Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Michał Wiśniewski wystąpi z ŻONĄ NR 2 na Sylwestrze Polsatu. Mandaryna uspokaja Polę: "Mamy KUMPELSKIE relacje"

98
Podziel się

Michał Wiśniewski i Mandaryna wystąpią w tym roku podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, co wzbudziło spore emocje. Na szczęście, zgodnie ze słowami eks-żony lidera Ich Troje, tajemnicza Pola nie ma się o co martwić.

Michał Wiśniewski wystąpi z ŻONĄ NR 2 na Sylwestrze Polsatu. Mandaryna uspokaja Polę: "Mamy KUMPELSKIE relacje"
Michał Wiśniewski i Mandaryna razem na Sylwestrze Polsatu (AKPA)
bDyVcPpN

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest prawdopodobnie najbardziej skomplikowanym w polskim show biznesie. Czerwonowłosy lider Ich Troje ma za sobą cztery małżeństwa, a obecnie planuje przyszłość ze swoją piątą żoną Polą, która już niebawem urodzi mu kolejnego potomka.

Po tylu latach na świeczniku można śmiało stwierdzić, że Michał Wiśniewski nie boi się drastycznych zmian w swoim życiu. Stara się przy tym utrzymywać poprawne relacje z byłymi partnerkami, które także funkcjonują w show biznesie. Sprawia to oczywiście, że szanse na to, że nie wpadną na siebie podczas oficjalnych uroczystości, systematycznie maleją.

bDyVcPpP
Zobacz także: Michał Wiśniewski tańczy z dziećmi do swojego przeboju

Kilka dni temu ogłoszono, że czerwonowłosy piosenkarz i jego była żona numer dwa będą mieli okazję się zobaczyć na scenie w Sylwestra. Wszystko dzięki zaproszeniu Niny Terentiew na Sylwestrową Moc Przebojów, w której wezmą udział byli małżonkowie. Fakt, że znajdą się w tym samym miejscu i czasie, wzbudził przy tym sporo niezdrowych emocji.

bDyVcPpV

Potencjalnych kontrowersji świadoma jest też sama Mandaryna, która zapewnia jednak, że nie ma sensu doszukiwać się tu drugiego dna. Przeciwko jej sporadycznym spotkaniom z Michałem na oficjalnych uroczystościach nie ma też podobno nic wspólnego tajemnicza Pola, ciężarna partnerka wokalisty Ich Troje. Marta zapewnia bowiem, że łączą ich jedynie "kumpelskie relacje".

Znamy się z Paulą. Cieszę się, że z Michałem wypracowaliśmy kumpelskie i przyjacielskie relacje. Jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie - skwitowała krótko Mandaryna w rozmowie z Faktem.

Uspokoiła Was?

bDyVcPpW
bDyVcPpX
bDyVcPqq
KOMENTARZE
(98)
/itek
3 tyg. temu
Mandaryna wogole do siebie nie podobna
Olga
3 tyg. temu
Z chęcią obejrzę występ Mandaryny. Właściwie to tylko do niej mam jakiś tam sentyment i sympatię. Trzymam kciuki!
Miki
3 tyg. temu
A ja mandaryne lubię, fajna jest, normalna.
bDyVcPqr
Justyna
3 tyg. temu
Na pewno lepiej tańczy i śpiewa niż doda o chociaż ma kilka hitów here i go again good dog every night? A dody nie pamiętam ani jednej xd
Hania
3 tyg. temu
Wkrotce mu kobiet w Polsce zabraknie 🤣
Najnowsze komentarze (98)
ann
2 tyg. temu
Zbrzydla niestety. Nie poznałam jej. Zawsze wydawała sie wyzsza
Soso
2 tyg. temu
Współczuje dzieciom, bo pewnie przywiązały się do tej Dominiki, czy tej jego poprzedniej, a tu kolejna i kolejna.
wiola
2 tyg. temu
Wisnia daj se spokoj sytacilam cas wczoraj by sluchac tych wypocin ble bel do manadaryny nie mam szacunku ze sie z nim ozenila i dzieci ma..brchyba czegos sie nalykalas biorac z nim slub a cxo na to rodzice ja bym sie do ciebie nie odzywala ,,dzieci niestey do niego podobne akyż
Nie pamiętam
2 tyg. temu
Zaraz mu się znudzi znajdzie se kolejna taka jego tatyka 😅
Rewel
3 tyg. temu
Nie poznałam jej !
ina
3 tyg. temu
nigdy nie zrozumiem co kobiety w nim widza jest tylu fajnych facetow a on porazka
...
3 tyg. temu
Pamiętam jak za gimbazy kochałam Mandarynę, mimo że nie miała wybitnego głosu zawsze mi się podobała super że po tylu latach będzie ja można obejrzeć na nowo
Magdaa
3 tyg. temu
Mandaryna- zdecydowana gwiazda number one sylwestra tego roku. Dobry pomysł, bo wejdzie trochę kolorowości i powiewu tamtych lat.
bDyVcPqj
Gość
3 tyg. temu
Błąd za błędem w tym artykule .... Po pierwsze jak można mieć cztery małżeństwa za sobą i piątą żonę ?? Absurd ... ta piąta to albo konkubina albo ślubów musiało być pięć a nie cztery. Po drugie imię aktualnej partnerki raz Pola raz Paula, może autor się zdecyduje ... Po trzecie , cytat: ,, Przeciwko jej sporadycznym spotkaniom z Michałem na oficjalnych uroczystościach nie ma też podobno nic wspólnego tajemnicza Pola” Rozumie ktoś tą wypowiedź ? No można się z kontekstu domyśleć że aktualna partnerka nie ma nic przeciwko spotkaniom Michała z byłą żoną ale po polsku to to nie jest napisane. Skąd oni biorą tych pożal się Boże redaktorów Pudła ?
Nicol
3 tyg. temu
Słuchanie jego to masakra! Mamy 21 wiek a nie słuchanie co roku jedno i to samo. Żenada tak jak z filmami
kobieta
3 tyg. temu
Mandaryna najladniejsza zawsze byla tylko usi rozjasnic wlosy na blond
Filip
3 tyg. temu
Znacie ewrynajt??
Dig
3 tyg. temu
Ile one wszystkie te byle przeszly przy nim i przez niego to tylko one wiedza
Mee
3 tyg. temu
Marta to chyba najładniejsza i najfajniejsza z wszystkich żon Wiśniewskiego.
...
Następna strona
bDyVcPqL