Kokosimo
|

Monika Zamachowska uderza w PiS: "Mam narazić życie i zagłosować na jedynego kandydata, którego kampania toczy się w mediach? NIEDOCZEKANIE!"

291
Podziel się

Dziennikarkę oburzył fakt, że mimo stanu epidemii rząd nie odwołał wyborów prezydenckich. "Jak była praca, to siedziała pani cicho" - kpili internauci.

Monika Zamachowska uderza w PiS: "Mam narazić życie i zagłosować na jedynego kandydata, którego kampania toczy się w mediach? NIEDOCZEKANIE!"
Monika Zamachowska (East News, East News)

Pandemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi, wywołując w kraju powszechną histerię. W związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19, który w samej Polsce zdążył pozbawić życia już dziewięć osób, nasz rząd zmuszony był podjąć radykalne kroki. Dwa tygodnie temu zdecydowano o zamknięciu szkół, kin czy teatrów. Ogłoszono także stan epidemii, przywrócono granice i zakazano zgromadzeń powyżej dwóch osób.

Choć w celu zachowania wszelkich środków ostrożności państwo wprowadza coraz to bardzie drastyczne ograniczenia, nie zdecydowano się na przesunięcia wyborów prezydenckich, które zaplanowane są na 10 maja. Tę kwestię postanowiła poruszyć na swoim profilu instagramowym Monika Zamachowska, publikując zdjęcie Andrzeja Dudy w masce ochronnej. Celebrytka nie kryła swojego oburzenia.

Nie chcę wyborów prezydenckich 10 maja - zaczęła. Nie będzie egzaminów ósmoklasisty. Nie będzie matur. Nie będzie tysiąca ważnych dla mnie wydarzeń kulturalnych. A ja mam już 10 maja stawić się w Komisji Wyborczej, epicentrum Covid-19, i narażając zdrowie i życie moje i mojej rodziny zagłosować na jedynego kandydata, którego kampania toczy się w mediach? NIEDOCZEKANIE! #wybory2020#niechcę #żądamzmianyterminuwyborów2020

Słowa dziennikarki nie przypadły do gustu internautom, którzy wytknęli jej hipokryzję: w końcu zanim zwolniono ją z TVP, jakoś nigdy nie sprzeciwiała się publicznie partii rządzącej...

"Pani Moniko, to nie jest wina rządu, że panią zwolnili z TVP. Każdy już chyba wie, na kogo będzie głosował, a czas pokaże, czy będą wybory teraz, czy później. Zdrowie Polaków najważniejsze", "Jak była praca, to siedziała pani cicho. Więc niech pani tu nie politykuje, bo to nie czas i miejsce, "Pani Moniko, trochę mniej polityki, są teraz ważniejsze problemy" - pisali.

Monika pozwoliła sobie odpowiedzieć na ostatni z komentarzy, tłumacząc, że kryzysowa sytuacja wymaga radykalnych kroków.

Teraz jest czas na podejmowanie decyzji dotyczących przyszłości naszego kraju - grzmiała. Podejmują je ludzie, których my wybraliśmy. A ja mam nadzieję, że liczą się z opinią swoich obywateli.

Ma rację?

KOMENTARZE
(291)
Rere
1 tyg. temu
Przecież żadnych wyborów nie będzie nie podniecajcie się tak 🧘🏼‍♀️
Hotamale
1 tyg. temu
Fundują nam akcje "z urn do urn"
Ant
1 tyg. temu
Zgadzam się z Nią.
Nie tak jest
1 tyg. temu
Cos się mijacie z prawdą. W moim mieście na 100 plakatów Kosiniaka-kamysza widziałam może jeden Dudy. Kosiniak promuje się strasznie nachalnie, nawet ,astanawialam się dlaczego Duda tak mało się reklamuje w stosunku do konkurentow
Stare PO
1 tyg. temu
Wypowiada się naćpana baba która wierzy w " ręce które leczą przez internet". No litości. Bzdury wierutne opowiada. Przecież to jest stara elita PO to co ma powiedziec
Najnowsze komentarze (291)
Ziomek
wczoraj
W tym wszystkim chodzi o to by korespondencyjnie głosowali starsi ludzie bo wiadomo ze wiekszosc na Pis, natomiast młodsi w obawie przed zarażeniem i utratą zdrowia i życia swojego i najbliższych nie pojda na wybory. Taki sprytny pis.
ewa
2 dni temu
piekna dziunia
ewa
2 dni temu
piekna dziunia
Dzięki
2 dni temu
Bez komentarza!!!
bibi
3 dni temu
Moniko , zostan w domu , do wyborow isc nie MUSISZ, wiec po co ten zalosny , przedwczesny lament !!!
cccc
3 dni temu
Czy te wybory są już jutro? Do wyborów jest jeszcze dużo czasu po co ta panika Nowa strategia opozycji A panią Zamachowską zapewne niedługo zobaczymy w konkurencyjnej stacji Nagroda się należy
krak
3 dni temu
Głoś Moniki nie potrzebny . Nasz prezydent Andrzej Duda w pierwszej turze się UDA!!
wujek
3 dni temu
zawsze byłaś idio....ką Wyborów nie będzie.
ddd
4 dni temu
puknij sie w leb kobieto do 10 Maja sytuacja napewno sie nie zmieni ... idz ucaluj Opozycje ... masakra
sowa
4 dni temu
Zamachowska ma rację popieram ją .
111
4 dni temu
monika nie głosuj twój głos jest nic nie wart.
Rozum Moni
4 dni temu
Skocze do biedry po bułkę - przecież nic się nie stanie. Pójdę na wybory - a gdzież, przecież się zarażę.
fff
4 dni temu
No ale o co kaman? Nie zgadza się z Dudą to na niego nie zagłosuje. Każdy kto choć trochę interesuje się polityką zdecydował już dużo wcześniej na kogo będzie głosować, więc pieklenie się że jest kampania tylko jednej osoby jest po prostu śmieszne xD
YETI
4 dni temu
ZAMACHOWSKA NIE BADZ TAKA MADRA LEPIEJ SIE MODL I O ROZUM I O ZDROWIE
...
Następna strona