Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Sinead O'Connor udostępniła niepokojące nagranie zaledwie kilka dni przed śmiercią. Wspominała o zmarłym synu (WIDEO)

56
Podziel się:

Na kilka dni przed śmiercią Sinead O'Connor zamieściła na twitterowym profilu niepokojące nagranie. Artystka wspomniała na nim o samobójczej śmierci syna. "Gdy dziecko nagle odchodzi, to nie jest dobre ani dla duszy, ani dla ciała".

Sinead O'Connor udostępniła niepokojące nagranie zaledwie kilka dni przed śmiercią. Wspominała o zmarłym synu (WIDEO)
Sinead O'Connor na ostatnim nagraniu (Twitter.com)

W środę irlandzka prasa poinformowała o śmierci 56-letniej Sinead O'Connor, znanej m.in. ze słynnego coveru "Nothing Compares 2 U". Wieści te były szokiem dla jej fanów, gdyż jeszcze w marcu artystka pojawiła się publicznie na scenie, podczas jednej z gal, aby odebrać nagrodę. Nie jest natomiast tajemnicą, że w jej życiu osobistym nie działo się ostatnio najlepiej.

Ostatnie nagranie Sinead O'Connor. Wspomniała w nim o zmarłym synu

Na początku 2022 roku w życiu artystki doszło do ogromnej tragedii. Zaledwie 18 miesięcy przed śmiercią Sinead O'Connor, odszedł jej syn, 17-letni Shane. Jak przekazała wówczas w jednym z wpisów, chłopak trafił do szpitala w Dublinie po tym, jak dwukrotnie targnął się na swoje życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odeszli w 2023 roku. Pozostaną w naszej pamięci

Informowaliśmy już, że przed śmiercią Sinead wspominała o zmarłym synu w swoim ostatnim wpisie. Nie kryła wówczas, że "był miłością jej życia i lampą jej duszy". Media przypominają również, że zaledwie kilka dni przed tragicznymi wieściami, O'Connor udostępniła na Twitterze dość niepokojące nagranie.

Wszystko zaczęło się od tego, że artystka chciała udowodnić internautom, że ona to... faktycznie ona. Od jakiegoś czasu używała bowiem innego konta w serwisie i wielu nie dowierzało, że to znana piosenkarka kryje się za wpisami na tym profilu. 9 lipca w godzinach porannych rozwiała wszelkie wątpliwości, dodając wspomniany wyżej filmik.

Pomyślałam, że nagram ten filmik, bo niektórzy z was nie wierzą, że to moje konto. Tak, to moje konto - zaczęła.

Tak czy inaczej, wyglądam jak g*wno, dlatego nie chciałam nagrywać filmików. Ale szczerze, gdy wasze dziecko nagle odchodzi, to nie jest dobre ani dla niczyjej duszy, ani dla ciała. W każdym razie nie mówmy już o tym...

