Ivy
|
aktualizacja

Michał Piróg komentuje materiał TVP o Kindze Rusin: "Przypomina to NAGONKĘ państw totalitarnych"

316 reakcji
0
0
316
Podziel się

Choreograf uważa, że telewizja publiczna udowodniła właśnie, że "dno jest znacznie niże, niż mogło się wydawać". Ma rację?

Michał Piróg komentuje materiał TVP o Kindze Rusin: "Przypomina to NAGONKĘ państw totalitarnych"
(East News, Instagram)

Gdy tydzień temu Kinga Rusin publikowała na Instagramie słynne już zdjęcie z Adele, z pewnością mogła liczyć na to, że ludzie będą jej zazdrościć znajomości z gwiazdami, ale raczej nie spodziewała się, jaką aferę wywoła.

Od tamtej pory zdjęcie polskiej prezenterki pojawiło się w wielu światowych mediach i stało się podstawą do stworzenia niezliczonej ilości internetowych memów. Sprawa odbiła się tak głośnym echem, że postanowiła jej się przyjrzeć nawet Telewizja Polska.

W niedzielnym wydaniu Wiadomości poświęcono Kindze cały materiał, w którym nieudolnie parodiowano jej głos i nazywano ją przedstawicielką "pseudoelity". W odpowiedzi celebrytka zapowiedziała pozew.

Pozwy zostaną skierowane nie tylko przeciwko TVP, ale i osobom, które ten szkalujący materiał przygotowały. A odszkodowanie przeznaczę w całości na potrzeby polskiej onkologii! - napisała, nawiązując do tego, że ostatnio rząd przeznaczył dwa miliardy złotych dofinansowania na TVP zamiast na służbę zdrowia.

Sprawę komentują w sieci sławni znajomi Kingi, m.in. Michał Piróg, który koleguje się z nią od czasów, gdy pracowali razem w You Can Dance. Choregraf jest oburzony materiałem wyemitowanym w publicznej telewizji.

Po ostatnim materiale w TVP, który był atakiem na m.in. Kingę Rusin, Borysa Szyca, całą grupę ludzi o odmiennych poglądach do tych reprezentowanych przez obecny rząd, stację TVN. Mogę powiedzieć tylko jedno. TVP udowodniło, że dno jest znacznie niże, niż mogło się wydawać. Skandalem jest, jak bezpardonowo rząd steruje mediami. Ta prymitywna szopka odbywa się za nasze pieniądze, drodzy państwo i to nie tylko w telewizji #TVPodziekujeNieOgladam #wstyd- napisał na Instagramie.

Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów i znajomych celebrytów: "Każdy szanujący się człowiek powinien omijać kanały TVP szerokim łukiem" , "Dno dna i warstwa mułu. TVPiS grzebie jeszcze niżej", "Obrzydliwa manipulacja za publiczne pieniądze" - czytamy.

Pojawiła się też emotikonka buziaka od Kingi Rusin. Niektórzy uważają jednak, że dziennikarce należało się takie potraktowanie.

Ona może obrażać, jej nie można. Hipokryci - napisała jedna z internautek.

Piróg się zdenerwował: "Ale o czym Pani mówi? Uważa Pani, że główne wydanie wiadomości powinno służyć do szkalowania ludzi? Ta selektywność ataku czy to na polityków, osoby publiczne, instytucje, mniejszości narodowe, religijne, seksualne, którą uprawia TVP, przypomina nagonkę państw totalitarnych. Przypomina mi działania dyktatorów, którzy niszczyli świat opętani żądzą władzy" - napisał.

Zgadzacie się z Michałem?

316
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(316)
Twój nick
2 miesiące temu
Mnnie to zaczyna denerwować. Oglądałam te wiadomości i na prawdę, czasem TVN i jego Fakty, gorzej się wypowiada na temat ludzi pracujących w TVP i ogólnie na rząd itd.. No to jest perfidna, idiotyczna logika.. Chwalą tylko Stuhra, Ostaszewską, czy tą Panią co się czuje jak dziecko w geccie które jedzie na skazanie (Cielecka) Ja mam identyczne zdanie jak TVP o Rusin i co ?
Ida
2 miesiące temu
Obrażono królową, jak śmieli. Szkoda, że jak ddtvn naśmiewał się z chorych lub dwóch rasistów z gwiazdy kpopu pierożek i Rusin nie zajeli stanowiska. Bądźmy sprawiedliwi i obiektywni, a nie potem jęczą, że ludzie uważają ich za kłamców z tą tolerancja.
123
2 miesiące temu
A kto pamięta jak drwiła i obrażała byłego ministra Szyszko? Wtedy to było niby co? Święte krowy!!
baba jaga
2 miesiące temu
Oczywiście,że to żenada,aby w głównym wydaniu wiadomości zajmować się kimś tak beznadziejnym,jak ta pani.Po co tvp grzebie w szlamie?Są ważniejsze sprawy,niż histeria sztandarowej postaci konkurencyjnej stacji.
ugvytvb
2 miesiące temu
tvp uratowalo jej tylek ,teraz naczelna ofiara rezimu
Najnowsze komentarze (316)
Bolo
2 miesiące temu
Ale co wam przeszkadza Michał czy Kinga? Jad i zazdrość przemawia przez niektóre kmioty, odważni bo za ekranem. A tvp to najgorsza stacja telewizyjna. Nie oglądam i nie będę płacić na nich abonamentu.
Marcin
2 miesiące temu
Obrzydliwe to jest gdy mężczyzna współżyje płuciowo z drugim mężczyzną.
Eol
2 miesiące temu
Każdy kto staje w obronie tego żałosnego osobnika poniża siebie bardziej od Rusin,która nic nie mówi.Dziennikarze bezwzględnie to wykorzystują
Nbjk
2 miesiące temu
Pasuja do siebie zpedalony i debil.tytul na film sain end fiction
Ale
2 miesiące temu
Piróg, nie tańczący tancerz. "Ważne" zdanie w tamacie Rusin. Kpina.
JoannaJarzyna
2 miesiące temu
O rety.. Ale drama...czy aby jej ekscelencja święta Ostrowska nie była zazdrosna i przez to całe zamieszanie i drama... Tak słyszałam wczoraj mówił ktoś z bliskiego otoczenia ekscelencji...teeej ekscelencja wyyyybitnie owalniej... Porównywalnej do Izydy
bożena
2 miesiące temu
Każdy szanujący się człowiek nie powinien narzucać drugiemu co powinien robić.
bodex
2 miesiące temu
bo Kinia to święta krowa - z akcentem na krowa.............
Janka
2 miesiące temu
Wyszła prawda o KRusin.Jaki język nienawiści,,kteatury".A gdzie wybaczenie.Nie oglądała BOZEGO CIALA.
Lok
2 miesiące temu
To porównywanie mojego kraju do totalitaryzmu autorytaryzmu itd przez pseudoelity robi się już nudne nawet mnie to nie oburza
wujek
2 miesiące temu
zacznijmy od tego że telewizja TVN przoduje w obrażaniu innych łącznie z tą pseudo damą
wujek
2 miesiące temu
jak nie umie się zachować wśród ludzi niech siedzi w chałupie.
wujek
2 miesiące temu
kto dał prawo tej paniusi do oceniania innych. Jak oceniają ją inni to gwałt
Ola
2 miesiące temu
Telewizja publiczna to dno 🤦. Żal było tego słuchać . Do tego parodia głosu . Telewizja Polska to zło i nienawiść
Fdxrvx
2 miesiące temu
Serio ktos nie widzi roznicy miedzy tematem na pudelka czy do faktu, a tematem do glownego wydania wiadomosci? Nawet jesli Kindze odbila woda sodowa to nie jest to temat do wiadomosci, to bylo zalosne
Niko
2 miesiące temu
Niże? Co to znaczy???
Anji
2 miesiące temu
O co wogole chodzi w tej calej gownoburzy????
Zalosc
2 miesiące temu
Kim ten pan jest? Tancerz żaden, juror chamski, na niczym się nie zna poza na robieniu dymu
Kluska
2 miesiące temu
Chodzi o te rosyjską dziennikarkę ktira weszła na imprezę na krzywy ryj i nie wiedziała jak się zachować?
Lilla
2 miesiące temu
A jak skomentujesz Piróg nagonkę twoich celebryckuch kumpli na aktorow którzy pracują w polskiej telewjzji? Moim zdaniem faszyzmem od was leci na kilometr. Pomyśl o tym zanim innych ocenisz.
monika
2 miesiące temu
ona z takimi wyzwiskami i nienawiscia na wladze TVP pojdzie do sadu za to ze prawde o niej powiedzieli? SZOK sama wypisuje bzdury potem kasuje i sie usprawiedliwia ,a teraz sadami straszy i wyzywa. Za kraty z nia.
Joanna 1975
2 miesiące temu
Jan Zbigniew Potocki druga rzeczpospolita polska
Polg
2 miesiące temu
Ma rację. Na Adamowicza też była nagonka. Stop HEJTOWI.
Rukola
2 miesiące temu
A podobno ekolodzy są tacy pogodni...
...
Następna strona