Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Natalia Janoszek PRZERYWA MILCZENIE! Pozywa Krzysztofa Stanowskiego: "Bezprawnie i bezpodstawnie naruszył moje dobra osobiste!"

455
Podziel się:

Po kilku tygodniach od publikacji głośnego materiału Krzysztofa Stanowskiego Natalia Janoszek wreszcie zabrała głos. Celebrytka twierdzi, że dziennikarz przedstawił historię jej kariery w sposób kłamliwy. Teraz zamierza dochodzić swoich praw przed obliczem sądu.

Natalia Janoszek PRZERYWA MILCZENIE! Pozywa Krzysztofa Stanowskiego: "Bezprawnie i bezpodstawnie naruszył moje dobra osobiste!"
Natalia Janoszek chce się sądzić z Krzysztofem Stanowskim (fot. AKPA)

Materiał Kanału Sportowego z końca maja poświęcony Natalii Janoszek skutecznie zahamował rozwój dalszej kariery młodej celebrytki. Z dnia na dzień Janoszek stała się w polskim show biznesie persona non grata, uważano bowiem, że jej historie o wielkiej w sławie w Bollywood były w dużej mierze przerysowane. Sama zainteresowana zapadła się pod ziemię. Aż do teraz...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natalia Janoszek o flirtowaniu ze światowymi gwiazdorami sportu

Natalia Janoszek wydała oświadczenie w sprawie Krzysztofa Stanowskiego

We wtorkowy poranek na instagramowym profilu Janoszek pojawiło się obszerne oświadczenie. Aktorka nie tylko zadaje kłam wcześniejszym wypowiedziom Krzysztofa Stanowskiego, ale też zapowiada, że zamierza walczyć o swoje dobre imię przed obliczem sądu. Materiał dziennikarza Janoszek bardzo szybko zakwalifikowała jako przejaw "hejtu". Treść oświadczenia prezentujemy poniżej:

W dniu 23.05.2023 w swoim materiale wideo pan Krzysztof Stanowski postanowił bezprawnie i bezpodstawnie naruszyć moje dobra osobiste. Przedstawił w nim informacje nieprawdziwe, mylące opinię publiczną, a poprzez brak ich rzetelnej weryfikacji, skierował oszczerstwa i pomówienia wobec mojej osoby.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. W tym negatywnej oceny czyichś dokonań zawodowych. Na tym polega też praca prawdziwych dziennikarzy starających się dociec prawdy. Krytyka nie może jednak zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby. W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody.

Natalia Janoszek przedstawi dowody na swoją sławę w Bollywood?

W moim przypadku pan Stanowski oparł swój nierzetelny materiał na medialnej tezie, iż moje osiągnięcia były wymyślone. Chcąc za wszelką cenę tę tezę uzasadnić, mijał się z prawdą, prezentując tendencyjnie i wybiórczo fragmenty moich wypowiedzi, by pasowały do jego tezy.

Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego, podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu - czytamy na profilu Janoszek.

Historia Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego

Janoszek pojawiła się w polskim show biznesie już na początku ubiegłej dekady. Z czasem zaczęła występować w programach śniadaniowych, gdzie opowiadała o swojej wielkiej karierze w Bollywood. Ostatnio zrobiło się o niej głośno dzięki udziałowi w dwóch czołowych formatach Polsatu - Tańcu z GwiazdamiTwoja twarz brzmi znajomo. W swoim materiale Stanowski postawił tezę, że tak naprawdę Janoszek jest w Bollywood postacią zupełnie anonimową.

To najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów. Nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie, i tak sukcesywnie brnąc w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko jak Natalia Janoszek - informował za pośrednictwem Kanału Sportowego Stanowski.

Zapowiada się ciekawy proces?

Zobacz także: DZIENNIKARSKIE ZERO - JAK ZMYŚLIĆ KARIERĘ I TRAFIĆ NA SZCZYT? NATALIA JANOSZEK VS TVN, POLSAT I TVP
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(455)
z Kalisza
4 miesiące temu
Ale pan Krzysztof ma racje, dziewczyno.
xxxx
4 miesiące temu
to niech pokaże te filmy, w których grała
aaa
4 miesiące temu
Oh Natalia :) sama na siebie ukręcasz bicz. Nie mogę się doczekać nowych materiałów Stana w tym temacie :D.
12421
4 miesiące temu
wyznała zasadę że najlepszą obroną jest atak, ale nie w tym przypadku karzełku
Beka
4 miesiące temu
Błahahhaha za co pozywa? Za ujawnienie prawdy? Niech wraca do bollywood, tam ją przeciez kochają. Swoją drogą ciekawe po co do tych Indii tak latała, bo jak wiadomo nie grac w filmach...
Najnowsze komentarze (455)
Tyle
4 miesiące temu
Stanu taki ok a namawiał łatwowiernych na preparat.
Kobieta
4 miesiące temu
Ładna dziewczyna a zakłamana. Szkoda. Mogłaby po prostu wyrazić skruchę i iść dalej w życie.
Ja i ja
4 miesiące temu
Celebrytka.??????
Jednak
4 miesiące temu
Czy on się po prostu prostytuowała?
Rockyshore
4 miesiące temu
Na Imbd stoi jak byk, że zagrała w czterech filmach po angielsku, jeden to jakiś kurczak na ostro, czy jak xD indyjski przemysł filmowy to nie polski, że nawet czwartoligowych aktorów czasem się kojarzy
raróg
4 miesiące temu
W sądzie będzie musiała wyjaśnić czym i gdzie naprawdę się zajmowała, bo w bolywoodzkich filmach na pewno nie grała, chyba że tamkręcą prn. nic z tego nie będzie - wiadmo, że albo się skończy na straszeniu, albo Stanowski wygra.... chociaż kasta może wydać absolutnie idiotyczny wyrok.
Mimi
4 miesiące temu
„Moją osobę”? Ona ma jakąś swoą osobę? A to niewolnictwo nie zostało zniesione?
Niemogesiedoc...
4 miesiące temu
Super . Bedzie przyklad dla innych nikodemow.
toty
4 miesiące temu
a może ona jest gwiazdą u Indian a nie w Indiach, tego Stan nie sprawdził
ADHD
4 miesiące temu
Osobo..milcz i nie kompromituj sie !
hehe
4 miesiące temu
no to czekamy na dowody tej sławy
Vhk
4 miesiące temu
Ide po popcorn. Czekam tez na relacje z sadu, bo na razie to tylko takie strachy na lachy
Kas84
4 miesiące temu
Hmmm zamiast siedziec cicho i przeprosic pokazala tylko ze jest bezczelna… to przyklad czego nie robic. Hejt? Jaki hejt? Ze klamala patologicznie i nawet klamala w takiej objetosci ze ktos wydal jej ksiazke
Yyyy..
4 miesiące temu
Tym gorzej dla niej. Wiadomo ze on wygra ta sprawe, a wtedy dodatkowo bedzie dowod w postaci przegranej ;D
...
Następna strona