Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie mogliśmy mieć dzieci, więc pojechaliśmy na pielgrzymkę. Wróciliśmy i KUPIŁEM TEST CIĄŻOWY"

1099
Podziel się:

"Jak się pojawiają grzeszne myśli o innych, to mówię stop. Nie miałem pokusy, by zdradzać żonę" - wyznaje Tomasz Terlikowski.

bETpikEl

Małżeństwo Małgorzaty i Tomasza Terlikowskich, to jeden z najbardziej znanych prawicowych duetów w Polsce. Sławę zyskali dzięki swojej kampanii potępiającej sprzedaż pigułki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Wcześniej równie aktywnie działali przeciwko in vitro czy aborcji. Zarówno prawicowy publicysta, jak i jego żona, stali się telewizyjnymi ekspertami w tych dziedzinach. Teraz Terlikowski przyznaje, że może wypowiadać się na temat in vitro, bo sam długo nie mógł mieć dzieci, ale nawet nie pomyślał o tym rozwiązaniu. W jego wypadku pomogła... pielgrzymka.

Długo nie mogliśmy mieć dzieci. Pojechaliśmy na pielgrzymkę. Wróciliśmy i żona zapragnęła truskawek. Kupiłem jej test ciążowy, wyszły dwie kreski. Męska intuicja istnieje. Dla nas córka jest odpowiedzią na modlitwę. Mnie się nie ukazał płonący krzak - mówi.

Terlikowski wyznaje też, że nie miewa pokus, by zdradzić żonę, bo złym i grzesznym myślom mówi stop:

bETpikEn

Mnie się różne kobiety podobają. Nie miałem grzesznych myśli o innych. Jak się pojawiają, to mówię sobie stop. Jeśli człowiek mówi stop, to nie myśli. Wierność małżeńska, jak i celibat, jest możliwa, bo jest łaska Boga. Pokusa nie jest grzechem. Nie miałem pokusy, by zdradzać żonę.

Przypomnijmy ich słynny wywiad dla Newsweeka: "Cel pigułki dzień po i cyklonu B jest taki sam: ZABIJANIE!"

bETpikEt

Źródło: Superstacja

bETpikEO
KOMENTARZE
(1099)
gość
7 lat temu
Szkoda, ze nie wyznaje jednego z wazniejszych przykazan: "Kochaj blizniego swego, jak siebie samego". Widocznie musi bardzo siebie nienawidziec... smutne w sumie.
gość
7 lat temu
Oni są rodzeństwem!
gość
7 lat temu
jeśli są szczęśliwi to fajnie, ale niech nie narzucają swoich ideologii innym
bETpikEP
gość
7 lat temu
że też tacy się rozmnażają jeszcze
gość
7 lat temu
"Pokusa"?Really?A kto by na tego oblecha poleciał?Tylko ta jego p******a samica,tak do niego podobna!He!He!Los jest perfidny!Z NICH SAMYCH-zrobił GENDER!!!
Najnowsze komentarze (1099)
OLEK
2 lata temu
T,ERLIKOSIU TERLIKOSIU PISZ BAJKI WIĘCEJ ZAROBISZ
gość
6 lat temu
szkoda ich dzieci :(
gość
7 lat temu
Tomasz aleś ty g***i ,musiał być sprawniejszy od ciebie pielgrzym ,zruchał ci babę a ty pieprzysz o cudzie. Ale poroże niczego sobie nawet ci do twarzy.
cyb
7 lat temu
On naprawdę myśli, że ciąża po pielgrzymce była wynikiem cudu? :)
gość
7 lat temu
Jeśli pani zaszła po pielgrzymce to proponuje zrobić test na ojcostwo pozdrawiam
miko
7 lat temu
Invitro! tylko tak tacy ludzie jak Terlikowscy- dewoc****erwszego sportu przestaną się rozmnażać .
gość
7 lat temu
"Jeśli człowiek mówi stop, to nie myśli." Najwidoczniej ten pan bez przerwy mówi sobie "stop", przy każdej możliwej okazji...
gość
7 lat temu
czy mi sie wydaje czy oni wygladają jak rodzeńśtwo?
bETpikEH
lia
7 lat temu
widać Bóg uznał, że nie powinni się rozmnażać ale szatan miał inne zdanie i teraz raczą nas pseudo religiną sieczką próbując narzucić swoją wizję świata zachowując się przy tym jakby nigdy biblii nie czytali. Siewcy nienawiści i głupoty od czym są te dwa indywidua. Nic ponad to.
gość
7 lat temu
zaszła z pielgrzymem, czy z księdzem? - Ale cóż tam niech będzie , bo bozia dała
gość
7 lat temu
Kazirodztwo ?
gość
7 lat temu
kiedyś chodziło się do cyrku oglądać takie osobliwości - a dzisiaj tacy chcieli by stanowić wzór do ? właśnie do czego, szybko by ludzkość przestała istnieć !
Antypis
7 lat temu
Nie mogli mieć dzieci, więc pojechali na pielgrzymkę. Tam ksiądz dobrodziej zaproponował, że pomodli się razem z żoną/siostrą do Boga o zesłanie potomstwa. Mąż/brat (To ten z lewej) co noc kładł się spać w jakiejś stodole, a żona/siostra z księdzem dobrodziejem modliła się w tym czasie do Boga. Teraz są szczęśliwymi rodzicami, a gdy patrzą na swoją pociechę zawsze widzą uśmiechniętą twarz księdza dobrodzieja.
gość
7 lat temu
Promocja za pomocą pochwy? Kościelna demagogia już ludziom trochę zbrzydła, może coś nowego przydało by się wymyślić? No dobra "wymyślić" - trochę przesadziłem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETpikFA
bETpikFB
bETpikFC
bETpikFD
bETpikFE
bETpikFj