Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Mikołaj Jędruszczak pokazuje SĄDOWY NAKAZ ZAPŁATY dla Sylwii Madeńskiej! (FOTO)

152
Podziel się:

"Jak wyrachowaną i bezwzględną trzeba być osobą, aby w mediach kłamać i zapewniać, że taka sytuacja nie miała miejsca" - odpala się Mikołaj Jędruszczak i wywołuje Sylwię Madeńską do tablicy. Celebryta przekonuje, że pożyczył tancerce sześciocyfrową kwotę.

Mikołaj Jędruszczak pokazuje SĄDOWY NAKAZ ZAPŁATY dla Sylwii Madeńskiej! (FOTO)
Mikołaj Jędruszczak pokazuje SĄDOWY NAKAZ ZAPŁATY dla Sylwii Madeńskiej! (AKPA)

Gdy Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się na planie Love Island, nie przypuszczali pewnie, że za jakiś czas staną się jedną z najbardziej skonfliktowanych par show biznesu. Celebryci uwielbiają prać swoje brudy publicznie, czego dowodem jest choćby pamiętne "OreoGate", kiedy to byli kochankowie wykradali sobie nawzajem pieska i obrzucali się błotem na Instagramie.

To jednak nie koniec serialu Madeńska-Jędruszczak. Miesiąc temu Mikołaj zarzucił swojej eks, że ta ma u niego dług opiewający na sześciocyfrową kwotę i nie robi nic, by go spłacić. Sylwia w rozmowie z Pomponikiem zdementowała te doniesienia, zapewniając, że jedyną pożyczkę jaką wzięła, był kredyt hipoteczny na mieszkanie w jednym z banków.

Teraz Jędruszczak przeszedł do ofensywy i przedstawił rzekomy dowód na to, że Madeńska pożyczyła od niego pieniądze. Celebryta pokazał sądowy nakaz zapłaty i zamieścił wpis, w którym zarzuca swojej byłej kłamstwa.

Jakiś czas temu zwróciłem się z apelem poprzez social media do mojej byłej partnerki SM o zwrot udzielonej jej pożyczki, której termin zwrotu minął 1.01.2022 r. - mówimy tutaj o kwocie SZEŚCIOCYFROWEJ! Po wyczerpaniu wszelkich możliwych polubownych rozwiązań w tej sprawie, nie pozostało mi nic innego, jak udać się na drogę prawną, co zresztą większość z Was mi doradzała. Na prawdziwość moich słów publikuje sądowy nakaz zapłaty, który właśnie otrzymałem (druga strona ma 14 dni na odwołanie). Takiego dokumentu nie wystawi żaden sąd, nie zapoznając się szczegółowo z dowodami, umowami itp. - pisze Mikołaj.

Zobacz także: Oszust ze Spotify i Antek Królikowski pokonany przez własną federację

Celebryta żali się, że jego eks manipuluje opinią publiczną i przez to nikt mu nie wierzy...

Wiem, co to medialny lincz, wyzwiska na ulicy, groźby pobicia i wiele innych sytuacji, których doświadczyłem od osób, które ślepo zapatrzone w obserwowaną przez siebie ,,influencerkę", łykały wszystko jak pelikan. Teraz - kiedy prawda wyszła na jaw, może odbije im się to czkawką i otrzeźwieją na umyśle. Jak wyrachowaną i bezwzględną trzeba być osobą, aby w mediach kłamać i zapewniać, że taka sytuacja nie miała miejsca. Do tego wszystkiego publicznie głos zabiera ,,zatroskana przyjaciółka", która w rewanżu za wizytę ,,na ściance" postanawia bronić swojej ,,pani" i twierdzi, że sobie to wymyśliłem - dodał.

Mikołaj przekonuje, że ma niepodważalne dowody na to, że Sylwia kłamała.

Ręce opadają, a na hipokryzję Waszej idolki - influencerki i stosowanej przez nią retoryki, brakuje słów! Powiedzieć w mediach można tak naprawdę wszystko, ale kiedy przyjdzie czas przedstawić dowody, granie na emocjach ludzi i stawianie się w roli ofiary jest najzwyczajniej w świecie obrzydliwe. Dopiero w konfrontacji z faktami i dokumentami, można zobaczyć z jakim typem człowieka ma się do czynienia. Może w końcu wiele osób otworzy oczy, pójdzie po rozum do głowy i zobaczy, jak bardzo się myliło w ocenie uczestników tych ostatnich wszystkich wydarzeń - napisał ze wzburzeniem.

Biorąc pod uwagę reputację Mikołaja i Sylwii, można spodziewać się wszystkiego... Jesteście ciekawi, co teraz zrobi Madeńska?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
Pandociekliwy
rok temu
Ci ludzie są żenujący. Pranie brudów osiągnęło himalaje żenady. ps. Zamazana kwota to 130 tysięcy
Absolut
rok temu
Facet gada i pisze bzdury. W postępowaniu upominawczym sąd niczego nie rozpatruje, wydaje nakaz na podstawie wniosku powoda, niczego nie bada, żadnych umów i dokumentów. Jak pozwana się nie zapłaci i się odwoła to dopiero wtedy drugi są będzie rozpatrywał sprawę merytorycznie, badał umowy i dokumenty oraz ewentualnie przesłuchiwali świadków i albo nakaz utrzyma albo oddali,
Normalna
rok temu
Świat upadł. Trzeba wszem i wobec ogłaszać co kto i jak zrobił. Nawet życzenia ludzie, którzy mieszkają ze sobą skladaja sobie przez Internet. Tu też rozwiązują konflikty.
Masakra
rok temu
Jak mozna sie tak zachowywac.. jedno i drugie to jakas maskra.. pranie brodow level hard
Sjsjs
rok temu
Boże, co za gość. Dziewczyny, obyście nigdy nie natrafiły na takiego pana :o
Najnowsze komentarze (152)
sryk
rok temu
to sie chlopak utopil a taki mily z programu trzeba patrzec sercem nie
Mmm
rok temu
30 tysięcy to kwota sześcio cyfrowa? No to ja mam chyba poważne problemu z matematyką 🤣 Mikołaj kłamczuszku 🫣
Ania
rok temu
Kolejni po Deepie i Amber siebie warci..
Iza
rok temu
Miki na alkomaster zarobisz na balusię 🤣🤣
Mumisia
rok temu
W Polsce bardzo łatwo uzyskać jest nakaz zapłaty. Sędzia wydaje go siedząc za biurkiem i biorąc pod uwagę wyłącznie to, co twierdzi składający pozew. Strona pozwana może wypowiedzieć się dopiero po doręczeniu nakazu, wcześniej nie może żądać jego uchylenia. Takie są przepisy. Sylwia na pewno złożyć sprzeciw i zabawa zacznie się od początku... Pochwalisz się też tym faktem chłopaczku na IG? Swoją drogą jaki to jest żenujący człowiek, żeby tak publicznie szkalować dziewczynę, która po prostu dała mu kosza. Teraz to już nawet wiadomo dlaczego 😑
Uuuuuu
rok temu
Sądowy nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym to akurat pisze jakas sekretarka. I przepisuje w nim wszystkie roszscenia powoda. Na salę sadowa po wyrok to dopiero się powód uda jak powódka odniesie się do nakazu. I tu dopiero zaczyna się spór sadowy
Kiti
rok temu
Jaki pożyczyła go miech odda i tyle w temacie.
Miki
rok temu
To już wiadomo skąd te jej posty sponsorowane na FB odnośnie kursu sensualnego tańca. Zbiera na spłatę
zzzzzzzebraaa...
rok temu
po jego zezowatych oczach już widać ze coś z nim nie halo
nick
rok temu
Przepraszam, kto to jest?
Patrycja
rok temu
Mam przeczucie ze dobra z niej manipulantka, nie wierzę że, nie pożyczyła tych pieniędzy a konflikt medialny wykorzystuje do tego by tych pieniędzy chłopakowi nie oddać i zarzucac my kolejnie kłamstwa. Pani Sylwia mogła by też zrobić sobie biust bo spłaszczone naleśniki naprawdę są mało apetyczne.
Juluette
rok temu
A jakim trzeba być wackiem żeby to wrzucać na inata i oczerniać ja przed obcymi ludźmi. Pokazał w programie , że jest śliski i dalej to kontynuuje.
Agu$
rok temu
Ona jak Halejcio wszystko ma sprzedaż to teraz niedługo. Lodówki wyskoczy takie parcie ma niunia
Prawda zawsze...
rok temu
Ja tam popieram Mikołaja!! On jest bardziej przekonujący niż ta chodząca reklama!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie