda, że Pierwsza Dama tak chętnie nie walczy z dezinformacją w TVP...przykro było tego słuchać, naprawdę.
Elka
4 miesiące temu
Szkoda,że Pani się nie sprzeciwia na propagandę i manipulacje tvp.
bDmFDheb
Ggff
4 miesiące temu
Raczej rozbawiła do łez. Na zawsze pozostanie w pamięci jako niema prezydentową. Po jej ostatniej wypowiedzi chyba lepiej żeby dalej milczała
Ewcia
4 miesiące temu
Wcale się jej nie dziwie, pamiętam jaki był ogromny hejt na Marię Kaczyńską
Najnowsze komentarze (593)
Tratata
4 miesiące temu
To co powiedziała to można paść że śmiechu lub zwnady! Prezydent powinien być dla wszystkich Polaków! Natomiast jego żona nie powinna tego kwestionować! Jaki prezydent Polski taka i pierwsza dama.. Dno!!!
Anusia
4 miesiące temu
Czytając, niektóre wypowiedzi widać jaki poziom intelektualny i kulturalny prezentuje nasze społeczeństwo. Brak słów na to wszystko. Oceniają innych a zapewne lustra w domu nie mają i jeżeli nie posiadają kultury wrodzonej to w dobie xxl wieku wielki czas aby ją nabyć. Zgadzam się, że bycie Pierwszą Damą do czegoś zobowiązuje. Według niektórych Panie ubrałyby się w strój piłkarski oraz uczesały....... i tez byłoby ok. Pierwszymi Damami zapewne były Maria Kaczyńska, Jolanta Kwaśniewska, Agata Duda.
hallo
4 miesiące temu
5. lat szybko minie a zobaczycie ile jeszcze się wydarzy, 1. dzień po wyborach i cały świat się śmieje z dudy, wystarczyła 1. rozmowa
ABCDEF...
4 miesiące temu
Pani Agato nie ładnie. Tak nie mówi dama. Chyba lepsza praca nauczycielki dla pani!!!!
lola
4 miesiące temu
Bardziej by wam odpowiadało, gdyby pouczała was, jak jeść bezy?
kroppka
4 miesiące temu
Dajcie już se siana: nie mówi -źle, mówi -też źle. Jak się psa chce uderzyć, to kij zawsze się znajdzie. dajcie na luz, następne wybory dopiero za 5 lat.
bezkom
4 miesiące temu
TRAGEDIA
oloo
4 miesiące temu
Porazka ta Pani, niech wraca do kuchni. Na to wyglada, ze stary nie pozwala jej sie odzywac
bDmFDhdT
Bbb
4 miesiące temu
Nie odzywała się ŹLE, odezwała się tez ŹLE - tu jest pewnie odpowiedź dlaczego milczala. Wcale jej się nie dziwię. Przeciwnikom zawsze będzie źle i nic nie bedzie pasowalo i koniec
Nika
4 miesiące temu
Kiedy czyta się te komentarze, trudno dziwić się Pani Prezydentowej. Miała 100 % racji. Tyle pogardy i jadu, jaki wylewacie, nie tylko na nią, ale przy okazji na wyborców Prezydenta świadczy o waszej kulturze i poziomie umysłowym. To zresztą typowe dla opozycji, to jest wasz program "łączenia obywateli".
Toy
4 miesiące temu
Błagam niech milczy
Gość
4 miesiące temu
żenujące wystąpienie nie dziwie się ze już sie nie wypowie . Ze niby jak paproć rozkwita na 100 lat i ona raz na sto lat przemówi , nie ogarniam Czytała z kartki szok
Yyy
4 miesiące temu
Kobieta na takim stanowisku powinna przyciagac media tam gdzie ludzie sa pokrzwdzeni , a ta bzdury i klamstwa gada, 5 lat cisze robila, ona nie zdaje sobie sprawy jakie ma obowiazki, tchorz
Becia
4 miesiące temu
Po co? Christan Paul wszystko powiedzial.
...
Następna strona
bDmFDhev