Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Michał Żebrowski apeluje do partii rządzącej: "Zostawcie kobiety W SPOKOJU" (FOTO)

196
Podziel się:

Michał Żebrowski, który w sierpniu zeszłego roku został ojcem po raz trzeci, opublikował na Instagramie zdjęcie żony z porodówki.

Michał Żebrowski apeluje do partii rządzącej: "Zostawcie kobiety W SPOKOJU" (FOTO)
Michał Żebrowski wspiera Strajk Kobiet (East News)
bECANTqt

27 stycznia ziściły się najgorsze koszmary milionów Polek i Polaków. Przepis dotyczący ustawy antyaborcyjnej z 1993 roku, który zezwalał na aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, zdaniem sędziów Trybunału Konstytucyjnego jest niezgodny z Konstytucją.

Jak można było się spodziewać, przez media i ulice przetoczyła się fala protestujących obywateli, których politycy starają się nie zauważać. Warto nadmienić, że ponad 70 procent Polaków nie zgadza się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

bECANTqv
Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazuje prawdziwy obraz macierzyństwa

Ze swoim sprzeciwem wobec skandalicznego wyroku TK nie kryją się również Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra. Zarówno aktora, jak i modelka często komentują bieżące sprawy, zarówno te społeczne, jak i polityczne. W sobotę aktor, który w sierpniu zeszłego roku powitał na świecie trzeciego synka, dał wyraz swemu rozczarowaniu odebraniem kobietom możliwości decydowania. Żebrowski opublikował na Instagramie zdjęcie żony prosto z porodówki, gdy narodził się mały Feliks.

Zostawcie kobiety w spokoju. Zostawcie nas w spokoju - napisał aktor.

bECANTqB

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci również wyrazili solidarność z protestującymi kobietami.

Nie zostawią. Ale my się nie damy.

Nie wyobrażam sobie lepszego opisu pod zdjęciem, jak i do tej całej chorej sytuacji.

Nic dodać, nic ująć!

bECANTqC

Też się z nim zgadzacie?

bECANTqD
bECANTqE
bECANTqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(196)
ewa
8 miesięcy temu
A mnie zastanawia jedno w tym strajku "kobiet". Dlaczego feministki ukuły sformułowanie strajk "kobiet". Z jednej strony narzekają, że faceci nie uczestniczą w wychowywaniu dzieci, że podział ról powinien być równy, że urlop tacierzyński itp itd. Z drugiej strony - nazywają ten strajk "strajkiem kobiet" - zrzucając tym samym całą sprawę na bary kobiet kreując w ten sposób (błędne) przekonanie, że to jest i powinien być problem kobiet i to one mają strajkować. To fakt, realnie to kobieta będzie w tej patologicznej ciąży, facet może ją teoretycznie zostawić. No ale z drugiej strony - feministki nie lubią facetów, same wszystko zrobią, nawet same dziecko sobie zrobią więc i same mogą strajkować...
Gosc
8 miesięcy temu
Nosi krzyz na szyi, ale chyba dla ozdoby....
Jadwiga
8 miesięcy temu
Nie 70% Polaków, tylko 70% przepytanych Polaków. W odpowiednim środowisku i przy odpowiednio zadanych pytaniach uzyskasz pożądane wyniki. W moim środowisku wszystkie kobiety są zachwycone tą decyzją.
bECANTqX
Henryka
8 miesięcy temu
Najbardziej w tym wszystkim żal mi dzieci, które uległy ideologii feministek i zostały wyciągnięte na ulice, w sam środek brutalnych walk i wulgaryzmów, gdzie uległy dalszej demoralizacji. Coś w ich wychowaniu zostało zaniedbane, że się tam znalazły. Moja rodzina w pełni popiera wyrok TK, a sędzia JP dla młodszego pokolenia stała się wzorem do naśladowania.
Angelika
8 miesięcy temu
O takich ważnych sprawach może dajmy zdecydować mądrym mężczyznom. Oni na pewno będą wiedzieć, co dla nas dobre, znacznie lepiej niż jakieś celebrytki czy kobiety, które nie znają się na prawie i medycynie, i mają swoje sprawy, czy też nawet osoby, które upatrują w tym swoich korzyści finansowych czy politycznych.
Najnowsze komentarze (196)
Angela
8 miesięcy temu
On wyglada na kobite
Olax
8 miesięcy temu
Czyli Ola miała cesarkę 😁 czy poza Larą Gessler któraś rodziła naturalnie??
Nadzieja na l...
8 miesięcy temu
Jestem kobietą i nie życzę sobie nazywać tego chamskiego widowiska strajkiem kobiet, jestem PRZECIWNA ich poglądom, jak większość kobiet. Na szali jest ŻYCIE DZIECI a nie według nich usunięcie zlepu komórek podczas rutynowego zabiegu. Ktoś musi bronić TYCH, co głosu nie mają.
Marza
8 miesięcy temu
A wy pseudocelebryty zostawcie nienarodzone dzieci w spokoju.
Aga
8 miesięcy temu
Ja popieram i mam gdzieś czy się to komuś podoba bo kto obroni nie narodzone dzieci?
Anka
8 miesięcy temu
A Żebrowski aktor kiedyś się zarzekał że nigdy nie będzie celebrytą.
Gość
8 miesięcy temu
Życie!!
Rys
8 miesięcy temu
irytująca jest
bECANTqP
Maria
8 miesięcy temu
Żenujący oboje
Aldona
8 miesięcy temu
W imieniu wszystkich kobiet, dziękuję.
Jose
8 miesięcy temu
Panie Żebrowski , ależ rząd nic nie ma w tej sytuacji do kobiet ,nie ma na to wpływu co zapisano w konstytucji ,kobiety same decydują o swoim ciele tylko chcą darmowych i legalnych aborcji , nie myślą iż lekarze też mają sumienie i nie każdy może po prostu pozbyć się niechcianej istoty . Zresztą one same nie wiedzą czego chcą ,żal na to wszystko patrzeć .
Gość
8 miesięcy temu
Pan Michał jest mężem, ojcem, mężczyzną, który myśli. Nie chce, by jakiś oszołom jeden z drugim decydował za niego i jego żonę w sprawie tak intymnej jak powiększanie (lub nie) rodziny. Chciałabym, by każda kobieta, dziewczyna miała takie wsparcie. Kogoś, kto jest tuż obok, szanuje, kocha. Nie ocenia i nie porzuca, gdy są problemy. Każdy normalny mężczyzna stanie po stronie swojej partnerki.
POCZYTAJCIE
8 miesięcy temu
Poczytałam trochę na ten temat. Według prawa Rząd nie może wpłynąć na decyzje Trybunału Konstytucyjnego, ale 95% osób o tym nie wie tylko słucha tłumów :) Popieram strajk, ale Kaczyński nawet jakby chciał to NIC NIE MOŻE ZROBIĆ. Trybunał to co innego ludzie 🙈
Mmmmm
8 miesięcy temu
Każdy chce żyć! Kazdy.... ty nie wiesz co to dziecko bedzie czuło może tak będzie cierpieć albo i nie bo nawet sobie sprawy nie będzie zdawać ze Może być inaczej. Ale to nie my mamy o tym decydować . Matka ma decydować czy jej dziecko jest warte życia?jak dziadek czy babcia umierają to ich dobijasz żeby było szybciej czy nurtujesz ....? Niech państwo daje pieniądze na te dzieci a nie na teatry bo chyba o to się Panu Żebrowskiemu rozchodzi najbardziej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECANTrI
bECANTrJ
bECANTrK
bECANTrL
bECANTrM
bECANTrr