Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Michał i Pola Wiśniewscy zaprosili kamery na TERAPIĘ. Doszło do ostrej wymiany zdań: "Jeżeli uważasz, że Falco nie ma ojca, to fajnie..."

235
Podziel się:

Michał i Pola Wiśniewscy biorą udział w terapii przed kamerami. Podczas sesji na jaw wyszły problemy związane z wychowywaniem syna: "Muszę to przerobić, bo czuję, jakbym dostał w głowę".

Michał i Pola Wiśniewscy zaprosili kamery na TERAPIĘ. Doszło do ostrej wymiany zdań: "Jeżeli uważasz, że Falco nie ma ojca, to fajnie..."
Michał i Pola Wiśniewscy spierają się podczas terapii o wychowywania syna (YouTube)

MichałPola Wiśniewscy od dłuższego czasu uczestniczą we wspólnej terapii. Tę formę dialogu traktują jako sposób radzenia sobie z bieżącymi problemami oraz pracę nad ich związkiem. Swoje rozmowy z psychoterapeutą upubliczniają na kanale YouTube jako materiał z cyklu "Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Ostatni człon tytułu nawiązuje zarówno do powstającego domu, jak i relacji rodzinnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wiśniewski o "Jestem jaki jestem" i terapii z Polą: "Jest zbyt szczerze"

W jednym z odcinków wyszło na jaw, że małżonkowie nie dogadują się w sprawie wychowywania ich starszego syna Falco, który urodził się w 2021 roku. Zdaniem żony piosenkarza, Michał spędza za mało czasu z dzieckiem.

Michał i Pola Wiśniewscy spierają się podczas terapii

Na samym końcu odpowiedzialność ponosimy razem. Nie to, że ty jesteś 12 godzin z nim. Nie chciałbym, żebyś brała całą odpowiedzialność na siebie. To wygląda, jakbyś mówiła: "Gdyby mnie nie było, to ten chłopiec by nie żył". Albo w podtekście: "No ma, ale ma tylko zdawkowo tego tatę" - stwierdził Wiśniewski.

Ponadto Pola ma problem ze zbyt emocjonalnym zachowaniem męża w stosunku do ich dziecka.

Mówię: "Nie krzycz na Falco", a ty zaczynasz coś tam pod nosem gadać - powiedziała.

A ile razy przez te dwa lata krzyknąłem na Falco? - odpowiedział.

Ukochana artysty zaznaczyła, że nie chodzi jej o wyliczanie zaistniałych sytuacji, ale o jego podejście. Pod koniec sesji wokalista zespołu Ich Troje stwierdził, że razem z żoną mają jeszcze wiele do przepracowania.

Jeżeli uważasz, że (Falco - przyp. red.) nie ma ojca, to "fajnie", to rozumiem, że trzeba coś zmienić, zdecydowanie. [...] Muszę to przerobić, bo czuję, jakbym dostał w głowę - podsumował Wiśniewski

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(235)
Mona
5 miesięcy temu
Szkoda mi tych dzieci. Z żon jedynie Mandaryna nie wiedziała na co się pisze - każda kolejna wiedziała z kim się wiąże. Podobnie jak u rzezniczaka, paulina nie powinna mieć prawa płakać jak ją rzuci.
Nr d d
5 miesięcy temu
Ale u niego to norma. On zawsze sie ewakuuje po 2 dziecku.
Anna
5 miesięcy temu
Z narcyzem nie chodzi się na terapię bo wszystko czego się dowie wykorzysta przeciwko Tobie .Będzie się mscil
Olxa
5 miesięcy temu
ŻADEN szanujący się, profesjonalny psychoterapeuta by się na coś takiego nie zgodził.
Wtf
5 miesięcy temu
Wtf xD
Najnowsze komentarze (235)
Hehe
2 miesiące temu
A cóż to, czyżby kolejny rozwodzik się szykował?
;kjhgfhyuio
5 miesięcy temu
2 dziecko czas na rozwod niech sie uczy od bylych zon tykji dominika nie zrobila sobie z nim dziecka a tak to wiadomo slub 1 dziecko potem 2 i ciach rozwod czekamy kto zlozy pozew
Hajdi
5 miesięcy temu
Uuuuu zaczyna się. Ile im dajecie?
Tylk
5 miesięcy temu
Nie interesuje mnie typ ale jestem ciekaw czy następna się znajdzie jeśli tak to taki tulipan może mu co najwyżej kompot do obiadu podawać
jackie
5 miesięcy temu
Jak trzeba być biednym, żeby upubliczniać w sieci terapie? całkiem już ludzi poje**ło? Powie mi ktoś czy takie rzeczy się robi dla kasy? dla "fejmu"? czy dlatego, że się potrzebuje prawdziwej pomocy? dlaczego?
Ewa
5 miesięcy temu
Tzn , że koniec małżeństwa bliski . Z poprzednimi też tak było
asd
5 miesięcy temu
czyli koniec bliski ?!?
asd
5 miesięcy temu
czyli koniec bliski ?!?
Wit
5 miesięcy temu
Żenujące
Xxx
5 miesięcy temu
Pierwszy mąż miał jej dość bo zachodziła w kolejne ciąże mimo że uzgodnili coś innego. Miał dość Poli wiecznie nie pracującej, unikającej odpowiedzialności. . A drugi zrobi to samo bo go poucza. Pola jest nieodpowiedzialną kobietą która idzie na żywioł rodzenia dzieci myśląc ze to gwarantuje jej dom i możliwość niepodjęcia pracy. To jest patologia. Czy aby na pewno Michał jest z tej dwójki bardziej nieodpowiedzialny?
Fan z Persji
5 miesięcy temu
Czekamy Wiśnia na live z kolonoskopii z ujęciami z wziernika.
oho
5 miesięcy temu
gdzie zobaczyc ten kabaret
Włącz myśleni...
5 miesięcy temu
O ja p...lę. Będzie kasa No nie?
Falcus
5 miesięcy temu
Znowu jakieś ustawki wymyśla żeby było o nim glośno a ludzie ze wski ogladają i nabijają mu wyświetleń
...
Następna strona