Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Monika Richardson dzieli się refleksją na temat Donalda Tuska: "Trzeba posprzątać. Proponuję zacząć od mediów publicznych"

119
Podziel się:

11 grudnia Donald Tusk został desygnowany przez sejmową większość na premiera. Monika Richardson dołączyła do gwiazd, które wyraziły z tego powodu zadowolenie.

Monika Richardson dzieli się refleksją na temat Donalda Tuska: "Trzeba posprzątać. Proponuję zacząć od mediów publicznych"
Monika Richardson cieszy się z porażki Mateusza Morawieckiego (KAPiF)

11 grudnia odbyło się głosowanie nad przyznaniem wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego. Prawo i Sprawiedliwość poniosło porażkę i nie uzyskało bezwzględnej większości, a premierem został Donald Tusk. W związku z diametralną zmianą na polskiej scenie politycznej wiele medialnych osobistości daje wyraz swojego zadowolenia.

Wśród nich nie zabrakło Moniki Richardson, która od momentu zwolnienia z TVP jawnie dawała wyraz swojej dezaprobaty wobec partii Jarosława Kaczyńskiego. Nic więc dziwnego, że dziennikarka pokusiła się o komentarz dotyczący nadchodzących zmian. Richardson opublikowała na Instagramie zdjęcie Donalda Tuska i Rafała Trzaskowskiego, które opatrzyła wymownym wpisem.

Monika Richardson cieszy się z porażki Mateusza Morawieckiego i czeka na diametralne zmiany w TVP

Monika wyznała, że sympatyzuje z przedstawicielami Koalicji Obywatelskiej, a także wyraziła zadowolenie z odsunięcia od władzy Zjednoczonej Prawicy. Zdaniem Richardson początek "sprzątania" powinien dotyczyć Telewizji Polskiej, co też wyraziła metaforą dotyczącą zwalczania szkodników.

Bardzo lubię tych dwóch panów. Nie wiem czemu akurat dzisiaj taka refleksja… W każdym razie mam poczucie, że moja ojczyzna jest w dobrych rękach. A pracy jest dużo, trzeba posprzątać. Proponuję zacząć od mediów publicznych. Tu nawet deratyzacja by się przydała. Pozdrowienia ze stoku! Wasza M. - napisała na Instagramie.

Dobrze napisała?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
czy?
5 miesięcy temu
Pani Monika liczy na zatrudnienie.
Ola
5 miesięcy temu
Zamilcz Monika, ciebie już Zbychu Zamachowski posprzątał, następna głupio- mądra , brak słów na tych pseudo celebrytów. Ludzie Tusk premierem cofnęliśmy się w czasie i to tym najgorszym jaki pamiętam, za jego czasów po skończeniu studiów nie było pracy i musiałam wyjechać do De i już tu zostałam
Magda
5 miesięcy temu
Za kogo ta Pani się uważa. Póki co to kojarzę głównie z romansów
Greg
5 miesięcy temu
Oj Monia, naiwnaś Ty....
Jajo
5 miesięcy temu
Mumin ją zajechał, straciła to coś.
Najnowsze komentarze (119)
naród
5 miesięcy temu
PUDEL za kasę sprzeda Polskę
polityk
5 miesięcy temu
Monia nie podlizuj sią Tuskowi i Trzaskowskiemu, oni mają żony.
Kurka
5 miesięcy temu
Moniczka inaczej by gadała ,gdyby była zatrudniona w TVP😏 mądrala się znalazła.
Ela
5 miesięcy temu
Ludzie bez honoru,niewolnicy na usługach łże mediów, dla karierę i kasę sprzedadzą każdego.
Dorota
5 miesięcy temu
Bardzo bym chciała o powroty profesjonalistów, pani Monika, Kinga, Beata, Katarzyna, Agata,.... I wiele innych
Adelaa.
5 miesięcy temu
Dzisiaj szczególne ukłony należą się Panu prezydentowi Dudzie.Wspanialy człowiek ..potrafił się wzbić ponad wszystko i uścisnął dłoń Tuska..który niedawno mówił że dla niego prezydentem jest Trzaskowski.Ponadto nie da się zapomnieć jak to Tusk zadedykował wiersz Czesława Miłosza naszemu prezydentowi...był to bardzo chamski gest...szacunek panie Prezydencie!!!!
Luiza
5 miesięcy temu
Nie chcę tej osoby w mediach publicznych...jest nudna jak flaki z olejem.
BOBO
5 miesięcy temu
Moniczka z kim teraz sypia???
Gosc
5 miesięcy temu
Ja tam jestem ciekaw czy stary/nowy uciekinier premier będzie kontynuował konszachty z Putinem i kto bedzie o tym mowił jak wszystkie media obejmie TVN
Gosc
5 miesięcy temu
Moniko droga, już zawsze będziesz kojarzona z opowiadaniami w TVP o porannym seksie z kochankiem, ktory był ojcem 4 dzieci oraz jadem, jaki na te dzieci i ich matkę publicznie wylewałaś. Walczysz z hejtem paradując w czapeczce z napisem, że je..esz PiS i kilkanaście milionów Polaków, którzy wyznają ich wartości. Z szacunkiem do 2 człowieka to Ty masz niewiele wspólnego, nie ma i nie powinno być dla Ciebie miejsca w przestrzeni publicznej. Never.
Kasia
5 miesięcy temu
Nie wierzę, co za hipokrytka. Nie pamięta już jak podlizywała się Kurskiemu?
ulu
5 miesięcy temu
Pudel udzielasz sie politycznie i nie widzisz ze wiekszość komentarzy jest przeciwko twojej propagandzie przeciwko pis... chybaże na tym zarabiasz...
Marta
5 miesięcy temu
Przesadzila z wypelniaczami jest tak obstrzyknieta ze juz przestala byc do siebie podobna
Dede
5 miesięcy temu
Już się łasi pseudogwiazda
...
Następna strona