Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim

159
Podziel się

Podczas wypoczynku na plaży muzyk raczył grono przyjaciół (w tym także Oliwię Bieniuk oraz pasierba Siwiec) przygrywkami na "leczniczym" instrumencie. Fajnie się bawią?

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim
(Instagram)
bCOrlFUB

W show biznesie często zdarzają się zawiązywać nieoczywiste przyjaźnie. Jedną z nich z pewnością jest zażyła relacja rodziny Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego z Jarkiem Bieniukiem i jego dziećmi.

Rodziny darzą się wyjątkową sympatią, często odwiedzając się i spędzając ze sobą dużo czasu. Niedawno w mediach pojawiły się nawet plotki o uczuciu łączącym Oliwię Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego - syna męża Siwiec. Choć początkowo im zaprzeczyli, to jednak nie przestali dawać pożywki portalom plotkarskim, przyznając, że "mają się ku sobie".

bCOrlFUD

Do przyjaciół rodziny Siwiec i rodziny Bieniuków zaliczyć można także Blankę Lipińską i Aleksandra Milwiwa-Barona. Para od samego początku wzbudza wiele emocji, które podsycają, bombardując fanów wspólnymi zdjęciami i relacjami z niemal każdego intymnego momentu.

Autorka "kaszubskiego porno" i jej partner spędzają obecnie wakacje na Półwyspie Helskim, gdzie - jak pochwaliła się Blania - pojechali "srogo wypasionym" kamperem. Okazuje się, że celebryci nie są tam osamotnieni, a wolny czas spędzają razem z Natalią Siwiec, Mariuszem, małą Mią i Oliwią Bieniuk.

bCOrlFUJ

W poniedziałek grono przyjaciół wybrało się na plażę, by tam w skupieniu wysłuchać koncertu Barona, który przygrywał na swoim ulubionym instrumencie - hang drum. Niedawno Baruś chwalił się w wywiadzie, że jest to "instrument, który leczy".

Ten instrument jest dostrojony do 440 herców. Jest dostrojony do wibracji ziemi. Ta wibracja ma tę specyfikę, że może cię uzdrowić, może zadać ci ból, może cię uśpić. Jest on leczącym instrumentem, a dodatkowo pięknie brzmi - zachwalał w wywiadzie Baruś.

Celebryta chyba rzeczywiście nie przesadzał co do możliwości instrumentu, bo kojącymi dźwiękami udało mu się uśpić córkę Natalii i Mariusza, która uroczo zasnęła w ramionach "cioci" Blanki.

Zobaczcie, jak spędzali razem czas. Uroczy widok?

bCOrlFUK
bCOrlFUL
bCOrlFUM
bCOrlFVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ola
miesiąc temu
Oliwia zmień towarzystwo
!!!
miesiąc temu
Zatoka w komplecie!
Aha
miesiąc temu
Ci ludzie nie mają wstydu. Cala ta sprawa i oskarżenia nawet ich nie obeszły(ani reszty showbizu)
bCOrlFVf
Gość
miesiąc temu
Pamiętamy o zatoce !
Gosc..
miesiąc temu
Szkoda Oliwii dla takiego towarzystwa.a blanka przepraszam pani menago z zatoki sztuki od młodych lasek ma rzęsy chyba 5do 1 wygląda fatalnie.dobraly się dziewczyny dubajskie.barus uciekaj
Najnowsze komentarze (159)
🍓🍓🍓🍓🍓🥶
miesiąc temu
A co tam Oliwka robi dziecko wśród staruchow to już niema rówieśników???? Ano tata w sądzie to co sama ma być?? Dziwne to wszystko
erfg
miesiąc temu
co jest z nimi nie tak? nie maja normalnych znajomych tylko muszą sie obnosić ze sa znani i sie z takimi trzymaja? ustawki do zdjęc...
Ada
miesiąc temu
Nie obserwujcie ich bawią sie za wasze likes, ja nikogo nie obserwuję na głowę nie upadłam 🙆
Szczeranamaxa
miesiąc temu
Są osoby zamożne z klasą i czymś do powiedzenia....są bogate patologie i tu mamy taki idealny przykład :)
Matka
miesiąc temu
Próżność nie ma granic...
O m g
miesiąc temu
Czekajcie Oliwia Bieniuk spędza czas w towarzystwie adwokata Krystka, który podobno wrobił jej ojca w gwałt. WTF?
BIP
miesiąc temu
Widać że miło spędzają czas
wstydu nie ma
miesiąc temu
,,elita" bawi sie .... idzcie do zatoki tam macie stale miejca
bCOrlFUX
Depka
miesiąc temu
Co za koszmar z tym wirusem, tego lata gdzie nie pojedziesz tam celebryci...
Asia
miesiąc temu
Siwiec już nie wytrzymała. Dawno nie była na urlopie. Musi odpocząć. 😊
goat
miesiąc temu
Dlaczego oni na plaży w skarpetach siedzą, czyżby nóg nie umyli?
jok
miesiąc temu
Baron jeszcze tylko nie przeleciał Natalki ...he ,e
AAK
miesiąc temu
I te jej buty!!! Haha
kajtek
miesiąc temu
i ojciec po tych wszystkich aferach pozwala Oliwii na takie towarzystwo? Matka sie pewnie w grobie przewraca...
...
Następna strona
bCOrlFVz