Na nagraniu uwieczniono fragment mieszkania wokalistki, w tym kwiaty, widok z okna i  gitarę, której planowała wkrótce użyć do "stworzenia kilku piosenek". Internauci, również poza Twitterem, zwrócili uwagę na bałagan panujący w jej domu oraz fakt, że sprawiała wtedy wrażenie nieco zmęczonej. Sinead nie odniosła się jednak do tych komentarzy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(56)
Ewa
9 miesięcy temu
Tylko problemem jest też to, że sama zgotowała swoim dzieciom traumatyczne dzieciństwo. Dwoje starszych dzieci oskarżala o to, że "ją zostawiły"!!! A to sąd uznał, że dzieciakom będzie lepiej przy ojcach. Była to dogłebnie poraniona i zaburzona kobieta, która stosowała szantaż emocjonalny na swoich partnerach i na dzieciach. Czy za to, że była artystką należy zamykać oczy na to, w jaki sposób traktowała swoje dzieci?
Ooooo
9 miesięcy temu
Ona bardzo cierpiała od dziecka, rozumiem ją. Życie jej bardzo dowaliło. Szkoda, że nie udźwignęła tego bólu. Była dobrą duszą💕
daria
9 miesięcy temu
byla taka piekna w mlodosci,, perfekcyjna.....
Xyz
9 miesięcy temu
Teraz nie dacie kobiecie spokoju i będziecie produkować artykuły...
nnx
9 miesięcy temu
Miała bardzo niedobrą matkę... Także wszystko zaczyna się w dzieciństwie. Jeśli Rodzice są toksyczni to dziecko będzie walczyło z traumami całe życie.
Najnowsze komentarze (56)
ela
9 miesięcy temu
nie jesteście nią więc przestańcie i skupcie się na własnych błędach i problemach!!!!!
40 i cztery.
9 miesięcy temu
Matka? Miała swoje minusy... Ale to siostrzyczki i KK ją skrzywdzili. Dlatego potargana zdjęcie papieża - co w katolickiej Irlandii spowodowało, że z dnia na dzień została zniszczona...
Józek
9 miesięcy temu
Każdy się boi napisać prawdę. Tak kończą się lewackie eksperymenty.
Smutny narod
9 miesięcy temu
Jak facet umrze, jakikolwiek by nie był to same dobre komentarze i pouczające by o zmarłych złe nie mówić. Jak kobieta zmarła, kobieta która życie surowo potraktowało, wy Polacy udawaliscie jeden dzień wielkich żałobników a teraz sypie się hejt na nią. Ze zła matka, ze zła żona, ze pijaczka, ze zaburzona. Jesteście nienawistym narodem i zawsze będziecie czlapac z tylu za Europa z takim nienawistym nastawieniem do wszystkiego.
Wow
9 miesięcy temu
Dobrze,że wszyscy zaniepokojeni fani mają tak wspaniale poukładane w głowach i na kuchennym blacie.
Didi
9 miesięcy temu
Nie wygladala na umierajaca. Po prostu serce jej peklo z zalu chyba. Szkoda kobiety.
Borys
9 miesięcy temu
Nie miała wzorca matki, to może i sama nie była wzorem dobrej matki. Cóż...nie nam to osądzać..
Hej
9 miesięcy temu
Szkoda,że ona też te dzieciaki skrzywdziła.I to bardzo, skoro cała czwórka została jej odebrana.Mimo że była wielka artystka i była bogata itp...
Marta
9 miesięcy temu
Czasem mnie bawi to rozpowszechnianie leczenia psychiatrycznego i psychicznego, przekonanie, że ot, powinna była się leczyć, idź do psychologa, uwolnij traumy z dzieciństwa, a zmienisz swoje życie. Niewielu niestety jeszcze wie, że "uleczy się" może z 1%. Cała reszta będzie latami chodzić od specjalisty do specjalisty, korzystać z różnych nurtów, różnych grup leków i tracić lawinę pieniędzy. Dla mnie zaburzenia emocjonalne i psychiczne są na całe życie. Nie zlicze znajomych po terapiach, którym było lepiej może z pół roku i to przy dobrych wiatrach, a potem wracali w odmęty "szaleństwa". Nie zlicze też ludzi, którzy tak dostali po zadzie, że po prostu żadne magiczne zaklęcia nie były w stanie ich ukoić. To nie prawda, że z każdej sytuacji jest wyjście.
Lusesita
9 miesięcy temu
Cudna. Będzie mi jej brakowało. Śpij kochanie.
Bos
9 miesięcy temu
A ona nie w hidzabie? Już nie byla muzulmanka?
dajcie na luz
9 miesięcy temu
W Iranie żałoba trzydniowa?Tam gwiazdą jest chociaż nikt jej nie słuchał,a jak słuchał to i tak nie kuma co śpiewa.No może jakaś koza załapała.
Gosc
9 miesięcy temu
Tego nie mogę zrozumieć dlaczego tam wiedząc ze wszyscy biorą narkotyki latami nie są karani za kupowanie tych narkotykow i ich dostawców nie łapią tylko jakichś czarnych na ulicy
tak tak
9 miesięcy temu
W Anglii to norma bałagan w mieszkaniu ,czy domu, bałagan to mało powiedziane!