Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Cel pigułki dzień po i cyklonu B jest taki sam: ZABIJANIE!"

1742
Podziel się:

Terlikowscy znowu szokują. Porównują kobiety biorące "pigułki rozpusty" do... nazistów i handlarzy niewolnikami. "Dopuszczenie do sprzedaży bez recepty trutki na dzieci jest sprzeczne z prawem".

"Cel pigułki dzień po i cyklonu B jest taki sam: ZABIJANIE!"

Małgorzata i Tomasz Terlikowscy aktywnie włączyli się w kampanię potępiającą sprzedaż pigułki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Rozwiązanie takie wprowadziła Komisja Europejska i, dość niespodziewanie, przystało na nie nasze Ministerstwo Zdrowia. Lek hamujący owulację, zagęszczający śluz w szyjce macicy oraz zapobiegający zapłodnieniu jest zdaniem katolickiego publicysty i jego równie radykalnej żony "trutką na dzieci". Zobacz: Żona Terlikowskiego o tabletkach "dzień-po": "Europa UMRZE, POJAWI SIĘ KALIFAT!"

Swoje oburzenie w tej sprawie wyrazili w rozmowie z Newsweekiem.

- No i przegrali państwo wojnę o pigułkę dzień po.

Tomasz Terlikowski: Przegrały ją dzieci, które będą przez pigułkę zabite. Dopuszczenie do sprzedaży bez recepty trutki na dzieci jest sprzeczne z prawem. I nawet jeśli ta bitwa jest przegrana, to wojnę wygramy. Bóg życia jest silniejszy od tych, którzy są przeciwko życiu i przeciwko Niemu.

(...)

Pigułka ma działanie wczesnoporonne! To nie komórka jajowa implantuje się do wyściółka macicy, to ludzki zarodek. A on jest człowiekiem. Pigułka powoduje, że do implantacji dojść nie może. Zabija człowieka, uniemożliwiając mu zagnieżdżenie się w macicy.

Dalej Terlikoscy porównują ludzi brących "pigułki rozpusty" do... handlarzy niewolnikami i nazistów zabijających ludzi cyklonem B. Czy tym razem jednak nie przesadzili?

- Dlaczego wasz katolicki punkt widzenia ma obowiązywać wszystkich?

- Był taki czas, kiedy pewna część ludzi uważała, że Murzyni nie są ludźmi, w związku z czym mogą być własnością innych. Czy to znaczy, że zakaz niewolnictwa był narzucanie mim poglądów i nie należało go wprowadzić? Dokładnie tak samo jest z dzieckiem w łonie matki. Jeżeli ktoś uważa, że to nie jest człowiek, to nie znaczy jeszcze, że może je zabić. I tak jak obowiązkiem chrześcijan w XIX wieku było protestować przeciwko niewolnictwu, a w XX wieku przeciwko mordowaniu Żydów, tak teraz obowiązkiem jest protestowanie przeciwko holocaustowi nienarodzonych. Dodajmy, że pigułka RU486 jest produkowana w tych samych niemieckich zakładach, w których przed wojną produkowano cyklon B.

- To balamutne zestawienie, jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

- Oczywiście, że ma. Cel pigułki i cyklonu B jest taki sam: zabijanie.

Naprawdę nie widzą żadnej różnicy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1742)
gość
8 lat temu
niedługo plemnik będzie dzieckiem w tym kraju
gość
8 lat temu
Nikt im nie kaze tego jesc. Niech nie zabieraja prawa wyboru mi.
Gość
8 lat temu
facet wypowiadajacy sie o kobiecym ciele.. no ja piiiiiie
Gość
8 lat temu
NAWIEDZENI LUDZIE
gość
8 lat temu
na babe patrzec nie moge co za kretynka -.-
Najnowsze komentarze (1742)
gość
5 lata temu
Pomieszanie z poplataniem każdy człowiek odpowiada za siebie
gość
6 lat temu
RU to nie to SAMO co pigułka dzień po. Niech nie mylą pojęć. Na tej zasadzie powinni walczyć z pigułkami antykoncepcyjnymi, bo pigułka dzień po ma taki sam skład jak normalna antykoncepcyjna tyle że stężenie jest wyższe i może być użyta także PRZED OWULACJĄ, więc nie dojdzie do zapłodnienia. D***L TERLIK.
Mariusz B.
6 lat temu
"Cel pigułki dzień po i cyklonu B jest taki sam: ZABIJANIE!"- zbyt drastyczne, ale prawdziwe. Tabletka " Antykoncepcyjna Po" spowoduje to: - usunięcie chemicznie dzieci nienarodzonych, czyli aborcja chemiczna. - już w naszym kraju nie ma dobrych obyczajów, po " tabletce po " w naszym kraju nie będzie nawet odrobiny czy kruszyny przyzwoitości. - " tabletka po " spowoduje, że bardziej będą rozprzestrzeniać się HIV oraz inne nieuleczalne choroby. - 12,czy 13 latki po "tabletkach po " ............
gość
6 lat temu
Uważam,ze przepraszam nie wystarczy. Kobiety czują się wyjątkowo obraz one,zniewazone. To się nadaje naozew zbiorowy. Sad powinien wpwiedziec się ,bo granice etyki dziennikarskiej zostały przekroczone
Gość
6 lat temu
Musze mieć gromadkę dzieci tylko dlatego, że mam macice? Zadna antykoncepcja nie jest na 100% pewna dlatego b dobrym rozwiazaniem byla pigulka po bez recepty. Czy peknie gumka, czy tez zapomni sie o tabletce. Teraz przy wypadku przy pracy w weekend to alba dzidzius, albo aborcja.
Gość
6 lat temu
Musze mieć gromadkę dzieci tylko dlatego, że mam macice? Zadna antykoncepcja nie jest na 100% pewna dlatego b dobrym rozwiazaniem byla pigulka po bez recepty. Czy peknie gumka, czy tez zapomni sie o tabletce. Teraz przy wypadku przy pracy w weekend to alba dzidzius, albo aborcja.
Gość
6 lat temu
Oni powinni leczyć się na nogi bo na głowę już za późno.
Gość
6 lat temu
Patrząc w lusterko powinni być za legalizacja aborcji każdego typu
gość
7 lat temu
niedlugo masturbacja bedzie morderstwem...
gość
7 lat temu
Oni sa nienormalni
gość
7 lat temu
"jak obowiązkiem chrześcijan w XIX wieku było protestować przeciwko niewolnictwu" św. Oficjum w deklaracji z 1866 roku uznało, iż niewolnictwo jako takie „nie jest sprzeczne z prawem naturalnym”
gość
7 lat temu
kim oni w ogóle są i dlaczego kogoś obchodzi co oni myślą?
Gość
7 lat temu
Ale brzzydale:-)))
Pawel Choina
8 lat temu
Kazda kobieta powinna miec prawo wyboru i to jest demokracja.I ta sama kobieta ponosi odpowiedzialnosc za decyzje jaka podejmie i ta sama kobieta musi stawic czola swojej decyzji jaka by ona nie byla.DEMOKRACJA tolerancja na decyzje dobre lub zle w naszym mniemaniu Kazdy ma prawo do wyboru i trzeba to szanowac
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie