Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Michał Wiśniewski POTWIERDZIŁ piąty ślub! Wygadał się na kanapie śniadaniówki...

222
Podziel się

Kochliwy celebryta wziął udział w dyskusji o tym, czy trudne dzieciństwo ma wpływ na kreatywność człowieka. Przy okazji poruszył temat swojego życia uczuciowego...

Michał Wiśniewski POTWIERDZIŁ piąty ślub! Wygadał się na kanapie śniadaniówki...
(Newspix, newspix)
bDgQXdqt

W ciągu 26 lat kariery w przemyśle rozrywkowym Michał Wiśniewski wielokrotnie udowodnił, że nie boi się wielkich rewolucji w swoim życiu. Wiosną zeszłego roku, po niemal siedmiu latach małżeństwa, wokalista zespołu "Ich Troje" postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner, tym samym stawiając ją przed faktem dokonanym.

Znalezienie kolejnej kandydatki zajęło kochliwemu muzykowi kilka tygodni - już w lipcu wyszło na jaw, że Michał spotyka się z 35-letnią Pauliną, która sama ma już czwórkę dzieci. Ugodzony strzałą amora piosenkarz szybko zorientował się, że spotkał na swojej drodze miłość życia, z którą chce założyć następną "patchworkową" rodzinę.

bDgQXdqv

Gdy we wrześniu Wiśniewski gościł w "Pytaniu na śniadanie", celebryta nie chciał odpowiadać na komentarze o ciążę nowej partnerki, sprytnie wymijając pytania prowadzących. Tym razem, gdy wokalistę poproszono o udział w dyskusji o tym, czy trudne dzieciństwo ma wpływ na kreatywność człowieka, 47-latek nie był już taki dyskretny.

"Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość" - powiedział nagle Michał. "I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak."

bDgQXdqB

Myślicie, że ślub Wiśniewskiego numer 5 będzie równie huczny, co poprzednie?

bDgQXdqC
bDgQXdqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(222)
Kkkkkkkk
10 miesięcy temu
Kijem bym nie ruszyła. .
www
10 miesięcy temu
konsekwencje rodziny patologicznej się ciągną nie może stworzyć normalnego związku.
Oliwier
10 miesięcy temu
Kobiety, które wchodzą z nim w związek same określają ile są warte ! Tak upaść... chyba, że już dawno się leży! Obrzydliwe !!!
bDgQXdqX
pola
10 miesięcy temu
Wiśniewski jest przykładem, który wskazuje, że trudne dzieciństwo ma istotny wpływ na dalsze życie. Niestety nie jest on w stanie pokochać kobiety na dłużej, lecz tylko na "chwilę". Tak będzie z kolejną panią. Jakże te baby są naiwne decydując się na życie z tym człowiekiem. Szkoda mi go, bo może nie wyjść z jedną żoną, drugą, no ale na litość nie z czwartą. Przecież to oczywiste, że to znim jest coś nie tak.
Mała
10 miesięcy temu
Jestem kobietą i ich nie rozumiem.Przecież niedawno wzruszał się ten osobnik w jakimś programie,jak to cudnie zestarzeje się z Dominiką....A one wciąż mu wierzą.
Najnowsze komentarze (222)
Reńka1962
7 miesięcy temu
Pamiętajcie, że to człowiek sponiewierany przez matkę i życie kiedy był dzieciakiem. Nic dziwnego, że kreuje się właśnie na macho i zdobywcę kobiecych serc....
111
7 miesięcy temu
Ludzie są dziwni i postępują coraz dziwniej. NIE ROZUMIEM KOBIET - mimo tego że sama jestem kobietą. Kobiety wchodzą w trudne związki a potem ponoszą konsekwencje
zenek
8 miesięcy temu
współczesna patologia
Marysia
10 miesięcy temu
Ja nie wiem co te dziewczyny mają w głowie. Czy one faktycznie myślą, że będą te jedyne. Przecież skoro on ma już 5 żonę to nie wygląda to zachęcająco. Nie chciałabym takiego męża. Ale cieszę się na swój ślub. Mam już najważniejsze, czyli Catering Arts, żeby żadna ciotka nie narzekała, że jej jedzenie nie smakuje.
rysio
10 miesięcy temu
Michał po co bierzesz sobie kobietę z 4 dzieci przecież tyle pięknych wolnych kobiet jest na tym świecie - po co, a porteczki to jeszcze przy rozporku mogą mieć dziury to i ptaszka można by zobaczyć , szkoda że tam nie ma dziur!!!!!!!!!!!!!
Pimpek
10 miesięcy temu
Dzieciorob
kiki
10 miesięcy temu
pewnie zgodnie z tradycją będzie następne dziecko które mu wychowa była żona
Wik
10 miesięcy temu
Jest się czym chwalić tragedia!
bDgQXdqP
bruno
10 miesięcy temu
z każdą z którą się prześpi to się żeni
kurdemolek
10 miesięcy temu
kurde, nie wierzę !
gosc
10 miesięcy temu
spodnie by sobie kupil
Ewa
10 miesięcy temu
To chory człowiek dziwię się każdej która jest zainteresowana takim debilem ale niestety to jego przeszłość robi swoje wychowany w patologi to daje skutek jak na załączonym obrazku nie rozumiem tych kobit zupełnie
Jatoja
10 miesięcy temu
Po co mu te śluby jak i tak nie trzyma się przysięgi?
jf.
10 miesięcy temu
Powinien mieć stałą umowę z kapelą weselną: powiedzmy 2 imprezy rocznie.
...
Następna strona
bDgQXdrr