Trwa ładowanie...
Przejdź na
MBD
|

Michał Wiśniewski opisuje, jak wyglądały pierwsze randki z jego piątą żoną. Musieli się ukrywać...

53
Podziel się:

Pola to piąta żona Michała Wiśniewskiego, ale początki ich związku były jednak uciążliwe. Para unikała rozgłosu, dlatego początkowo ukrywali swoją relację. Wynajęli nawet mieszkanie na potajemne schadzki...

Michał Wiśniewski opisuje, jak wyglądały pierwsze randki z jego piątą żoną. Musieli się ukrywać...
Michał Wiśniewski opowiada o początkach związku z obecną żoną (akpa, AKPA)

Historia związków Michała Wiśniewskiego nie jest krótka i prosta. Piosenkarz ma aż cztery byłe żony. Pierwszą, z którą wymówił przysięgę małżeńską, była Magda Femme, piosenkarka Ich Troje. Drugą żoną była Mandaryna, czyli Marta Mandrykiewicz. Kolejną miłością okazała się Anna Świątczak. W 2012 roku Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, z którą rozwiódł się siedem lat później. Piosenkarz nie był singlem przez długi czas - jeszcze w 2019 roku poznał swoją obecną żonę, Polę.

Jak poznali się Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska?

Michał WiśniewskiPola Wiśniewska zaczęli się spotykać w 2019 roku, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Ich uroczystość była skromna, co było spowodowane pandemią koronawirusa. Na huczne wesele musieli czekać ponad dwa lata. To podczas tej imprezy odnowili przysięgę małżeńską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Wiśniewski tłumaczy swoje wyznania o żonie: "To był żart"

Para poznała się na portalu randkowym. Piosenkarz przeżywał wówczas trudny czas, bo w maju 2018 roku ogłosił upadłość konsumencką. Co więcej, jego czwarte małżeństwo właśnie się rozpadło. Ukojenie w bólu przyniosła mu Pola, która początkowo chciała zachować anonimowość, jednak wraz z rozwojem związku pojawiała się coraz częściej na ich wspólnych zdjęciach. Już po kilku miesiącach media doniosły, że piosenkarz spodziewa się piątego dziecka. O zachowanie prywatności było więc coraz trudniej.

Michał Wiśniewski o początkach związku z obecną żoną

Od kilku tygodni lider Ich Troje nagrywa wraz z żoną program "Pan i Pani W", którego odcinki trafiają na konto Michała Wiśniewskiego na YouTube. Zdradzają w nim kulisy początku ich związku.

Wiśniewski przyznaje, że pierwsze kontakty mieli na portalu randkowym. Początkowo piosenkarz ukrywał się pod nickiem Falco, dopiero później zdecydował, że doda niewyraźne czarno-białe zdjęcie i zamieni imię na Michał. W końcu trafił na Polę, która, co ciekawe, nie wiedziała, że pisze z liderem Ich Troje. Przyznała, że nie poznała Michała na czarno-białym zdjęciu. Dowiedziała się o tym dopiero wtedy, gdy sympatia zaprosiła ją do znajomych na Facebooku.

Para postanowiła się spotkać i, jak wspominają, nie skończyło się na pierwszej randce. Randkowanie stanowiło jednak pewien problem dla obojga. Chcieli uniknąć rozgłosu, co zmusiło ich do ukrywania się.

Długo ukrywaliśmy naszą znajomość, bo po pierwsze nie wiedzieliśmy, co z tego będzie, a po drugie, Pola bardzo ceniła sobie prywatność - powiedział Wiśniewski.

Ukrywaliśmy się i nie mieliśmy swoich miejsc. Każde wyjście obarczone było tym, że ktoś patrzy. Ubolewałam, że nie możemy chodzić za rękę, a ty jesteś ciągle w kapturze. Na Tinderze nie szukałam ani męża, ani romansu, tylko towarzystwa - wyznała Pola Wiśniewska.

Pamiętam, jak umówiliśmy się w wynajętym 30-metrowym mieszkaniu i to było takie przykre. Stwierdziliśmy wtedy, że jesteśmy za starzy, by się chować, ukrywać i spotykać po kątach. Stwierdziliśmy, że nie możemy tak dłużej. A poznamy się najlepiej, gdy zamieszkamy razem - dodała kobieta.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
Robert
rok temu
Z kwiatka na kwiatek. Ciekawe jak będzie wyglądać szósta żona …
Humanisto
rok temu
Fcet trzymający kobetę publicznie za tyłek jest żałosny i nie sznuje kobiety, a ona sobie na ten brak szacunku pozwala (w drugą stronę oczywiście tak samo)
0987
rok temu
Michał jako młody człowiek mieszkał w Niemczech i dobrze tam zarabiał. Mówił, że wszyscy się dziwili, czemu wrócił do Polski. Ja się nie dziwię. W Niemczech miałby opiekę naprzemienną i musiałby zajmować się swoją gromadką dzieci. Albo musiałby płacić bardzo wysokie alimenty nie tylko na dzieci, ale też na byłe żony. Niemieckie państwo chroni matki i dzieci, nie można unikać płacenia alimentów. W Polce od ojca niczego się nie wymaga. Nie musi mieszkać ze swoimi dziećmi, nie musi się nimi zajmować, nie musi ich utrzymywać. Może całą opiekę , odpowiedzialność i utrzymanie dzieci zrzucić na barki byłych żon
kasiu
rok temu
Wynajęli nawet mieszkanie na potajemne schadzki... za co bankrut wynajal mieszkanie?
Jolka
rok temu
Ogłosił upadłość konsumencką...I nie musi płacić długów
Najnowsze komentarze (53)
Manio 56
rok temu
Bidulek 🤘🤟🤩🦌🐴🇵🇱
Mama
rok temu
Kobieta z 4 dzieci szuka na tinderze kolejnego faceta.....mi się w głowie nie mieści....
Lalka
rok temu
Po prostu Michał lubi pierwsze randki, śluby, rozwody.
Yyyy
rok temu
Haha dobrze wiedziała z kim się spotyka. Wcale nie musieli się ukrywać jeśli nie chcieli, co za głupoty. Nie szukała męża, ta..
Gosc
rok temu
Kogo to obchodzi.?
czesław
rok temu
Wiadomo , że z nim nie wszystko jest w porządku i nie umie śpiewać tylko wydziera się i drze .
Tia
rok temu
Następna co "nie wiedziała".
gosc
rok temu
ciekawe za ile lat nastepna zona
Szpilka
rok temu
Jak obstawiacie, ile Wiśnia zdazy mieć żon? Ja myślę, że min.8, ale dobije do 10.
No nie wierzę
rok temu
Naprawdę? Przecież Dominika dowiedziała się o wszystkim nagle w czasie gdy była w Tańcu z Gwiazdami. Była zaskoczona i bardzo to wszystko przeżyła. Teraz Wiśnia dorabia teorię do młotka?
cccccc
rok temu
Naprawdę wyjątkowa. Piękne robi zdjęcia miast/miasta/kiedyś widziałam na IG.
Cerata
rok temu
Media są okropne! Tylko dlatego że facet jest denerwujący i gwarantuje klikalność i emocjonalne rozdrażnienie widzów jest nachalnie wciskany. Wariaci żadnej. Żenujący!
Pauyla
rok temu
Pola matka 5 czy 6 dzieci na czas na schadzki po kieszkaniach, bankruta stać na wynajem mieszkania.
Pawusiak Prze...
rok temu
H nas to boli weneryku