Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Michał Wiśniewski komentuje KRYZYS WIZERUNKOWY Barbary Kurdej-Szatan: "Dziś jest UŚMIERCONA"

289
Podziel się:

Michał Wiśniewski skomentował wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan na temat sytuacji na granicy. "Musi ponieść tego konsekwencje. Czy one są adekwatne... nie sądzę" - stwierdza.

Michał Wiśniewski komentuje KRYZYS WIZERUNKOWY Barbary Kurdej-Szatan: "Dziś jest UŚMIERCONA"
Michał Wiśniewski skomentował słowa Barbary Kurdej-Szatan (AKPA)

Od kilku dni w mediach głośno jest na temat wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Była gwiazda "M jak miłość" stanęła w obronie ludzi, którzy koczują na granicy i w ostry sposób wypowiedziała się na temat Straży Granicznej. Aktorka określiła pograniczników mianem "maszyn bez serca". W jej poście nie zabrakło także wulgaryzmów.

I chociaż dzień później aktorka skasowała post, poniosła spore konsekwencje. 10 listopada, po pięciu dniach od wpisu Barbary Kurdej-Szatan, Jacek Kurski poinformował, że aktorka straciła pracę w "M jak miłość", a ostatni odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany wraz z początkiem grudnia.

Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Słowa Basi Kurdej-Szatan były szeroko komentowane w mediach. Odniósł się do nich również Michał Wiśniewski. Frontman Ich Troje zaznaczył, że aktorkę poniosły emocje. Jej wpis był bardzo emocjonalny, a nie ma nic gorszego niż dać się ponieść emocjom. Mega w porządku jest to, że potrafiła przeprosić - powiedział wokalista w rozmowie z "Faktem".

Ja w sprawach politycznych swoje zdanie zachowuję dla siebie, jeśli chciałbym to zmienić, musiałbym uczestniczyć w życiu politycznym. Musimy pamiętać, że zawsze będziemy ponosić konsekwencje swoich zachowań, wypowiadając się politycznie. Sam kiedyś robiłem to bardziej nonszalancko, dziś zważam na słowa. Też byłem blokowany, a potem odblokowywany w różnych telewizjach. Myślę, że Basia powinna wziąć na wstrzymanie. Dziś jest uśmiercona, ale odżyje w innym serialu, w innej telewizji, albo tej samej telewizji w innym czasie - dodał.

Basia jest osobą dorosłą i powinna zdawać sobie sprawę, że jeżeli wyraziła swój pogląd w ten, a nie inny sposób, mając zasięgi większe niż niejedna telewizja i prasa, bo ogląda ją półtora miliona ludzi, odbije się to szerokim echem. To zaś oznacza, że musi ponieść tego konsekwencje. Czy one są adekwatne... nie sądzę, ale na tym polega życie - podsumował Michał Wiśniewski.

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(289)
Kasia
11 miesięcy temu
Pan Wiśniewski bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją wyważoną oceną sytuacji. Jestem pod wrażeniem.
Dcd
11 miesięcy temu
A wg mnie sytuacja jest adekwatna. Jest osobą publiczną więc powinna ważyć słowa i przekaz, który puszcza w eter. Użyła wulgaryzmów i obraziła ludzi, którzy służą naszemu krajowi (zarabiają znacznie mniej od tej pani a ich praca jest znacznie ważniejsza i niebezpieczna). Barbara po wybuchu afery milczała bo myślała, że jest na tyle lubiana i wielka, że wszyscy staną za nią murem i wyjdzie na jakąś bohaterkę humanitarną. W momencie, gdy społeczeństwo się oburzyło i zaczęto pisać o rezygnacjach współpracy z nią i jej finanse i kariera zostały zagrożone to spuścila z tonu i zaczęła przepraszać nasze służby. To nie pierwszy jej wyskok. Tym poprostu pojechała po bandzie. Myślała że po wcześniejszych aferach nikt jej nie ruszył to jest nietykalna. Nic nam nie jest dane na zawsze. Trzeba dbać i pielęgnować przywileje które na nas spadają. Jak jest się pysznym, aroganckim, bez szacunku do innych, przekonanym o swojej wyższości nad innymi to takie rzeczy się zdarzają. Niech wyciągnie z tego lekcję na przyszłość.
Iza
11 miesięcy temu
Naprawdę przestańcie jej żałować . Walnęła mega głupstwo i musi ponieść konsekwencje . Ona nie powiedziała tego do koleżanki w kawiarni , tylko całej Polsce to oznajmiła . Jeśli nie myśli to już nie nasza wina . A poza tym może p Janda zatrudni ja u siebie bo tak staje w obronie koleżanki, wiec nie straci lukratywnej posady spoko 😊
A.
11 miesięcy temu
Rozwazałam przejście do play, teraz odpowiedź jest oczywista - nie.
Ktoś
11 miesięcy temu
Mądrze mówi
Najnowsze komentarze (289)
Gaja
10 miesięcy temu
Chciałabym aby wypowiedzi osób znanych, których głosu słucha wielu Polaków były merytorycznie przemyślane, bo można wiele osiągnąć poprzez właściwy przekaz, np. Pani Ochojska.
Kamil
10 miesięcy temu
Powinna mieć zarzuty za publiczne znieważanie i oczernianie funkcjonariuszy mundurowych.
Olala
10 miesięcy temu
Hehe a jaj przyjdzie wojna to Baśka pierwsza będzie uciekać w podskokach, i pewnie pierwsza będzie liczyć na polskich żołnierzy że obronią kraj:) tak to z nimi jest.
Myślący_obser...
11 miesięcy temu
W tym goownianym kraiku jest się linczowanym za mówienie prawdy. Kretyńskie komentarze pisane przez jedną osobę pod różnymi nickami.
........ gość
11 miesięcy temu
Za mówienie prawdy pani się dostało !!!! Prawda w oczy kole
ina
11 miesięcy temu
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pani Basia poszła za ostro. trzeba uważać na słowa, bo można w emocjach przesadzić. Słowo pisane teraz już nigdy nie znika. A konsekwencje szybko. Ale problem jest taki, że jak wódz idzie za ostro , to szef tvp mu się jeszcze kłania. To jest kuriozalne.
Dmp
11 miesięcy temu
Wodac że komentujący to w dużej mierze szajka ktora ma na celu zniszczyć Basie...czyli popsuć umowy zlecenia ...to prawie te same treści inaczej ujęte..i tak wygląda dzisiejsza Polska masz swoje zdanie w konkretnych emocjach to Cię zlinczują ...brawo Basiu !nie daj się zaszczuc ..swoim talentem zapracowała na kontrakty...Ci co cenią wolność słowa będą z Tobą pracować ...czyli nie TVP
Vinci
11 miesięcy temu
Nikt nie ma prawa atakować swojego kraju zwłaszcza w czasie tak niespokojnym jak mamy teraz, gdzie obce wojska gromadzą się wokół naszej granicy , ta kobieta pozbawiona jest rozumu ale w niczym ją to nie usprawiedliwia powinna być ukarana i powinna znaleść się na marginesie życia publicznego, żeby satrapa ze wschodu nie czół satysfakcji ze swoich bandyckich działań
Ola
11 miesięcy temu
Pani Janda niech wyśle na granice swoich zieciowi a pani Basia swego męża zobaczymy co będą czuli .jPolki matki boją się o życie swoich synów Niech Polska będzie Polska a Janda zatrudni w teatrze panią Basie
Jurek
11 miesięcy temu
Skończcie z tą PiS owska i Bonkiewiczowska TV. Dajcie jej spokój.
SEBApower
11 miesięcy temu
Bardzo politycznie wyważona wypowiedź jak na mężczyznę w średnim wieku przystało, nie wiadomo w którą stronę konsekwencje są nieadekwatne, ale że to wypowiedź wobec kobiety to pełen szacun dla pana Marka 👏
kazek
11 miesięcy temu
po całej aferze jak widzę Barbarę Kurdej Szatan i reklamę Play żygać mi się chce i przełączam. Ja naprawdę lubiłem tą sieć i zastanawiałem się nad przejściem do nich. Teraz sam nie wiem
Dodzia
11 miesięcy temu
Popieram Izę - jak niżej. Bardzo mądra wypowiedź. A może Pan Michał wraz z Panią Jandą pomogą Basi. Szatan jest już skończona. Kto teraz kredyty spłaci. Oj mężu - Panie Rafale szkoda mi Pana.
Zocha
11 miesięcy temu
Przekaz dnia; bronimy Basi i kolejno czytamy wypowiedzi kukiełek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie