Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Barbara Kurdej-Szatan wydała OŚWIADCZENIE po zwolnieniu jej z TVP

948
Podziel się:

"Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych" - napisała we wpisie gwiazda, po raz kolejny odnosząc się do swych kontrowersyjnych słów na temat straży granicznej. Oświadczenie Kurdej-Szatan pojawiło się w sieci po tym, jak Jacek Kurski poinformował o wyrzuceniu celebrytki z TVP.

Barbara Kurdej-Szatan wydała OŚWIADCZENIE po zwolnieniu jej z TVP
Oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan (AKPA)

W ciągu ostatnich dni Barbara Kurdej-Szatan znalazła się pod ostrzałem niemalże wszystkich mediów. Przypomnijmy, że powodem do krytyki stało się znane już wszystkim nagranie, na którym gwiazda bez skrępowania nazywa funkcjonariuszy Straży Granicznej "mordercami", nie szczędząc im niecenzuralnych słów.

Nerwowy "popis" już pozostawił plamę na karierze Barbary, a każdy kolejny dzień przynosi jej nowe zmartwienia. Od stanowiska celebrytki stanowczo odcięła się współpracują z nią sieć telefonów komórkowych, a sprawie, w kontekście ewentualnego popełnienia przestępstwa, przygląda się prokuratura. Gwoździem do trumny był wpis Jacka Kurskiego, który poinformował o zwolnieniu celebrytki z TVP.

Zobacz także: Zobacz: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Mimo że niedługo po opublikowaniu feralnego nagrania Barbara przeprosiła za "niestosowny język i przekleństwa", fala krytyki nie zmalała, a jedynie zwiększyła swoją intensywność. Zaniepokojona możliwym końcem kariery gwiazda zdecydowała się na jeszcze jedno, tym razem dłuższe i bardziej oficjalne oświadczenie, w którym zwraca się m.in. do Straży Granicznej:

Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci.

Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach - podsumowała.

Czy to pomoże uratować jej karierę?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(948)
Madeliene
7 miesięcy temu
Basia, Basia… w necie nic nie ginie… powiem tak- przestańmy wypowiadać się publicznie na każdy temat. Niech lekarz leczy, nauczyciel uczy a aktor gra. Serio nie są nam potrzebne wasze wywody w internetach
Zebada
7 miesięcy temu
Unia wstawila się za Polska to celebryci zaczęli wstawiać storki ze jednak nie wiedza co dalej, ze czuje się bezsilni, a jeszcze tydzień temu wszystkich by wpuścili do swoich domów
Anka
7 miesięcy temu
Nie wierzymy ci Baśka
AGNIESZKA
7 miesięcy temu
Tak teraz będą oświadczenia. Trzeba było wcześniej pomyśleć co się pisze. Ci celebryci....🙄
Ewa
7 miesięcy temu
ZA PÓŹNO! NIE ŚMIE PANI PLUĆ NA POLSKICH ŻOŁNIERZY!!!
Najnowsze komentarze (948)
Igor
6 miesięcy temu
Upadek "gwiazdy"😁
Izabela
6 miesięcy temu
Koniec Eldorado!
Tymek
6 miesięcy temu
Pani Janda porównuje ludzi do prostytutek Stuhr naśmiewa się z tragedii Smoleńskiej a pani Kurdej poniża żołnierzy pan Maleńczuk bije chłopaka z transparentem prolife. Dosyć tego nie damy sobą pomiatać
Jezu zmiłuj s...
6 miesięcy temu
Najpierw chodzą na strajki i ryczą że chcą mieć prawo do zabijania dzieci nienarodzonych a później na Wigilii choinka i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki no i kolęda Jezus malusieńki i Bóg się rodzi
Mateusz
6 miesięcy temu
Może pora wyruszyć na granicę za przykładem kolegów i koleżanek z pomocą dla emigrantów
Papier_toalet
6 miesięcy temu
... Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach - podsumowała... Czyli jest niebezpieczna. Szybciej mówi niż myśli. Diagnoza: choleryczka... Jest takie powiedzenie "nie rób źle i nie przepraszaj", bo zło jednak jest pamiętane.
hjkhjk
6 miesięcy temu
hahaha, baśka, błagam, nie udawaj, że ci przykro. Gdyby ktos ci nie powiedział, ile stracisz kasy za ten wpis, do dziś sfabrykowałabyś jeszcze z 5 kolejnych :)
qqwert
6 miesięcy temu
Prawe oko jej ucieka - to znaczy ze nigdy prawdy nie mowi
obs
6 miesięcy temu
A w jakim to konkretnym nagraniu widac jak zolnierz czy straz graniczna kogos morduje? Jakim prawem pani Szatan nazywa kogos "morderca"?
Feluś
6 miesięcy temu
Tej Pani już dziękujemy .
janek5
6 miesięcy temu
Pozdrowienia pani Basiu, na pewno miała pani rację
maja
6 miesięcy temu
Jadu tu bardzo dużo. Lubię tę Aktorkę i cenię za wszystko co dotychczas robiła. Skończyło się strasznie. Pani Basiu, głowa do góry i do przodu...
gucio
6 miesięcy temu
a moze Pani Basia powinna wziąć na swoje utrzymanie jakąś grupkę migrantow.....bo jak na razie nie słyszałem aby któryś obrońca się deklarowali ze chce ich utrzymywać, jak na razie odnoszę tylko wrażenie ze każdy z tych cudownych obrońców chce tylko zaistnieć i blysnąć.....
grazyna szpet
6 miesięcy temu
Pani Basiu niestety zbierzesz to co posiejesz jest mi przykro ,jestem wstrząśnięta Pani wypowiedzią
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie