Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim

159
Podziel się:

Podczas wypoczynku na plaży muzyk raczył grono przyjaciół (w tym także Oliwię Bieniuk oraz pasierba Siwiec) przygrywkami na "leczniczym" instrumencie. Fajnie się bawią?

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim
(Instagram)

W show biznesie często zdarzają się zawiązywać nieoczywiste przyjaźnie. Jedną z nich z pewnością jest zażyła relacja rodziny Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego z Jarkiem Bieniukiem i jego dziećmi.

Rodziny darzą się wyjątkową sympatią, często odwiedzając się i spędzając ze sobą dużo czasu. Niedawno w mediach pojawiły się nawet plotki o uczuciu łączącym Oliwię Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego - syna męża Siwiec. Choć początkowo im zaprzeczyli, to jednak nie przestali dawać pożywki portalom plotkarskim, przyznając, że "mają się ku sobie".

Do przyjaciół rodziny Siwiec i rodziny Bieniuków zaliczyć można także Blankę Lipińską i Aleksandra Milwiwa-Barona. Para od samego początku wzbudza wiele emocji, które podsycają, bombardując fanów wspólnymi zdjęciami i relacjami z niemal każdego intymnego momentu.

Autorka "kaszubskiego porno" i jej partner spędzają obecnie wakacje na Półwyspie Helskim, gdzie - jak pochwaliła się Blania - pojechali "srogo wypasionym" kamperem. Okazuje się, że celebryci nie są tam osamotnieni, a wolny czas spędzają razem z Natalią Siwiec, Mariuszem, małą Mią i Oliwią Bieniuk.

W poniedziałek grono przyjaciół wybrało się na plażę, by tam w skupieniu wysłuchać koncertu Barona, który przygrywał na swoim ulubionym instrumencie - hang drum. Niedawno Baruś chwalił się w wywiadzie, że jest to "instrument, który leczy".

Ten instrument jest dostrojony do 440 herców. Jest dostrojony do wibracji ziemi. Ta wibracja ma tę specyfikę, że może cię uzdrowić, może zadać ci ból, może cię uśpić. Jest on leczącym instrumentem, a dodatkowo pięknie brzmi - zachwalał w wywiadzie Baruś.

Celebryta chyba rzeczywiście nie przesadzał co do możliwości instrumentu, bo kojącymi dźwiękami udało mu się uśpić córkę Natalii i Mariusza, która uroczo zasnęła w ramionach "cioci" Blanki.

Zobaczcie, jak spędzali razem czas. Uroczy widok?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ola
2 lata temu
Oliwia zmień towarzystwo
!!!
2 lata temu
Zatoka w komplecie!
Aha
2 lata temu
Ci ludzie nie mają wstydu. Cala ta sprawa i oskarżenia nawet ich nie obeszły(ani reszty showbizu)
Gość
2 lata temu
Pamiętamy o zatoce !
Gosc..
2 lata temu
Szkoda Oliwii dla takiego towarzystwa.a blanka przepraszam pani menago z zatoki sztuki od młodych lasek ma rzęsy chyba 5do 1 wygląda fatalnie.dobraly się dziewczyny dubajskie.barus uciekaj
Najnowsze komentarze (159)
🍓🍓🍓🍓🍓🥶
2 lata temu
A co tam Oliwka robi dziecko wśród staruchow to już niema rówieśników???? Ano tata w sądzie to co sama ma być?? Dziwne to wszystko
erfg
2 lata temu
co jest z nimi nie tak? nie maja normalnych znajomych tylko muszą sie obnosić ze sa znani i sie z takimi trzymaja? ustawki do zdjęc...
Ada
2 lata temu
Nie obserwujcie ich bawią sie za wasze likes, ja nikogo nie obserwuję na głowę nie upadłam 🙆
Szczeranamaxa
2 lata temu
Są osoby zamożne z klasą i czymś do powiedzenia....są bogate patologie i tu mamy taki idealny przykład :)
Matka
2 lata temu
Próżność nie ma granic...
O m g
2 lata temu
Czekajcie Oliwia Bieniuk spędza czas w towarzystwie adwokata Krystka, który podobno wrobił jej ojca w gwałt. WTF?
BIP
2 lata temu
Widać że miło spędzają czas
wstydu nie ma
2 lata temu
,,elita" bawi sie .... idzcie do zatoki tam macie stale miejca
Depka
2 lata temu
Co za koszmar z tym wirusem, tego lata gdzie nie pojedziesz tam celebryci...
Asia
2 lata temu
Siwiec już nie wytrzymała. Dawno nie była na urlopie. Musi odpocząć. 😊
goat
2 lata temu
Dlaczego oni na plaży w skarpetach siedzą, czyżby nóg nie umyli?
jok
2 lata temu
Baron jeszcze tylko nie przeleciał Natalki ...he ,e
AAK
2 lata temu
I te jej buty!!! Haha
kajtek
2 lata temu
i ojciec po tych wszystkich aferach pozwala Oliwii na takie towarzystwo? Matka sie pewnie w grobie przewraca...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie