Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim

159
Podziel się

Podczas wypoczynku na plaży muzyk raczył grono przyjaciół (w tym także Oliwię Bieniuk oraz pasierba Siwiec) przygrywkami na "leczniczym" instrumencie. Fajnie się bawią?

Natalia Siwiec w towarzystwie męża, córki i Blanki Lipińskiej rozpływa się nad muzycznymi umiejętnościami Barusia na Półwyspie Helskim
(Instagram)
bDnBbWTF

W show biznesie często zdarzają się zawiązywać nieoczywiste przyjaźnie. Jedną z nich z pewnością jest zażyła relacja rodziny Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego z Jarkiem Bieniukiem i jego dziećmi.

Rodziny darzą się wyjątkową sympatią, często odwiedzając się i spędzając ze sobą dużo czasu. Niedawno w mediach pojawiły się nawet plotki o uczuciu łączącym Oliwię Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego - syna męża Siwiec. Choć początkowo im zaprzeczyli, to jednak nie przestali dawać pożywki portalom plotkarskim, przyznając, że "mają się ku sobie".

bDnBbWTH

Do przyjaciół rodziny Siwiec i rodziny Bieniuków zaliczyć można także Blankę Lipińską i Aleksandra Milwiwa-Barona. Para od samego początku wzbudza wiele emocji, które podsycają, bombardując fanów wspólnymi zdjęciami i relacjami z niemal każdego intymnego momentu.

Autorka "kaszubskiego porno" i jej partner spędzają obecnie wakacje na Półwyspie Helskim, gdzie - jak pochwaliła się Blania - pojechali "srogo wypasionym" kamperem. Okazuje się, że celebryci nie są tam osamotnieni, a wolny czas spędzają razem z Natalią Siwiec, Mariuszem, małą Mią i Oliwią Bieniuk.

bDnBbWTN

W poniedziałek grono przyjaciół wybrało się na plażę, by tam w skupieniu wysłuchać koncertu Barona, który przygrywał na swoim ulubionym instrumencie - hang drum. Niedawno Baruś chwalił się w wywiadzie, że jest to "instrument, który leczy".

Ten instrument jest dostrojony do 440 herców. Jest dostrojony do wibracji ziemi. Ta wibracja ma tę specyfikę, że może cię uzdrowić, może zadać ci ból, może cię uśpić. Jest on leczącym instrumentem, a dodatkowo pięknie brzmi - zachwalał w wywiadzie Baruś.

Celebryta chyba rzeczywiście nie przesadzał co do możliwości instrumentu, bo kojącymi dźwiękami udało mu się uśpić córkę Natalii i Mariusza, która uroczo zasnęła w ramionach "cioci" Blanki.

Zobaczcie, jak spędzali razem czas. Uroczy widok?

bDnBbWTO
bDnBbWTP
bDnBbWTQ
bDnBbWUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Ola
5 miesięcy temu
Oliwia zmień towarzystwo
!!!
5 miesięcy temu
Zatoka w komplecie!
Aha
5 miesięcy temu
Ci ludzie nie mają wstydu. Cala ta sprawa i oskarżenia nawet ich nie obeszły(ani reszty showbizu)
bDnBbWUj
Gość
5 miesięcy temu
Pamiętamy o zatoce !
Gosc..
5 miesięcy temu
Szkoda Oliwii dla takiego towarzystwa.a blanka przepraszam pani menago z zatoki sztuki od młodych lasek ma rzęsy chyba 5do 1 wygląda fatalnie.dobraly się dziewczyny dubajskie.barus uciekaj
Najnowsze komentarze (159)
🍓🍓🍓🍓🍓🥶
5 miesięcy temu
A co tam Oliwka robi dziecko wśród staruchow to już niema rówieśników???? Ano tata w sądzie to co sama ma być?? Dziwne to wszystko
erfg
5 miesięcy temu
co jest z nimi nie tak? nie maja normalnych znajomych tylko muszą sie obnosić ze sa znani i sie z takimi trzymaja? ustawki do zdjęc...
Ada
5 miesięcy temu
Nie obserwujcie ich bawią sie za wasze likes, ja nikogo nie obserwuję na głowę nie upadłam 🙆
Szczeranamaxa
5 miesięcy temu
Są osoby zamożne z klasą i czymś do powiedzenia....są bogate patologie i tu mamy taki idealny przykład :)
Matka
5 miesięcy temu
Próżność nie ma granic...
O m g
5 miesięcy temu
Czekajcie Oliwia Bieniuk spędza czas w towarzystwie adwokata Krystka, który podobno wrobił jej ojca w gwałt. WTF?
BIP
5 miesięcy temu
Widać że miło spędzają czas
wstydu nie ma
5 miesięcy temu
,,elita" bawi sie .... idzcie do zatoki tam macie stale miejca
bDnBbWUb
Depka
5 miesięcy temu
Co za koszmar z tym wirusem, tego lata gdzie nie pojedziesz tam celebryci...
Asia
5 miesięcy temu
Siwiec już nie wytrzymała. Dawno nie była na urlopie. Musi odpocząć. 😊
goat
5 miesięcy temu
Dlaczego oni na plaży w skarpetach siedzą, czyżby nóg nie umyli?
jok
5 miesięcy temu
Baron jeszcze tylko nie przeleciał Natalki ...he ,e
AAK
5 miesięcy temu
I te jej buty!!! Haha
kajtek
5 miesięcy temu
i ojciec po tych wszystkich aferach pozwala Oliwii na takie towarzystwo? Matka sie pewnie w grobie przewraca...
...
Następna strona
bDnBbWUD