Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded: "Mahomet był MORDERCĄ I PEDOFILEM. Wziął 6-latkę za żonę i z nią współżył!"

546
Podziel się:

"Niestety, jest wzorem dla muzułmanów. Celem islamu jest szerzenie wiary przez dżihad. Mahomet sam zabił sporo Żydów" - mówi kandydatka na posłankę.

Miriam Shaded dzięki swojej publicznej walce z falą uchodźców z Syrii i islamem szybko zyskała popularność w mediach. Początkowo pojawiała się głównie jako szefowa Fundacji Estera, która sprowadza do kraju uchodźców-chrześcijan. Teraz jest o niej głośno za sprawą kontrowersyjnych wywiadów, których udziela w trakcie kampanii wyborczej. Miriam walczy o miejsce w parlamencie z listy partii Janusza Korwin-Mikkego. Zdążyła już zażądać zakazania islamu i zrównania go z komunizmem i nazizmem oraz nazwać Baracka Obamę "muzułmaninem, sunnitą". Teraz idzie o krok dalej - postanowiła dokonać analizy islamu, w tym odnieść się do postaci Mahometa.

Celem islamu jest szerzenie tej wiary poprzez walkę, poprzez dżihad - powiedziała w rozmowie z nami. Są 163 wersety w Koranie mówiące o dżihadzie. Mahomet był mordercą, zabił sporo Żydów. Był też pedofilem, wziął sobie 6-latkę za żonę. Cieszył się, że z nią współżyje po trzech latach. Mahomet mówił o nienawiści. Niestety wzorem do naśladowania dla muzułmanów jest Mahomet.

KOMENTARZE
(546)
gość
7 lat temu
Jedno trzeba przyznać ,mówi glośno to co myśli wiekszość
gość
7 lat temu
Ma racje Islam to jedna wielka organizacja terrorystyczna wystarczy poczytać Quran
gość
7 lat temu
To prawda.
gość
7 lat temu
nawpuszczaja tylu muuzlmanow, ktorzy beda chc ieli wprowadzac na ulicach Europy swoje prawa, wie cnieunikniona beda sprzeciwy i zmieszki w wyniku czego nasza Europa zacznie wygaldac jak Afryka i bliski Wschod czyli miejsca gdzie kazdego dnia przelewa sie wiele krwi, glownie morduja muzulmanie
gość
7 lat temu
Brawo
Najnowsze komentarze (546)
gość
5 lata temu
Próba zabicia syna przez Abrahama. Miriam: "Bóg nigdy nie żądał nic od Abrahama, ale pokazał co jest dla niego najważniejsze" No przecież tylko sobie żartował, chciał go tylko sprawdzić.. Nie zwracając uwagę że był to akt nienormalny, co się racjonalnego człowieka nie mieści w głowie, ale oczywiście, to religia Miriam, jej religia jest bezbłędna.. Tłumaczenie biblii w taki sposób tworzy własne bezmózgie społeczeństwo, które nie ma zielonego pojęcia co tak naprawdę się wydarzyło i jak Bóg biblijny może okrutny i nietoleracyjny.
gość
5 lata temu
Dziewczyna ktora poslubil Muhammad miala 9lat, co w tamtych czasach bylo normalna sprawa. W Polsce w sredniowieczu kobiety podczas zareczyn mialy 7 lat, a biorac slub 12. Chrzescijanie robili krucjate na calym swiecie, a teraz sie boja ze karma wroci. Hitler robil propagande anty zydowska, teraz jest propaganda any islam. Kiedys w gazetach pisano dokladnie to samo o zydach co teraz o muzulmanach. Otworzcie oczy!
gość
5 lata temu
Zgadzamsie z Pania calkowicie. Wieco mowi i rozumie ten probem. Inne kraje zaliczaja teraz i szanuja tylko Polske i Japonie do tych madrych, dzieki antyislamowskiej stanowczosci. Pracujmy dalej na ten szacunek. Dotacje na pomoc dla nich ida wysokie. Niech odbuduja siebie a nie terroryzuja innych.
gość
5 lata temu
h*j wali to po rajtzach
gość
6 lat temu
Jak mozna wogole w Allaha wiezyc przeciez to paranoja . Muzulmanie to glopki
gość
6 lat temu
Byłam zonom m****m krutko w*********j z Polski to psy islamu byłam bita i gwałcona nie interesowało go nic życie na czyjś koszt kłamstwo w imię Allaha słyszałam to codziennie
jacek
6 lat temu
mądra kobieta.
gość
6 lat temu
Mahomed i Allah to zwykłe śmieci, szlam, który nie powinien istnieć
gość
6 lat temu
Sensacja!!! Powiedziała prawdę!!!!!! WOW!!!!!
gość
6 lat temu
ona jest kompletnie nie przygotowana do rozmowy -merytorycznie. Nie chcę dyskutować o słuszności jej poglądów, tylko o tym jak ich broni. Moim zdaniem, skoro chce dyskutować o zbrodniczej naturze islamu,to wypadałby przeczytać Koran. I te yyyy..aaaa, kiedy nie wie co powiedzieć.
gość
6 lat temu
ja nie mogę, ten "reporter" to żaden reporter, masakra, dziennikarstwo na poziomie zerowym
gość
6 lat temu
ja nie mogę, ten "reporter" to żaden reporter, masakra, dziennikarstwo na poziomie zerowym
gość
6 lat temu
To prawda to są pedofile. Koran pozwala na stosunek nawet z niemowlęciem.Jacy to są ojcowie jak sprzedają swoje małe córki za jednodniowy tzw ślub. Taką 4 latkę kupił sobie Chomeini od swoich znajomych i gwałcił ją całą noc w ich własnym domu, dziecko krzyczało a tatuś był dumny. Jest opowieść imama na you tubie o tym wydarzeniu.
gość
6 lat temu
Ta pani nie ma zielonego pojęcia o czym mówi... nie potrafi wytłumaczyć mniej miłosierne wersety Biblii, a tmy samym opluwa za to wersety Koranu. Nie rozumiem dlaczego się wypowiada ?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie