Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Michał Wiśniewski opisuje początek znajomości z Polą: "DAŁA SIĘ PRZELECIEĆ na trzeciej randce"

333
Podziel się:

Michał Wiśniewski i jego żona Pola udzielili razem wywiadu, w którym powrócili pamięcią do początków swojej znajomości. Lider Ich Troje opowiedział o pierwszej randce z piątą żoną, zdradził też, co porabiali na trzecim spotkaniu. Choć jego wyznanie zabrzmiało dość dwuznacznie, Pola szybko wyjaśniła całą sprawę.

Michał Wiśniewski opisuje początek znajomości z Polą: "DAŁA SIĘ PRZELECIEĆ na trzeciej randce"
Michał Wiśniewski wspomina początki znajomości z Polą (AKPA, Instagram)

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego od lat wzbudzało w mediach sporo emocji. Kochliwy wokalista pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu - ostatni raz w 2021 roku, kiedy to przysięgał wierność ukochanej Poli. Czerwonowłosy wokalista i jego żona są razem już od przeszło trzech i wspólnie doczekali się syna, Falco Amadeusa. Co ciekawe, ich znajomość rozpoczęła się dzięki jednej z popularnych aplikacji randkowych, gdzie Michał szukał miłości, reklamując się cytatem Nietzschego. Co ciekawe, dwa lata temu w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Wiśnia przekonywał również, że początkowo Pola niezbyt dobrze go kojarzyła...

Ostatnio Michał Wiśniewski postanowił ponownie powrócić pamięcią do początków znajomości z piątą żoną, tym razem w rozmowie z "Party". Wokalista i jego ukochana wspólnie udzielili magazynowi wywiadu, wraz z Falco Amadeusem zapozowali także do rodzinnej sesji zdjęciowej. W wywiadzie dla dwutygodnika Michał i Pola opowiedzieli m.in. o swojej pierwszej randce. Jak zdradziła żona Wiśniewskiego, ten na spotkanie przybył w towarzystwie... "przyzwoitki". Rolę ten pełnił bliski przyjaciel muzyka, aktor Witold Dębicki.

W rozmowie Wiśnia otwarcie przyznał, że gdy poznał przyszłą żonę, znajdował się na życiowym zakręcie. Ostatecznie ich pierwsza randka okazała się jednak całkiem udana. Po spotkaniu wokalista napisał zaś do Poli wiadomość, w której cieszył się, że kobieta podeszła do niego bez uprzedzeń.

Poznaliśmy się w trudnym dla mnie momencie, po ogłoszeniu upadłości. Nie byłem wymarzoną partią do wzięcia, a tym bardziej do zamążpójścia - wspominał Michał.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Okazuje się, że pierwsze spotkanie z Polą było dla lidera Ich Troje dość stresującym wydarzeniem. Wokalista na łamach "Party" zdradził, że po raz pierwszy w życiu miał okazję uczestniczyć w prawdziwej randce i był na niej całkowicie trzeźwy. Przyszła pani Wiśniewska miała także podobno praktycznie nie znać gwiazdora, co jednak finalnie okazało się sporą zaletą.

Nie do końca wiedziałem, jak się odnaleźć, bo oprócz tego, że była to moja pierwsza prawdziwa randka w życiu, ja kompletnie trzeźwy, bo wtedy już nie piłem, to jeszcze ta druga osoba nie znała ani jednej mojej piosenki, nigdy nie była na żadnym moim koncercie i ledwo kojarzyła moją twarz. I to się okazało zbawcze! - podkreślił.

Podczas wywiadu Wiśniewski dodał, że jego piąta żona jest najsilniejszą kobietą, jaką zna. Muzyk zachwalał Polę za odwagę i nieustraszoną walkę o dobro ich rodziny. Przy okazji podzielił się także interesującym faktem na temat ich znajomości.

Walczy jak lwica o to, by cała nasza rodzina, jej i moje dzieciaki, były szczęśliwe. A do tego odważną - dała się przelecieć na trzeciej randce! - zdradził.

Choć słowa wokalisty zabrzmiały dość dwuznacznie, Pola szybko wyjaśniła, że miał jedynie on na myśli... wspólny lot samolotem.

Samolotem, żeby była jasność. Michał jest pilotem i dzięki niemu pokonałam strach przed lataniem - wytłumaczyła.

Spodziewaliście się, że Michał Wiśniewski jest takim żartownisiem?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(333)
xxx
1 tyg. temu
Pół życia zastanawiam się co ten mężczyzna w sobie ma, że te kobiety go jeszcze chcą. Pieniędzy nie, wyglądu nie, kultury osobistej nie, poszanowania dla tych kobiet nie. Po co im to?
dddd
1 tyg. temu
tak jasne, wcale go nie kojarzyła
Nnn
1 tyg. temu
Niesmaczny ten wywód.
Marta
1 tyg. temu
I po co ten wywiad? Z żoną nr 5?
Oj michas
1 tyg. temu
Taaa samolotem 🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (333)
Spam
wczoraj
Człowieku ty pół życia jesteś na zakręcie i slizgasz się na innych . Ogłosiłeś upadłość żeby nie spłacać długów , niestety inni którzy za ciebie poręczyli teraz muszą spłacać.
Kaś
5 dni temu
Bardziej bym się zdziwiła, gdyby ten j3baka nie rzucił takiego komentarza. Klasy to on nie ma i nigdy nie miał.
JGr
1 tyg. temu
Dla wierzących ,idąc do spowiedzi obiecujemy poprawę i tak ciągle ,czy to grzech ?
Polak
1 tyg. temu
Co trzeba mieć w głowie ,żeby wiązać się z takim czymś.
Babcia Basia
1 tyg. temu
Bajera, że dopiero TA ostatnia miłość jest jedyna i najważniejsza plus gotowość do ożenku. A dla kobiet ślub jest ważny, mało która chce być wieczną narzeczoną, lub robić sobie dzieci z kochankiem.
mod
1 tyg. temu
pani ładna a pan żeby nie czerwone włosy to uroda brukwi, najładniejsza z 5-u była jednam Mandaryna
lili
1 tyg. temu
Wszyscy tu o kasie urodzie ,a moze chłopak ma złote jaja i kazda laska wie o tym i go tak rozrywaja:):):):)
Przykro
1 tyg. temu
Jak NIE pójdę do łóżka na 3 randce to już tylko jako kumpel zostaje
złuda
1 tyg. temu
Co te kobiety w nim widzą - żal mi ich. Wyobrażają sobie, że się zmieni. Bzdura. Będzie tylko gorzej.
Dżygita
1 tyg. temu
Nie zna wokalisty ani piosenek hahaha przecierz byl czas ze on nawet z lodowki wyskakiwal ...nooo prosze Was
Matematyk
1 tyg. temu
Ktoś , kto co chwilę przyrzeka coś innej , zupełnie nie jest godny zaufania !!!! No cóż ale ludzie są , do bólu , naiwni i często mają w tym jakiś interes !!! Ich związek to wyłącznie ich sprawa !!!!! Współczuję tylko dzieciom Wiśniewskiego bo na pewno wstydzą się za ojca !!! Pewnie też nie mogą się doliczyć wszystkich swoich macoch !!!!!🧐😊🤣
Klaudia
1 tyg. temu
Niby tak ją kocha... I taki tekst puszcza w świat, to jak strzał w pysk. Obudź się kobieto 😉
qwertyui
1 tyg. temu
Łapka w dół kto nie słyszał o wiśniewskim przed przeczytaniem tego artykułu...
Witold
1 tyg. temu
Założę się, że za trzy lata będzie miał kolejną żonę i dziecko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie