Źródło wideo: © pudelek.pl

Najgorsza stylizacja Złotych Globów wybrana. "Nic tu nie gra. Wygląda po prostu TANDETNIE"

Kto wypadł najgorzej?

Za nami 83. gala rozdania Złotych Globów. Jak zawsze przy takich okazjach gwiazdy zadały szyku na czerwonym dywanie. Niektóre chyba jednak zapomniały się przejrzeć w lustrze przed wyjściem z domu. Zobaczcie, kto w naszej opinii wypadł najgorzej...

Więcej wideo
Daria z "Love is Blind" w pierwszym wywiadzie po programie. Wiemy, co dalej z jej PRZYJAŹNIĄ Z JULITĄ (WIDEO)Daria z "Love is Blind" w pierwszym wywiadzie po programie. Wiemy, co dalej z jej PRZYJAŹNIĄ Z JULITĄ (WIDEO)
Nicol Pniewska zachwala NOWEGO PARTNERA. "Poznaliśmy się dzięki MOJEMU TACIE" (WIDEO)Nicol Pniewska zachwala NOWEGO PARTNERA. "Poznaliśmy się dzięki MOJEMU TACIE" (WIDEO)
Marcela Leszczak o relacjach z Miśkiem Koterskim. "Jestem dumna z tego, że mogę POZYTYWNIE wypowiadać się o ojcu mojego syna" (WIDEO)Marcela Leszczak o relacjach z Miśkiem Koterskim. "Jestem dumna z tego, że mogę POZYTYWNIE wypowiadać się o ojcu mojego syna" (WIDEO)
Paulina Gałązka o udziale Mandaryny w "TzG": "Nie ma NIC WSPÓLNEGO z tymi tradycyjnymi dziedzinami tańca" (WIDEO)Paulina Gałązka o udziale Mandaryny w "TzG": "Nie ma NIC WSPÓLNEGO z tymi tradycyjnymi dziedzinami tańca" (WIDEO)
Nicol Pniewska KOMENTUJE doniesienia o tym, że ona i Natalisa wystąpiły w "Królowych Przetrwania" ZA DARMO. "Nie jesteśmy gorsze" (WIDEO)Nicol Pniewska KOMENTUJE doniesienia o tym, że ona i Natalisa wystąpiły w "Królowych Przetrwania" ZA DARMO. "Nie jesteśmy gorsze" (WIDEO)
Michel Moran ostro o restauracjach, w których doliczają serwis do rachunku. "Ja płacę DOBRZE personelowi" (WIDEO)Michel Moran ostro o restauracjach, w których doliczają serwis do rachunku. "Ja płacę DOBRZE personelowi" (WIDEO)
Pascal Brodnicki lata temu zniknął z telewizji. Teraz wraca jako juror "MasterChefa": "DOSTAJĘ RÓŻNE PROPOZYCJE" (WIDEO)Pascal Brodnicki lata temu zniknął z telewizji. Teraz wraca jako juror "MasterChefa": "DOSTAJĘ RÓŻNE PROPOZYCJE" (WIDEO)
Wybrane dla Ciebie