Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|

Na chwilę przed śmiercią Sinead O'Connor ostrzegła fanów. "Czuła się nieswojo"

46
Podziel się:

Sinead O'Connor pod koniec swojego życia borykała się ze stalkerami, którzy podszywali się pod nią w mediach społecznościowych. Jeden z prześladowców miał nawet wysyłać gwieździe niechciane prezenty. O'Connor nazywała ich "agresywnymi".

Na chwilę przed śmiercią Sinead O'Connor ostrzegła fanów. "Czuła się nieswojo"
Sinead O'Connor (Getty Images)

26 lipca media podały przykrą wiadomość o śmierci Sinead O'Connor. Artystka miała 56 lat. Fani od dawna niepokoili się jej stanem zdrowia, a szczególnie kondycją psychiczną. Piosenkarka miała jeszcze bardziej załamać się po tym, jak jej nastoletni syn popełnił samobójstwo w 2022 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2022 r. Pozostaną w naszej pamięci

Sinead O'Connor ostrzegała fanów przed stalkerem

Artystka do ostatnich dni życia pozostawała aktywna w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie jej wpisy wzbudzały kontrowersje. Niedługo przed śmiercią gwiazda wyjawiła fanom, że ktoś w sieci podszywa się pod nią.

Dwa tygodnie przed śmiercią piosenkarka napisała w sieci: Jest pewien prześladowca. Kobieta. Agresywna. NIGDY nie angażuj się w rozmowy z nikim, kto twierdzi, że mnie zna, bez pytania mojego managementu.

Trzy dni później ponownie zabrała głos na Twitterze, aby ostrzec fanów. Napisała też o swoich obawach. Tym razem to mężczyzna miał podszywać się pod nią i wysyłać wiadomości do niczego niepodejrzewających fanów. O'Connor nazwała go "męskim drapieżnikiem seksualnym".

Proszę nigdy nie kontaktować się z kimś, kto twierdzi, że jest celebrytą, bez potwierdzenia, że jest tym, za kogo się podaje. Można to sprawdzić poprzez kontakt z ich menedżerami - dodała.

Zagadkowa śmierć Sinead O'Connor

W rozmowie z  "The Sun", przyjaciel Sinead przyznał, że sytuacja ze stalkerem mocno ją zaniepokoiła.

Zaczęła nowe życie w Londynie, ale ta osoba sprawiała, że czuła się nieswojo. Sinead zwierzyła się ludziom i powiedziała, że dostawała prezenty, które, jak wierzyła, pochodziły od tej osoby. To było denerwujące - zdradził informator.

Nadal nie wiadomo, co doprowadziło do śmierci Sinead O'Connor. Artystka miała od dawna przygotowywać swoje dzieci na wypadek jej niespodziewanego odejścia. Aby zapobiec naruszaniu praw autorskich, poprosiła je, żeby w pierwszej kolejności wykonały telefon do jej księgowych, a dopiero później pod numer alarmowy.

Irlandka była zniesmaczona tym, jak wytwórnie płytowe zarabiały na muzyce Prince'a wydawanej już po jego śmierci. Co ciekawe, największy przebój Sinead, czyli "Nothing Compares 2 U" był coverem zapomnianego utworu Prince'a właśnie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(46)
Polak
9 miesięcy temu
W młodości była niezwykłej urody - śliczną, delikantną i pełną osobistego uroku. Choroba jej wszystko odebrała. ale nie odebrała jej talentu.
Lol
9 miesięcy temu
Była mocno zaburzona - koniec, kropka.
Takaprawda
9 miesięcy temu
Pewnie słyszała też głosy w swojej głowie. Ja ją pamiętam ze zdjęć z pogrzebu jej syna - roześmiana, w różowym dresiku...
iks
9 miesięcy temu
To już nie ma żadnego znaczenia jak się czuła....jej już nie ma.
Arnie
9 miesięcy temu
Dlaczego jest tak mało artykułów o Natalii Janoszek? Żądam więcej, najlepiej co 5 minut!!!!!!
Najnowsze komentarze (46)
Tom
9 miesięcy temu
Tylko w Bogu Nadzieja!!
Agnieszka
9 miesięcy temu
Nagrała przebój i odbiła jej sodówka. Tak to jest jak ktoś zafiksuje się "na sobie".
Dede45
9 miesięcy temu
Różowy dresik..300 lajków..może nawet obrzydzenie do czarnych ciuchów..skąd to znamy prawda?
Dede45
9 miesięcy temu
"...Roześmiana i w różowym dresiku ..na pogrzebie własnego syna.." ja też pęklam dopiero po tygodniu gdy dowiedziałam się że moja poszukiwana 20 lat córka zmarła 13 lat temu..bo zawiadamiało mnie o tym drugie dziecko..patrząc mi w oczy że łzami a kolejnego dnia wstawało na piątą do pracy..czy wy jesteście normalni?
Dede45
9 miesięcy temu
A jak to jest gdy artysta zmienia firmy produkcyjne z wlasną licencją do nazwy i zespołu.. albo otrzymuje dublerów albo udostępnia treści objęte prawami autorskimi?
Dede45
9 miesięcy temu
I wszystkie cechy czegokolwiek wokól muzyka to zarobki..kontrolowane przez kogoś.
Dede45
9 miesięcy temu
A firmy produkcyjne są.."potężne"i dla ciebie i dla nich.
Dede45
9 miesięcy temu
Polityka początku konsekwencji jest taka..że kupujesz CD czy kolekcję za tyle że pozwalasz sobie na wszystkie opinie jakie przyjdą ci do głowy..kierowane pod adresem lidera..
Dede45
9 miesięcy temu
Prosta matematyka ..przy milionie sprzedanych CD? A podatek? Widziałeś milion dolców na swoim koncie? A za ile kupujesz CD?
Dede45
9 miesięcy temu
Gdzie od jednego sprzedanego CD w USA..przy multi składowych wydaniach muzyk otrzymuje 2 centy
Dede45
9 miesięcy temu
Zaraź mnie entuzjazmem..
Dede45
9 miesięcy temu
Tacy wszyscy oświeceni..wypowiedziami medialnymi..jak to blyszczy stworzyć wam historyjki które chcecie słyszeć..kto tego nie zna z własnego środowiska..gdzie opinia pól na pół..zmusza do wspólpracy..od kiedy ta opinia..niezmiennie przywarła i jest wygodna?a jaka dochodowa..
Dede45
9 miesięcy temu
Tylko popatrzcie co wy piszecie o swoim "ulubieńcu"piękna 300 lajków i nie normalna też 300 lajków...uratuj się..posród takich fanów..
Dede45
9 miesięcy temu
Jesteście zaburzeni..sądząc że tam gdzie zarabia się na..muzyki miliony dolarów to muzycy są..chorzy czy nie normalni.prawda jest taka że wchodzicie w tyłki..każdemu kto tam może wyciągnąć na tym jakieś pieniądze stwarzacie zmowy milczenia i manipuluje cię czym się da..nauczeni przez tych którzy stoją tam bliżej i zarobili więcej.i choćby dwie osoby jedna tam na szczycie kariery a druga w śmietniku..znały się od dziecka..bez sprytu..jak was wszystkich wygruzic z pośrednictwa które upilnuje wszystkie zalety tej znajomości ..dla siebie i swoich zysków na miliard emocjonalnych sposobów..od wielkiej miłosci do żracej nienawiści.. to nie spotkają się nigdy..a że giną w tym ludzie...to wasz brak odwagi cywilnej..czyni z przestępców kim są..czy z nie odpornych martwych..was jest.... nie skończona ilosc