Unicorn
|
aktualizacja

Mikołaj z "Love Island" potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"!

85
Podziel się

Ma szanse na wygraną?

Mikołaj z "Love Island" potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"!
Mikołaj Jędruszczak (ONS, Instagram)

Już wiosną Polsat zaprezentuje swoim widzom kolejną odsłonę Tańca z Gwiazdami. Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja zapowiada się całkiem ciekawie. Na parkiecie show swoich sił spróbują bowiem m.in. Edyta Zając, Marcin Bosak i Tomasz Oświeciński. Udział w programie potwierdziła niedawno również Julia Wieniawa, która już typowana jest na jedną z faworytek w rywalizacji o kryształową kulę.

Na początku grudnia ubiegłego roku jako pierwsi poinformowaliśmy was, że w tanecznym show Polsatu wystąpią również Mikołaj Jędruszczak oraz Sylwia Madeńska. Para znana przede wszystkim jako zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Love Island od dawna dokłada wszelkich starań, aby utrzymać swoją pozycję w show biznesie. Udział w programie niewątpliwie stanowiłby więc kamień milowy w ich karierach.

Chociaż do tej pory sami zainteresowani nie komentowali rewelacji na swój temat, jedno z nich w końcu postanowiło potwierdzić występ w show. W piątek na swoim Instagramie Mikołaj Jędruszczak udostępnił wpis, który chwilę wcześniej pojawił się na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami.

Poznajcie naszego kolejnego uczestnika - Mikołaja Jędruszczaka. Kojarzycie Go na pewno z programu "Love Island. Wyspa Miłości", który wygrał razem z Sylwią Madeńską. Jego największą pasją jest tenis. Trenuje od 20 lat i był wielokrotnym Mistrzem Polski! Czy zostanie również mistrzem parkietu?

Mikołajowi ponoć partnerować będzie jego życiowa wybranka. Sylwia Madeńska prywatnie jest bowiem zawodową tancerką, która dodatkowo specjalizuje się właśnie w tańcach towarzyskich. Na razie jednak para wyspiarzy nie zdecydowała się oficjalnie potwierdzić tych doniesień.

Myślicie, że zwycięzcy Love Island mają szansę w rywalizacji o kryształową kulę?

KOMENTARZE
(85)
lol
miesiąc temu
dobrze, że powstają te g*wniane programy, inaczej nie byłby kogo brać do tańca :D
gość
miesiąc temu
No to było do przewidzenia... Program już dawno stracił sens bo teraz tancerze są bardziej znani od "gwiazd" więc Polsat produkuje swoich własnych celebrytów żeby jakoś ciągnąć to show dalej.
Jaa
miesiąc temu
Ciekawe jak będzie podpisany na pasku - celebryta, model, nikt?
Iza
miesiąc temu
Brakuje tylko mojej dozorczyni z bloku.
Gość
miesiąc temu
To nie hejt ale od początku wydaje mi się, że oni są razem aby mieć kontakty i ciągną to do pòki są propozycje reklam i udziału np. w tym programie. Może i się myle ale nie widzę miłość tylko promowanie siebie, tak jak i to było w poprzednich parach love island ktòre sądziłam, że jednak przetrwają
Najnowsze komentarze (85)
Piedrot
4 tyg. temu
jakie ona ma placuchy ...:(
Xxxx
miesiąc temu
Myślę że każdy kto ma szansę wykorzystać swoje pięć to to robi tak jak oni więc nie rozumiem z kad tyle jadu w. Ludziach którzy ich nie znają na żywo
gosc
miesiąc temu
nie wyglada ona na zawodowa tancerke
Wert
miesiąc temu
Chłopak ma nieziemskie ciało, wygalda świetnie plus jest turbo przystojny a laska...świetnie się prezentuje, doskonale proporcje - jedna z ladnieszych par shobizu
aaa
miesiąc temu
co na niego poatrzę to przypomina mi mośka
hahahahahaha
miesiąc temu
Taniec z GWIAZDAMI - "Kojarzycie Go na pewno z programu (...)"
Megan
miesiąc temu
Ten gościu to zwykły pajac na gumce. Nic nie osiągnął w sporcie , to próbuje zabłysnąć w tv. W programie pozjadał wszystkie rozumy, widzowie z czego to zapamiętali go jako najbardziej fałszywa osobę . Nie rozumie dlaczego jest o nim tak głośno , ja bym go nawet kijem przez szmatę nie dotknęła , dla mnie to zwykły ,, kmiot".
Asi
miesiąc temu
Odpadnie jako pierwszy :)
Taniec
miesiąc temu
Ten program może być trampoliną do kariery ale najlepsze jest to ze można w nim, spotkać , fajnych ludzi czasami edycja jest ciekawa a czasami się nie ogląda
Bbb
miesiąc temu
On ma jedno oko inne od drugiego?
ali dereli
miesiąc temu
Nasz polski Ali Dereli jako Zafer z Przysięgi @aliderelionline
Obserwator
miesiąc temu
Co to k..... wa za gwiazda???
Karina
miesiąc temu
A cóż to za odpad ??????
Srejt
miesiąc temu
Co to za szczur? Co wartościowego zrobił w życiu po za sprzedania swojego ciała w programie?
...
Następna strona