Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded o muzułmanach: "Poderżnięcie gardła kapłanowi to dla nich piękne przeżycie!"

145
Podziel się:

"Każdy muzułmanin uznaje Mahometa za wzór do naśladowania. Taka osoba działa sprzecznie z europejskim prawem".

Miriam Shaded o muzułmanach: "Poderżnięcie gardła kapłanowi to dla nich piękne przeżycie!"

Niedawno w wywiadzie dla Pudelka Miriam Shaded powiedziała, że jej obecność w Polsce może być dodatkowym zagrożeniem w czasie Światowych Dni Młodzieży. Działaczka Fundacji Estera zapowiedziała, że dla bezpieczeństwa pojedzie w tym czasie na zagraniczne wakacje.

Miriam postanowiła przypomnieć osobie na łamach Frondy. Przekonuje, że integracja muzułmanów w Europie jest niemożliwa, bo wyklucza ją Koran i wiara w Mahometa.

Integracja nie powiodła się - ponieważ nie miała prawa się powieść - mówi Shaded. Nauczanie islamu wyklucza przyjaźń i integrację muzułmanina z "niewiernymi". Jeżeli muzułmanin robiłby coś takiego, groziłaby mu śmierć. Od samego początku było jasne, że tak to będzie wyglądało.

Miriam wytłumaczyła też, dlaczego większość muzułmanów mieszkających w Europie nie bierze udziału w "świętej wojnie" i potępia działania terrorystów. Według niej są to ateiści ukrywający się ze swoim brakiem wiary:

Muzułmanie naprawdę wierzący to jedna strona medalu, a inna muzułmanie z urodzenia, niewierzący tak naprawdę w to, co zapisane jest w Koranie. Każdy urodzony muzułmanin musi wierzyć w Allaha i określać się jako muzułmanin. Jeżeli chciałby od tego odstąpić, grozi mu śmierć.

Nie brakuje zatem osób, które są formalnie muzułmanami, ale wcale nie wierzą w nauczanie islamu i skłaniają się raczej ku przekonaniom laickim, ateizmowi lub wypełniają po prostu określone rytuały jak odmawianie szahady i modlitwy, dawanie jałmużny, poszczenie czy pielgrzymka do Mekki.

Nie ma możliwości reformy islamu. Wszystko skupia się na Koranie i Mahomecie. Każdy muzułmanin uznaje Mahometa za wzór do naśladowania. Tymczasem patrząc na jego biografię widzimy, że był mordercą, rozbójnikiem i gwałcicielem. Taka osoba, według naszych chrześcijańskich wartości, nie zasługuje na życie wieczne w niebie, a ponadto działa sprzecznie z europejskim prawem. Każdy muzułmanin chcący żyć w zgodzie z naszym prawodawstwem i naszymi wartościami musiałby wyrzec się naśladowania Mahometa.

Nie może jednak powiedzieć swoim współwyznawcom, że Mahomet nie dostąpi zbawienia, bo mordował, rabował i gwałcił. Niektórzy muzułmanie próbują ratować się, rozróżniając Koran mekkański od medyńskiego. Jednak gdyby nawet skupili się na Koranie mekkańskim i pokojowym okresie w życiu Mahometa, to i tak nie byliby w stanie wykreślić przyszłych kolei jego życia. Musieliby go nie uznawać, a wówczas nie byłby to już islam.

Shaded skomentowała także tragedię, do której doszło w Saint-Etienne-du-Rouvray, gdzie dwaj uzbrojeni napastnicy zamordowali księdza:

Muzułmanie mają nakaz dokonywania takich czynów. W Koranie są 164 wersy nawołujące do walki i mordów, do dżihadu. Islam obiecuje mordującym w imię Allaha lepszą nagrodę w niebie. Bardzo silnie wpływa to na młodych chłopaków. Mogą nie mieć powodzenia w miłości i potrzebować kobiety. Wychodzi im naprzeciwko Koran, obiecujący im dziewice w raju za - ich zdaniem - heroiczne czyny.

Muzułmanie uważają, że dzięki temu dostępują zbawienia. Jest to dla nich przeżycie religijne. W Koranie jest napisane, że to nie oni to czynią, ale Allah ich rękoma. Czują się jak narzędzia w rękach Allaha. W Koranie czytamy, że w ten sposób Allah pozwala im doświadczyć piękna. Poderżnięcie gardła kapłanowi to dla nich piękne przeżycie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(145)
gość
6 lat temu
Miriam, popieramy Cię!
Gość
6 lat temu
Politycy walczą o prawa muzułmanów, zawalczcie o prawa kobiet, bo muzułmanie niszczą kobiety. Czy to nie jest dyskryminacja. Femistka nie jestem, ale nie zgadzam się by i****i z meczetów głosili, że kobiety mają mniejsze prawa.
Gość
6 lat temu
Kiedyś nakazywano przyjmować nazistow i mówili,że dla naszego dobra...
Gość
6 lat temu
I to prawda. Niestety niektóre europejskie kraje tego nie rozumieją i myślą ze te zwierzęta udobruchamy naszymi katolickimi zwyczajami. Chyba czas sobie przypomiec ze dzikich zwierząt się nie oswaja.
gość
6 lat temu
mieszkam w niemczech i mam tu do czynnienia z narodowosciami z calego swiata i wszyscy doslownie wszyscy sa w stanie sie zasymilowac!pracuja,zyja i szanuja kulture europejska oprocz wyznawcow tego psa alla cos tam!!!Wp******ic niech tworza sami ta swoja "cywilizacje" ale u siebie na pustyniach w oparach benzyny i ognia!!!
Najnowsze komentarze (145)
mara
6 lat temu
Ona jest zaprzeczeniem chrzescijanskiej postawy. Jak mozna dzielic ludzi ze wzgledu na religie!Wiekszosc uchodzcow potrzebuje pomocy i nalezy im pomoc!!!!
kithy
6 lat temu
w biblii też jest sporo wersetów nawołujących do mordowania, albo uzasadniających mordy, oczywiście mówię tu o starym testamencie, ale przecież on nadal uznawany jest za integralną część biblii. A jednak współcześnie tzn. od jakichś 200 lat, chrześcijanie nikogo nie mordują, przynajmniej oficjalnie.
gość
6 lat temu
Ona jest Teologiem z wykształcenia
gość
6 lat temu
Po tym co widze i czytam popieracie psychopatke, idiotke, ktora klepie to, co chcecie slyszec. Wiec jestescie jeszcze wiekszymi idiotami. To co ona gada to gada kazdy przeciwnik muzulmanow, nic nowego ani nie wymyslila ani nie powiedziala. A te slowa o tym ksiedzu to juzkompletne dno. Nie zdziwie sie, jak jej sie niedlugo cos stanie, przekracza wszelkie progi, poszla za daleko
Gośćblnt
6 lat temu
Miriam jesteś super piękna i inteligentna
gość
6 lat temu
Polska powinna olać Niemcy i UE i zamknąć granice dla ISLAMISTÓW - mamy prawo się bronić przed MORDERCAMI!!!!!!
Gość
6 lat temu
A czy ta i*****a od korwina czytała biblie? Ile tam jest nawoływań do zabijania, zemsty i jaki tam jest stosunek do kobiet?
gość
6 lat temu
Odważna jest. Podziwiam. Ja bym się bała...
Dobrawa
6 lat temu
Miriam, a Ty w coś wierzysz? Wierzysz w dobro, miłość, przyjaźń, wiarę? Czy wierzysz w Boga Ojca Wszechmogącego, sprawiedliwego, Syna Bożego i Ducha Swiętego? Byłabyś pierwszą która przeszła na wiarę katolicką. Mogłabyś być przykładem dla swoich rodaków, że życie wieczne osiągnie się tylko za sprawą dobra.
gość
6 lat temu
MÓWI PRAWDĘ - A PONOĆ JEST JEDEN BÓG TYLKO W INNYCH POSTACIACH - TO JAK TO JEST
Gość
6 lat temu
ma piękną twarz, fakt. Żeby tak mówić trzeba mieć jaja ;-)
gość
6 lat temu
wejdzie na fb - strona wspieramy Miriam shaded
Gość
6 lat temu
Znowu Miraim wyskakuje z szafy?!?!?!
Gość
6 lat temu
W jakim celu promuje się tę kobietę?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie