Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Monika Chwajoł z "Królowych Życia" wspomina trudną drogę na szczyt: "Pracowałam przy zbiorach owoców"

99
Podziel się:

Znana z zamiłowania do blichtru Monika Chwajoł z "Królowych Życia" otworzyła się przed fanami na temat trudnego dzieciństwa i fizycznej pracy, której musiała się podjąć w bardzo młodym wieku. Zasłużyła na tytuł "self-made woman"?

Monika Chwajoł z "Królowych Życia" wspomina trudną drogę na szczyt: "Pracowałam przy zbiorach owoców"
Monika Chwajoł z "Królowych Życia" (fot. Instagram, @monikachwajol_official)
bESDHmTF

Monika Chwajoł zagościła w Królowych Życia tylko na krótką chwilę, a i tak udało jej się skutecznie namieszać na polskim podwórku. W ostatnim czasie ekskrólowa próbuje rozkręcić interesy w branży muzycznej i modowej, w ramach promocji epatując swym majątkiem w mediach społecznościowych. Tani chwyt podziałał i zjednał aspirującej celebrytce serca nawet pokaźnej garstki fanów. W najnowszej sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej na profilu Chwajoł internauci zapragnęli dowiedzieć się, jak rozpoczęła się droga bizneswoman po pierwszy milion.

Ciężko! Nie miałam lekko. Pracowałam na własne utrzymanie od 15 roku życia, ale to mnie wzmocniło i dało dobrego kopa w życiu. Nie żałuję niczego, z wszystkiego wyciągnęłam dobrą, lecz czasem ciężką lekcję życia - duma nad swoim losem Monika.

bESDHmTH
Zobacz także: Dagmara Kaźmierska "W łóżku z Oskarem": Sprzątałam u Niemców w domach

Gwiazdka zdradziła, że na początku ścieżki zawodowej zbierała owoce i pracowała w barze.

Nie wstydzę się tego, że pracowałam przy zbiorach owoców i nimi handlowałam. Nie wstydzę się też tego, że myłam kufle i sprzątałam w ośrodku turystycznym. Teraz jestem tu, gdzie jestem.

bESDHmTN

Chwajoł dorzuciła przy okazji, że nie występuje już dalej w Królowych Życia, ponieważ zwyczajnie nie pasowała do programu. Trudno się nie zgodzić.

Poruszyła Was historia życia Moniki Chwajoł?

bESDHmTO
bESDHmTP
bESDHmUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
dobre sobie
5 miesięcy temu
ona sama miliona nigdy nie zarobiła tylko jej mąż
Ehhhh
5 miesięcy temu
Jak bardzo trzeba się nie lubić skoro zmieniła w sobie dosłownie wszystko a i tak wygładza i filtruje zdjęcia. Kobieto, jesteś w średnim wieku, nie oszukasz czasu.
Kot
5 miesięcy temu
Czekam kiedy na fali popularności dostanie kopa od męża za którym już pewnie okiem rzuca niejedna, dużo młodsza i atrakcyjniejsza insta modelka. A trzeba było siedzieć i cieszyć się życiem prywatnym…
bESDHmUj
Eleonore
5 miesięcy temu
Dobrze opłaca artykuły skoro piszecie o takiej osobie? Rozumiem,że osiągnęła szczyt swojej kariery na instagramie, a coś poza nim? Zacznijcie wpajać w młode głowy,że nie zdjęciami i luksusowym życiem można zaznać szczęścia…
Biedna
5 miesięcy temu
W sumie to mi szkoda tej dziewczyny.
Najnowsze komentarze (99)
adam
5 miesięcy temu
nie od dzis wiadomo że kasa leży u kobiet miedzy nogami
Psotka
5 miesięcy temu
Wszystko na sprzedaż. A później płacz i zgrzytanie zębów
Olo
5 miesięcy temu
Ten jej chłop to żaden cymes ona zresztą też 😂
agad
5 miesięcy temu
A gdzie ona doszła tak wysoko?! To nie wiarygodne jak ludzie myślą, ze osiągnęli nie wiadomo co bo sobie mogą wyklepie łazienkę droższa glazurą i wstawić do ogrodka kosz z casto. Hajlajf! Te Panie na tym "szycie" to by jednak robiły lepiej jak by się w ogóle nie odzywały....
Buka
5 miesięcy temu
Bardzo kiepski profil. Kobieta retuszuje wszystko co się tylko da. Niestety dużo młodych dziewczyn i kobiet łapie się i zatraca w tej iluzji. Wstyd pani Moniko
nidzia
5 miesięcy temu
Czy tylko ja uważam, że te sztuczne,przerysowane zęby są okropne?
IGA 45
5 miesięcy temu
A co to za wstyd zbierać owoce,czy pracować w barze? Jeśli dla niej to są ciężkie przeżycia to wiadomo z kim ma się do czynienia.Trauma pozostanie do końca życia pani ładna.
Moniek
5 miesięcy temu
Na zbiorach to kokosów nie zarobiła chyba na czym innym wiadomo jak biedna kobieta może zarobić miliony
bESDHmUb
Aga
5 miesięcy temu
Monika ma sztuczne zęby??
Gun
5 miesięcy temu
Czemu pani maluje zęby białym lakierem do paznokci?
Asia
5 miesięcy temu
Nigdy nie krytykowałam w komentarzach ale niestety przy tej Pani się nie da. Oprócz chwalenia, wywyższania się i tandetnego wyglądu nic nie prezentuje. Po co o Niej wogóle pisać?
Kara
5 miesięcy temu
Zęby korektorem maluje
Siostra ewa
5 miesięcy temu
Przerost formy nad treścią Ugorek Olsza się kłania A czemu musiałaś pracować w wieku 15 lat przecież miałaś rodziców kombinatorów no jasne nie chciało się uczyć tylko bujać w obłokach
sillo
5 miesięcy temu
Szczyt? Czego? Chyba kiczu i żenady
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDHmUU
bESDHmUV
bESDHmUW
bESDHmUX
bESDHmUY
bESDHmUD