Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Monika Zamachowska poszła na galę wręczenia nagród, a teraz narzeka: "Okrutnie się wynudziłam!"

61
Podziel się

Dodatkowo Monika musiała walczyć z bólem zęba. Na szczęście znalazła świetny sposób na poprawę humoru. "Bawiłam się telefonem!" - zdradza.

Monika Zamachowska poszła na galę wręczenia nagród, a teraz narzeka: "Okrutnie się wynudziłam!"
(ons, ons)
bDgfgMPp

Monika Zamachowska niestety nie może pochwalić się obecnie dobrą passą. Pod koniec października dziennikarka niespodziewanie została zwolniona z Pytania na Śniadanie. I choć niedawno zarzekała się, że może przebierać w ofertach pracy, to efektów jak do tej pory nie widać. Zamachowska nie ma jednak zamiaru siedzieć w domu i płakać, a wręcz przeciwnie - z coraz większą częstotliwością pojawia się na warszawskich salonach. Kilka tygodni temu brylowała na ściance z psem, a teraz postanowiła miło spędzić czas na uroczystej gali wręczenia nagród im. Zbyszka Cybulskiego dla wybitnych aktorów młodego pokolenia. Niestety, Monika wcale nie bawiła się tak dobrze, jak mogłoby się wydawać...

bDgfgMPr

Gorzkie żale Zamachowska postanowiła wylać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie opublikowała pełen goryczy wpis, w którym jasno przyznała, że podczas gali po prostu się nudziła.

"Okrutnie się wczoraj wynudziłam na gali nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, mimo że gala była jubileuszowa. Piotr Głowacki, jako prowadzący, robił, co mógł, Sońka Bohosiewicz pięknie jazzowała, a Bartosz Bielenia, laureat, idealnie wszedł w konwencję. Królowała jednak nieprzygotowana improwizacja, czytaj: amatorka" - przyznała mocno zawiedziona Monika.

Jakby złych wieści było mało, tego wieczoru Zamachowska walczyła nie tylko z nudą, ale też i bólem zęba. Rozwiązaniem owych problemów okazała się szybka sesja zdjęciowa, której efektami Monika już zdążyła pochwalić się na Instagramie, nie szczędząc przy tym gorzkich słów pod adresem organizatora gali.

bDgfgMPx

"Nie wiem, dlaczego tak często się to zdarza w tym kulturalnym i wykształconym, jakby nie było, środowisku. No w każdym razie, walcząc z bólem zębów, bawiłam się telefonem, więc efekt taki".

No cóż, mamy więc nadzieję, że następnym razem Monika już bez bólu zęba wybierze się na taki bankiet, na którym nie będzie musiała sięgać po telefon, by dobrze się bawić. Współczujecie?

bDgfgMPy
bDgfgMPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
Wiolira
11 miesięcy temu
Ale prezenty i hajs za bycie wzięła. Nieładnie...
Pud
11 miesięcy temu
Ktoś ją zaprosił, a ona opisuje bezczelnie, że bawiła się telefonem? Jak można kogoś takiego zapraszać na salony...
OMG
11 miesięcy temu
mogła te godziny spędzić tak jak chciała , w domu coś poczytać ale monisia lubi "bywać " a potem narzeka :) są ludzie ze świata show businessu krórzy się na takich spędach pojawiają raz do roku. A monista co tydzień szura po ściankach a potem narzeka :D
bDgfgMPT
Zaba
11 miesięcy temu
Aha, ok, idę zatem spać.
Marta
11 miesięcy temu
Nie znoszę jej. Jest bezczelna i bez talentu.
Najnowsze komentarze (61)
Krycha
11 miesięcy temu
Ty Zamachowska...czy ciebie niepokoi że w większości ludzie ciebie nie cierpią tyle negatywnych wpisów i opinii na twoją osobę.....czyli prawda jesteś wkurzająca o braku w inteligencji kultury
Kluk
11 miesięcy temu
Nudzić to nas nudzilas i wkurzalas tym swoimi gestami i durnym gatkami...i wogle tj.jakas mdła odpychająca ..
Celebryci
11 miesięcy temu
Fotoszop a rzeczywistość.
Stara
11 miesięcy temu
No to bardzo nieładnie. Brak szacunku, już taktownej byłoby wyjść
idzi
11 miesięcy temu
Kury domowe tak mają
Anna
11 miesięcy temu
Bardzo jest ładna jak się nie wdzięczy i ma poważną minę. To rzadkość, na ogół ludzie wyglądają ładniej jak się uśmiechają.
Fan
11 miesięcy temu
Po co tam polazla sta.ra bezmleczna t.epa mucka? Gada farmazony i szuka naiwnych co by ja zatrudnili..im więcej bedzie gadac glupot tym bardziej sie ludzie na niej poznaja..wszechwiedzaca prowadząca co nawet do sniadaniowki sie nie nadaje..
Abduullach
11 miesięcy temu
Jak można być taką idiotką !!!!!!
bDgfgMPL
malgosia
11 miesięcy temu
Dajcie jej już spokój, stop hejt!
Afrodyta
11 miesięcy temu
Ona nie ma za grosz gustu . Zawsze wygląda tragicznie .Nic do niczego nie pasuje .Widać po twarzy że jest bardzo wredna .
Bożena
11 miesięcy temu
Dobra improwizacja jest zawsze przemyślana. Było swojsko a z klasą.
Paula
11 miesięcy temu
Problemy pierwszego swiata.. Brak słów..
Gość
11 miesięcy temu
Monia,zbyt stara już jesteś
Emma
11 miesięcy temu
Może sugeruje żeby ją zatrudnili,to będzie lepiej
...
Następna strona
bDgfgMQn