Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Michał Wiśniewski wspomina dwudniową imprezę z raperami: "Niestety WSZYSTKO NA TRZEŹWO"

178
Podziel się

Wiśniewski na wspólnym "lajwie" z Mandaryną opowiedział też o tym, jak wyglądają relację jego byłych żon. "Polcia może liczyć na wsparcie dziewczyn" - zapewniał.

Michał Wiśniewski wspomina dwudniową imprezę z raperami: "Niestety WSZYSTKO NA TRZEŹWO"
Michał Wiśniewski wspomina imprezę z raperami (AKPA, Instagram)
bDyUKYJh

Michał Wiśniewski w tym roku po raz piąty został mężem, a z tajemniczą Polą niedługo powitają na świecie pierwszą wspólną pociechę. Kochliwy muzyk doczekał się już dwójki potomstwa z drugą żoną Mandaryną (syna Xaviera i córki Fabienne) i również dwójki z żoną numer trzy, Anną Świątczak (córki Etiennette i Vivienne). O relacje w patchworkowej rodzinie zapytała Michała i Martę Agnieszka Hyży podczas "lajwa" przeprowadzonego na koncie stacji "Polsat".

My już z Polcią planujemy wszystkie możliwe ciocie, które będą się mogły zająć dzieckiem - zaczął żartobliwie Wiśniewski.

No jesteśmy takim patchworkiem, tych koralików jest już tyle, że tworzymy niezły łańcuch - dodała Marta.

bDyUKYJj

Ale koraliki bardzo dobrze ze sobą współpracują wszystkie i możemy na nie liczyć, naprawdę jest mega fajnie - wtrącił Michał.

Zobacz także: Michał Wiśniewski tańczy z dziećmi do swojego przeboju

Hyży dopytywała, jaka jest recepta Wiśniewskiego na udane relacje w tak "rozbudowanej" rodzinie, zwłaszcza w okresie świąt. Wokalista wyznał, że wszystkie dzieci spotykają się razem 23 grudnia na wspólnej wigilii, a dzień później spędzają wieczór już z mamami. Dodał, że jego byłe żony mają dobre relacje i wzajemnie sobie pomagają.

bDyUKYJp

Nie ma recepty na to, można robić rzeczy wspomagające, w naszym przypadku myślę, że musiało się to dotrzeć, też w przypadku Ani, ale też Pola ma w tym okresie od dziewczyn wsparcie. To jest też zasługa naszych dzieci, bo gdyby one się nie rozumiały, to myślę, że mogłoby być różnie, ale możemy na nie liczyć zawsze - podkreślił.

Mandaryna i Michał Wiśniewski współpracują też zawodowo, a już niedługo pojawią się na sylwestrze Polsatu. Marta wyznała, że Michał "pożyczył" jej swoich muzyków, czego efektem będzie specjalna, "gitarowa" wersja przeboju "Every night", którą jego była żona wykona na sylwestrowej scenie. Hyży przy tej okazji pytała, czy jej goście wolą bawić się ostatniego dnia roku na domówkach czy wystawnych balach i dużych imprezach. Wiśniewski w odpowiedzi nawiązał do swojej niedawnej słynnej "domówki" w Kijowie, gdzie przez dwa dni imprezował z czołówką polskich raperów na planie teledysku "Piję wódę i słucham "Ich Troje".

Lider grupy "Ich Troje" zapewnił jednak, że wbrew temu, co mogłoby sugerować robiące furorę w sieci zdjęcie, on wódy w Kijowie nie pił.

bDyUKYJq

Wszyscy myśleli, że ja taki nawalony tam byłem, a niestety wszystko na trzeźwo, więc czy domówka, czy wielkie party, to tak na trzeźwo z tą zabawą różnie, chociaż potrafię się bawić bez alkoholu - zapewnił.

Zaskoczenie?

bDyUKYJr
bDyUKYJs
bDyUKYJK
KOMENTARZE
(178)
Ella
3 tyg. temu
Facet wymienia te żony co kilka lat a zawsze się znajdzie taka co się nabierze na miłość po grób, nie kumam.
Tiaa
3 tyg. temu
Faceci to prymitywne istoty myślące tylko o zapłodnieniu jak największej ilości kobiet. Brzydkie, brudne i zapijaczone. Nie zależy im na czymkolwiek a dostają co chcą. Mają dzieci bez żadnych wysiłków. Mają kasę i pozycje bo są samcami. To nie jest sprawiedliwe.
gośćktoś
3 tyg. temu
Kto słucha takiej nawet nie wiem czy mogę nazwać to twórczość... Dziwny klimat! Powodzenia z nowymi nagraniami.
bDyUKYJL
Olka
3 tyg. temu
On ma fanów?
BBB
3 tyg. temu
Ja jebie.
Najnowsze komentarze (178)
TwojPan
2 tyg. temu
zwierzęta
szok
2 tyg. temu
czy tak wygląda upadek na dno???
CiociaShizune
3 tyg. temu
mam ocke z czerwonymi wlosami i moja mama narzeka ze z niej michal wisniewski
Ojciec Rycyk
3 tyg. temu
Jeszcze sobie zrób dziecko z Pawłowicz a za ojca chrzestnego weź Jarka, lu Antoniego.
Gad
3 tyg. temu
I niech mi ktoś udowodni że da się kobietę zrozumieć ?????????????
Kkkk
3 tyg. temu
Oni tam prawie wszyscy wyglądają jak z ruskiego kryminału, ale tylko wyglądają bo by spotkali kogoś z tamtąd to od potu by im spłynęły te 'rysunki'
szok
3 tyg. temu
lecialo sie dobrze na fazie nie raz ale nigdy z ziomkami w samych gaciach sie nie uwalilem na sofe hahah
brukselka
3 tyg. temu
siedzieliscie w samych gaciach na sofie na trzezwo?
bDyUKYJD
XYZ
3 tyg. temu
Czekam na dzień w którym przestaniecie opisywać pokiereszowane życie tego czerwonego alkoholika. Na jego zniszczoną alkoholem twarz nie idzie patrzeć a przepalonego papierochami i używkami głosu nie idzie słuchać. Jego życie jest tak popieprzone jak on cały. A że znajdzie się kolejna kandydatka na żonę to oczywiste jak słońce, bo pomimo skamłania o pomoc finansową on kasę ma. I kolejne 500+ też potrzebne.
😃😃😃😃
3 tyg. temu
Przed kamerami to wszystko cacy i pięknie 😃😯
emeryt
3 tyg. temu
któż tego pogiętego zatrudnia na sylwestra po to aby dać kasę od podatników z abonamentu na skrajne wygłupy, Polsat i Pan Solarz ma marginesie , nie zasługuje na szacunek,
leoncio
3 tyg. temu
OWOCEM IMPREZY BĘDĄ: SYN KLEOFAS, KRADOKS I CÓRKA SYFILLINA
👎👎👎
3 tyg. temu
Ale gość 😃😃😃zawsze na trzeźwo haha co widać na załączonym obrazku 😃😃😃jakie te dziewczyny naiwne 😛
NA POWAŻNIE
3 tyg. temu
Jak czytam o tej trzódce Wiśniewskiego, to jednak myślę,, ze nigdy nie zrozumiem kobiet...
...
Następna strona
bDyUKYKf