Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|

Natalia Janoszek przed laty chciała zostać RADNĄ. W swojej ulotce wyborczej wspominała o karierze w Bollywood i Hollywood (FOTO)

142
Podziel się:

Natalia Janoszek przed laty próbowała swoich sił w polityce. Celebrytka startowała w wyborach samorządowych w Bielsku-Białej z komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej. W ulotce wyborczej wspominała o aktorstwie w Bollywood i Hollywood...

Natalia Janoszek przed laty chciała zostać RADNĄ. W swojej ulotce wyborczej wspominała o karierze w Bollywood i Hollywood (FOTO)
Natalia Janoszek przed laty chciała zostać RADNĄ. W swojej ulotce wyborczej wspomniała o karierze w Bollywood i Hollywood (FOTO) (East News, Instagram)

Pod koniec maja Krzysztof Stanowski wypuścił materiał, w którym to podważył dorobek artystyczny Natalii Janoszek. Po tych oskarżeniach wszyscy czekali na głos "aktorki", ta jednak na kilka tygodni zapadła się pod ziemię. W końcu jednak postanowiła przemówić - opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie i zapowiedziała pozew przeciwko Stanowskiemu. Aktorka nie tylko stwierdziła, że Stanowski kłamał, ale zamierza prawdy dochodzić przed sądem.

W moim przypadku pan Stanowski oparł swój nierzetelny materiał na medialnej tezie, iż moje osiągnięcia były wymyślone. Chcąc za wszelką cenę tę tezę uzasadnić, mijał się z prawdą, prezentując tendencyjnie i wybiórczo fragmenty moich wypowiedzi, by pasowały do jego tezy. Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego, podjęłam decyzję o złożeniu dzisiaj pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu - pisała Natalia w swoim oświadczeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woliński zwrócił się do Janoszek: "Oglądam bollywoodzie filmy. Mam nadzieję, że niedługo cię tam zobaczę"

Tak wyglądała ulotka wyborcza Natalii Janoszek

Okazuje się, że prawie dekadę temu Natalia miała na siebie inny pomysł, bo zainteresowała się wówczas polityką. W 2014 roku z komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej starała się o posadę radnej w Bielsku-Białej. Do sieci trafiły ulotki, na których można przeczytać, że swoją kandydaturę reklamowała między innymi aktorstwem w Hollywood i Bollywood. Przy okazji pochwaliła się też konkursami piękności.

Wiedzę pozyskaną na uczelni wykorzystałam w realizacji swoich marzeń, by poprzez ciężką pracę stać się aktorką kina Bollywood i Hollywood. W międzyczasie reprezentowałam Polskę podczas międzynarodowych konkursów piękności. Od zawsze w centrum mojej uwagi był człowiek i dlatego teraz angażuje się w projekty społeczne jako działaczka UNICEF-u oraz ambasadorka międzynarodowej organizacji pokojowej World Peace & Humanity Organization - można było przeczytać na ulotce.

Niestety Natalii nie udało się na razie zrobić kariery w polityce, ale może wszystko przed nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
Wers
4 miesiące temu
No tak, ja też gdybym zrobiła karierę w Bollywood i Hollywood to chciałabym zostać radną w Bielsku Białej.
Wiktor
4 miesiące temu
Na jakie konkretnie cele charytatywne zostało przeznaczone milion dolarów, które grecki milioner podobno zapłacił za kolację z nią? Jeżeli dojdzie do procesu ze Stanowskim tego jestem ciekaw najbardziej
Lola
4 miesiące temu
W Hollywood też? Matko kochana, nie jesteśmy godni oddychać tym samym powietrzem, co pani gwiazda.
Ech
4 miesiące temu
A co ona robila w Hollywood?
Urla
4 miesiące temu
Hollywood, grubo. Dobrze że to kłamstwo odpuściła. W działalność charytatywną też nie wierzę. Pytanie czy ona naprawdę wierzy w to co mówi czy ma świadomość że to kłamstwa ale i tak je powtarza?
Najnowsze komentarze (142)
Gosc
4 miesiące temu
Kompromitacja
Gosc
4 miesiące temu
Wstyd janoszek.WIELKI WSTYD
tak
4 miesiące temu
"Kłamstwo ma krótkie nogi"
gość
4 miesiące temu
Musowo "... wood"
Ann
4 miesiące temu
Hhaha, w Hollywood tez ? Tacy ludzie to tylko w PO ;)
Lilcia
4 miesiące temu
Ale na długi nos z profilu
Girl
4 miesiące temu
Dziewczyna może była statystyką w filmach ale próbowała, nie udało się trudno ba jej miejscu zrobiłabym sprostowanie że grała drugorzędne rolę i po krzyku . Stanowski pokazał kilka ujęć z nią to znaczy że nie było tak źle, dziewczyna chce zaistnieć w show biznesie, Dla mnie to mniejsza patologia niż pseudo modelki i Warsaw shore,Fagata Li Masti,love island przynajmniej coś umie w przeciwieństwie do nich....
Aga
4 miesiące temu
Czepiacie się! Udział w konkursach piękności to wspaniałe osiągniecie kwalifikujące do stania się radną ;)
bollywood
4 miesiące temu
Właśnie się zastanawiałam, jak ktoś z tak niskim wzrostem mógł startować w światowych konkursach piękności. Wiadomo, że miss nie musi mieć wzrostu modelki wybiegowej, ale 170 cm to absolutne minimum.
BFr
4 miesiące temu
Ruszyła Krzysia i niestety jej pseudo kariera już nie istnieje
Coo
4 miesiące temu
Idiotyczne te komentarze, że przecież zagrała w jednym filmie. I czego to dowodzi? Że jest super gwiazdą? Chyba wręcz przeciwnie. Wiele osób zagrało w jednym filmie, nawet u boku bardzo znanych aktorów, ale czy jeden film to wielka kariera?
gosc
4 miesiące temu
no i co nie kazdy moze sie podepszec nazwiskiem englert
AntyFan
4 miesiące temu
Mam bardzo ważne pytanie skoro jest taką dobrą aktorką i gwiazdą Bollywood i Hollywood to kiedy zagra w jakimś Polskim filmie? I pokaże nam swój talent XD
Poprawka tytu...
4 miesiące temu
Isey Naam Doon Kya/Chicken Curry Law/Ashutosh Rana & Natalia Janoszek/ Jagpreet Bajwa obejrzyjcie piosenke na YT do filmu Chicken Curry Law. Ten aktor w tym teledysku to bardzo slawny aktor Bollywood.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie