Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded apeluje w TVP Info: "Nie wpuszczać imigrantów do Europy, karać i deportować. Nie możemy dawać przywilejów muzułmanom!"

242
Podziel się:

"Trzeba walczyć w różnoraki sposób. W Polsce już mamy związki wyznaniowe, które naśladują Mahometa, który był mordercą i rozbójnikiem".

Miriam Shaded wypromowała się w mediach na kryzysie migracyjnym. Przy okazji zasłynęła kilkoma naprawdę mocnymi wypowiedziami dotyczącymi Islamu i Mahometa. Zobacz: "Mahomet był MORDERCĄ I PEDOFILEM. Wziął 6-latkę za żonę i z nią współżył!"

Wciąż jest aktywna medialnie. Ostatnio gościła w TVP Info, gdzie apelowała:

Trzeba walczyć w różnoraki sposób. Po pierwsze, nie wpuszczać imigrantów do Europy. Po drugie, deportować tych muzułmanów, których się da. Nie dawać immunitetu muzułmanom, a oddawać obywatelom. Zacząć propagandę medialną, dawać ogromne kary finansowe muzułmanom za szerzenie propagandy. Tutaj w Polsce mamy związki wyznaniowe, które naśladują Mahometa, który był mordercą, rozbójnikiem i jedyne co głosił, to podbój wszystkich niewiernych.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(242)
gość
5 lata temu
25,147 osób schudło dzięki tej metodzie minimum 14 kg w miesiąc. Sprawdź, jak dołączyć do programu. Bezpieczne Odchudzania i wygrać z nadwagą - bit(KROPKA)ly/2qZIbT6
gość
5 lata temu
Mowi prawde, odwazna, madra kobieta.
Kaska
5 lata temu
No i ma racje . A my na co czekamy ? Aż wypełznie to wszystko i nas pozabija ?
Alvaro
5 lata temu
Popieram !!!
Anastazja
5 lata temu
Polać jej !!!
Najnowsze komentarze (242)
gość
5 lata temu
kto to jest i Co ona bredzi
gość
5 lata temu
kto to jest i Co ona bredzi
gość
5 lata temu
kto to jest i Co ona bredzi
gość
5 lata temu
Gdy jest ich mało kłamią niewiernych, jak jest ich więcej zaczynają żądać i wykorzystywać nasze prawo dla własnej korzyści. Później pozostanie nam tylko przejście na szariat.
gość
5 lata temu
Nie ma czegoś takiego jak radykalny czy nieradykalny islam ! Doktryna islamu to podbój i nawracanie wszystkich na wiarę w allaha i jego proroka mahometa (celowo z małej litery). Wszyscy innowiercy czy ateiści określani są mianem "kafir", a to oznacza, że jest to osobnik zły, wstrętny, że jest najgorszą formą życia. Kafira można krzywdzić, torturować, obśmiewać, dręczyć na różne sposoby, zabijać. Wpuszczając ich do kraju narażamy się na pełzający podbój, tym ostrzejszy im bardziej zwiększa się ich pogłowie. Obudźcie się bo skazujecie następne pokolenia na niewolę i cierpienie. Islam jest okrutną doktryną polityczną stworzoną przez schizofrenika, pedofila i mordercę. To religia i polityka szatana.
STB
5 lata temu
Bardzo odważna Kobieta. Uczciwie mówi o Islamie nie używa eufemizmów. Nasi g***i politycy słuchają immamów kłamiących w żywe oczy, co jest zalecane przez Koran.Kłamstwo w interesie Islamu mające wprowadzić niewiernego w błąd to "TAKKIJA "
www
5 lata temu
odważna kobieta..
gość
5 lata temu
Dzięki za takie logiczne słowa. Szkoda, że tego nie mogą zrozumieć szefowie państw zachodnich, zwłaszcza Niemiec. Przecież tych gnojasów, zabójców Arabów należałoby wywieźć gdzieś na arabskie terytorium!
gość
5 lata temu
ona wie co mówi, przed tym uciekła, i przed tym ostrzega
gość
5 lata temu
Kim jest ta pani bo imie i nazwisko chyba nie polskie ?
gość
5 lata temu
przepraszam, a ta pani to skąd jest?bo polskich danych osobowych nie ma... nie jest przypadkiem przybyszem z tamtych stron? sorry... HIPOKRYZJAAAAA
gość
5 lata temu
Piękna i inteligentna. :)
gość
5 lata temu
Racja. Nie mozemy przyjmowac ich kosztem zycia naszych dzieci
gość
5 lata temu
Racja. Nie mozemy przyjmowac ich kosztem zycia naszych dzieci
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie