Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
|

Michał Koterski rozlicza Kubę Wojewódzkiego z przyjaźni, a dziennikarz przypomina: "Jadłeś i piłeś na mój rachunek przez parę tygodni"

95
Podziel się:

Michał Koterski podczas ostatniej rozmowy z Kubą Wojewódzkim zaczął rozpamiętywać swoją przeszłość oraz relację z dziennikarzem. Doszło do ostrej wymiany zdań.

Michał Koterski rozlicza Kubę Wojewódzkiego z przyjaźni, a dziennikarz przypomina: "Jadłeś i piłeś na mój rachunek przez parę tygodni"
Michał Koterski rozlicza przyjaźń z Kubą Wojewódzkim (AKPA)

Michał Koterski w ramach promocji swojej książki "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" był goście podcastu "Wojewódzki&Kędzierski". Aktor przez wiele lat borykał się z problemami z narkotykami i alkoholem. Podczas rozmowy po raz kolejny wrócił wspomnieniami do trudnych chwil. W pewnym jednak momencie panowie wdali się w słowne potyczki.

Kuba Wojewódzki słynie z ciętych ripost i specyficznego poczucia humoru. Podczas ostatniego podcastu zarzucił Koterskiemu, że teoretycznie mógł dobrze nie pamiętać wydarzeń, które opisał w książce, przywołując historię z przeszłości.

Pamiętasz, jak kiedyś zadzwoniłeś do mnie w dniu swoich urodzin i powiedziałeś, że jesteś samotny, że nikt o tobie nie pamięta i ja pojechałem do ciebie, dałem ci kurtkę skórzaną, napiliśmy się wina, celebrowaliśmy twoje urodziny, a po paru godzinach zadzwonili do mnie znajomi, że jesteś w klubie i opowiadasz, że Kuba chyba jest p*****m, bo dał ci kurtkę bez okazji - powiedział Wojewódzki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcelina Leszczak surowo o relacji z Miśkiem Koterskim: "Każdy pełni funkcję rodzica"

Michał Koterski wspomina przyjaźń z Kubą Wojewódzkim

Michał Koterski nie zaprzeczył słowom dziennikarza, wyznając, że nie pamięta przytoczonej mu historii.

Kuba, nie pamiętam, żebym to powiedział, ale możliwe, że to powiedziałem. Nie będę się zastawiał i mówił, że na pewno nie. Jeśli cię uraziłem, to przepraszam. Może rzeczywiście byłem naćpany, wtedy byłem osobą, która była zagubiona - wyznał Koterski.

Kilka fragmentów w książce "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" dotyczy postaci Wojewódzkiego. Król TVN-u wydaje się mieć żal o to, jak został w niej opisany.

Zastanawia mnie, dlaczego w tej książce nie ma, że ja, przechodząc obok knajpy mojego przyjaciela na placu Trzech Krzyży, dowiaduję się, że jadłeś i piłeś na mój rachunek przez parę ładnych tygodni. Mam wrażenie, że tą książką ocenzurowałeś trochę świat. Czuję się oceniony jako twój konkurent, a nie jako ktoś, kto dał ci pracę i w trudnych chwilach płacił rachunki - żalił się dziennikarz.

Koterski dość oschle zareagował na stwierdzenie Wojewódzkiego, dając do zrozumienia, że nigdy nie było między nimi prawdziwej przyjaźni...

Trudno mówić o naszej przyjaźni, kiedy ja byłem na dnie, a ty nigdy do mnie nie zadzwoniłeś. Kiedy ja się leczyłem i byłem na klatce, ciebie nigdy nie było. Ja ci tego nie wypominam. Twoja przyjaźń kończy się wtedy, kiedy robimy razem interesy - przyznał Koterski.

Po tych słowach Kuba postanowił zakończyć wątek, przytaczając jeszcze jedną historię z ich przeszłości.

Rzeczywiście nie byliśmy przyjaciółmi, bo ja to słowo traktuję bardzo szeroko, nawet z Piotrem [Kędzierskim — przyp. red.] nie jesteśmy przyjaciółmi. (...) Ja się z tobą mentalnie pożegnałem, jak mieliśmy program z Andrzejem Lepperem i ty byłeś drugim gościem. Ja wtedy po raz pierwszy zobaczyłem Andrzeja Leppera wystraszonego. Był świetny program i pojawiłeś się ty z bardzo dużymi źrenicami. (...) Ty wybrałeś swoją drogę, a ja swojąpodsumował współprowadzący.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(95)
Dało
miesiąc temu
Strasznie się tego słuchało :( wstyd Kuba !!!
Great
miesiąc temu
Po co go zapraszał do programu ?! Misiek pokazał klasę.
lea
miesiąc temu
Te podcasty obnażają Kubę tragicznie. W gruncie rzeczy jest zakompleksionym, małym chłopcem z worem cytatów i ripost. W odcinku z Tede, Norbim i Miśkiem Kuba został położony na łopatki. Starszy, czepliwy, drążący bez sensu pan. Ludzie się już nauczyli z Kubą rozmawiać, jesteś przewidywalny.
Abc😊😊😊😊😊...
miesiąc temu
A podobno męska przyjaźń jest prawdziwie silna na wieki. A tu zonk.
Werka
miesiąc temu
Szczyt chamstwa.Chciał pomóc,to pomógł.Wypominanie tego jest okropne!
Najnowsze komentarze (95)
racuch
miesiąc temu
Nikt nie chce się już kolegować z Kubą Wątłymwackiem
calineczka
miesiąc temu
Z Wojewódzkiego los też okrutnie sobie zakpił, bo staruszek nie trzyma stolca.
Meh
miesiąc temu
Pamiętam jak oglądałam ten program z Lepperem, w którym Misiek był tak porobiony. Każdy normalny pracodawca wywaliłby go po tym na pysk. Każdy ma prawo powiedzieć, nawet swojemu przyjacielowi : stary, masz poważny problem, jeśli chcesz pomocy to jestem, ale nie mogę patrzeć jak dalej niszczysz sobie życie.- Uważam, że jak najbardziej ok jest powiedzieć uczciwie, że nie mamy zasobów żeby kogoś targać za łachy z dna. Uzależnienie jest straszne, ale nie można oczekiwać od wszystkich naokoło, że nagle zaczną walczyć o uzależnionego, bo to często jest walka z wiatrakami, ogromny stres i uwikłanie w tragiczną relację. Ja się nie dziwię, że ktoś kto jest akurat w szczycie swojej „kariery” odpuszcza. Można pomóc finansowo, można wspierać, ale targać za fraki? Każdy ma wybór nie chcieć tego dla siebie, bo potem trzeba przepracowywać takie relacje na terapiach.
kama
miesiąc temu
Jak każdy ćpun i alkoholik rości sobie prawo by bycia błogosławionyn. Gdyby nie nazwisko to by dalej był na dnie. Przypomina mi się, że jakiś czas temu była afera, że mieszkał i się żywił u wodzianki, więc wychodzi na to, ze facet się bujał pół życia na koszt innych mimo że hajs tatusia miał. Ludzie się nad nim litowali, bo nałóg, a teraz on ma ich wszystkich gdzieś. Wstyd Koterski, wielki wstyd
333
miesiąc temu
Słabo dziadku wypominać komuś jedzenie, jeżeli nawet tak było.
Wolny
miesiąc temu
Jakby serio to sobie chcieli wyjaśnić, to spotkaliby się przy piwku, a nie na podcaście. Luuudzie, misiek jakiś niestabilny. Ja, jak dostrzegam niecne zamiary wobec mnie, to odcinam takich ludzi, jakby nigdy w moim życiu nie istnieli, jest się naprawdę wolnym, i ma się święty spokój.
Gra
miesiąc temu
Obaj siebie warci , ale paradoksalnie wole Koterskiego , jest jakby mniej falszywy !
hmm
miesiąc temu
Nie ma się czemu dziwić. Ludzie są z natury pamiętliwi, tylko wybryki natury tego nie dopuszczają.
Średnica
miesiąc temu
Przecież niby here brał a po niej źrenice są zwężone bardzo
Mało śmieszny...
miesiąc temu
Ten starszy pan jest żenujący . Myśli , ze wiecznie będą się śmiać z jego miernych dowcipów . Trzeba wiedzieć , kiedy ze sceny zejść ..
Wlkp
miesiąc temu
Panie Koterski!!!!. Jest Pan tak ,marnym pseudo aktorem, a już rola Gierka to już porażka całkowita!!!! Więc o czym jest ta książka????? I do kogo jest adresowana?? Chyba dla d.......? Ale oni nie czytają książek
Farmaceuta
miesiąc temu
Brawo Misiek, że się ogarnąłes. Wyznania Kuby miej gdzieś.
Leo
miesiąc temu
P. Kuba wie doskonale z kim może sobie pozwolić i to po chamski wykorzystuje. Coraz więcej jego gości potrafi jego ośmieszyć. Kto jest sławny to Wojewódzki na siłę wmawia mu że jest jego przyjacielem.
Jolka
miesiąc temu
Mówią ze Wojewódzki ma przyjaciół tam gdzie ma swój interes..... patrząc na jego program aż nadto było widoczne jak kogo traktuje wiec coś w tym jest....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie