Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Nicole Kidman wierzy, że spotka swoje dzieci, których nie widziała od lat. Są pod wpływem Toma Cruise'a i scjentologów

45
Podziel się:

Nicole Kidman odbierze niedługo nagrodę od Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Aktorka ma nadzieję, że na wydarzeniu pojawią się jej dawno niewidziane dzieci. Szanse na to są znikome. Dlaczego?

Nicole Kidman wierzy, że spotka swoje dzieci, których nie widziała od lat. Są pod wpływem Toma Cruise'a i scjentologów
Nicole Kidman wierzy, że spotka swoje adoptowane dzieci (GETTY)

Nicole KidmanTom Cruise w 1990 r. wzięli ślub. Para adoptowała wspólnie dwójkę dzieci. Po głośnym rozwodzie opiekę nad Isabell i Connorem przejął aktor, a Kidman straciła z nimi kontakt. Obecnie ich potomkowie są pod silnym wpływem zarówno ojca, jak i kościoła scjentologów, którzy zabraniają kontaktów matki z dziećmi.

Gwiazda ma na swoim koncie imponujący dorobek filmowy. Z tego też powodu Amerykański Instytut Filmowy postanowił wręczyć jej nagrodę za całokształt kariery aktorskiej. Kidman ma nadzieję, że na uroczystości pojawią się jej dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy na diecie. Mają patenty na szczupłą sylwetkę

Nicole Kidman wierz, że jej dawno niewidziane dzieci pojawią się na uroczystości

Szanse na to są bardzo małe, Isabell i Connor nie utrzymują z matką praktycznie żadnych kontaktów. Nieobecność jej syna jest niemalże oczywista. Mężczyzna zawsze stał po stronie ojca, z którym łączyła go wyjątkowa więź. Pod znakiem zapytania zostaje nadal frekwencja córki, ta z kolei nie zaprosiła Nicole na własny ślub, który brała w 2015 r. z Maxem Parkerem.

Nicole próbuje ograniczyć swoje oczekiwania, ale trzyma się nadziei, że Belli uda się przybyć na wręczenie nagrody - przekazał informator "New Idea".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(45)
Jan
rok temu
teksty na pudlu sa jak list Joeya z Friendsow, ktory czytal slownik synonimow :)
Anka
rok temu
A tomek nie ma kontaktu ze swoja biologiczna corka. Karma?
Lol
rok temu
Co ona musiała z nim przejść, pamiętacie słynne zdjęcia Nicole zrobione po rozwodzie? Na ulicy skakała ze szczęścia, że się uwolniła
npt
rok temu
Niedawno ukazała się książka "Miliard lat: moja ucieczka od życia w najwyższych rangach scjentologii", której autorem jest wysoko postawiony przedstawiciel sekty scjentologicznej Mike Rinder. Mężczyzna ujawnił w publikacji, że w 1997 roku - podczas kręcenia w Wielkiej Brytanii filmu Stanley'a Kubricka "Oczy szeroko zamknięte", w którym grali Kidman i Cruise - hollywoodzki gwiazdor zaczął oddalać się od sekty. Zaniepokojony szef kościoła scjentologicznego, David Miscavige, wysłał z USA swojego zaufanego człowieka, żeby przeprowadził rozmowę z aktorem. Po tym fakcie Cruise wrócił na łono sekty, za to oddalił się od swojej żony, katoliczki.
Xxx
rok temu
Tom musiał mieć niezłych prawników albo Nicole musiało niespecjalnie zależeć…
Najnowsze komentarze (45)
Lonelyface
rok temu
Religie, kościoły, wierzenia... To niewyobrażalne jaką wodę z mózgu robią swoim wyznawcom.
Nick
rok temu
Jeden z błędów ludzkości. Religie to zarzewie zła, wojen, grabieży, manipulacji ludźmi. To element podstępnej polityki pod płaszczem ,,duchowości,, i wykorzystania postaci Chrystusa. Nie mylić z wiarą. Tyle
Kocham
rok temu
Pudel naucz sie kto to jest potomek!to sa adoptowane dzieci nie potomkowie zrodzeni z tej samej krwi
Emi
rok temu
To tylko aktorzy , zwykli ludzie którzy mają taką a nie inną pracę. To nie są bogowie .
Oxy
rok temu
Frekwencja córki? Serio?🤣🤣🤣🤣
Lol
rok temu
Piszcie wprost satanistow scjentologów …gaggaha
Mmm
rok temu
Uwielbiam Toma jako aktora, ale człowiekiem wydaje się być bardzo nieciekawym, ewentualnie tak zabrnął w to bagno, że on już sam nie wie co robi i kim się stał
Ala
rok temu
Bez hejtu ale nie znam pozytywnych historii adopcyjnych. Zawsze dramaty, narkotyki, ucieczki z domu, awantury, cięcie się… w tym przypadku sekta.
Kochał ja
rok temu
Jak on na nią patrzył …
Mmmm
rok temu
A u nas Opus Dei też ma się dobrze
Mmmm
rok temu
A u nas Opus Dei też ma się dobrze
Hehe
rok temu
AI już pisze artykuły, co? Ale chyba nie zwalniacie ludzi? :)
cnc
rok temu
Byli członkowie sekty mówią o praniu mózgów, żerowaniu na ludzkiej naiwności i systemowym wykorzystywaniu zazwyczaj znanych i zamożnych osobistości.
Tv go
rok temu
Wdzięczni jak nasi sąsiedzi zza wschodu 😡🤦🤦🤦