Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Dariusz Gnatowski nie żyje. Miał 59 lat

528
Podziel się

Aktor znany m.in. z serialu "Świat według Kiepskich" zmarł we wtorek wieczorem.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Miał 59 lat
Nie żyje Dariusz Gnatowski (East News)
bDpnqZjF

Dariusz Gnatowski nie żyje. We wtorek wieczorem ze Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie dotarły smutne wieści o śmierci aktora. Informację podał na Twitterze dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder.

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - napisał.

Jak wynika z ustaleń RMF 24, aktor "miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową".

bDpnqZjH

Informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować – powiedział wicedyrektor Mikos Polskiej Agencji Prasowej.

Dariusz Gnatowski urodził się w 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Miał na koncie wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych, a karierę rozpoczynał jeszcze w latach 80. W ostatnich latach znany był przede wszystkim z niezapomnianej roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich.

Oprócz ról w rozlicznych produkcjach Dariusz Gnatowski pracował też jako aktor dubbingowy i działał społecznie, między innymi poruszając temat problematyki życia z cukrzycą. Prywatnie był mężem Anny Gnatowskiej, którą poślubił w 1990 roku. Para doczekała się córki, Julii.

bDpnqZjN

Składamy kondolencje rodzinie i bliskim aktora.

bDpnqZjO
bDpnqZki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(528)
Twojbick
2 miesiące temu
Panie Boczek.. Panu juz sie nie będzie chciało wtedy, kiedy mnie się chce :( Świec Panie jego duszy!
xyz
2 miesiące temu
Bardzo smutna wiadomość :(
Jajo
2 miesiące temu
Panie Boczek dlaczego!
bDpnqZkj
Zuza
2 miesiące temu
Cudowny pan Boczek. Same pozytywne wspomnienia, mieszkał niedaleko mnie na wsi. Mam nadzieję, że zdążył nacieszyć się światem, bo świat cieszył się NIM. Niech spoczywa w pokoju.
viola
2 miesiące temu
Gdy smutek zbyt boli, a slowa zbyt male, by rozpacz wypowiedziec. Zostaje tylko milczenie pelne goracych lez i bliskosc osieroconach serc...wyrazy glebokiego wspolczucia dla Bliskich pana Dariusza,
Najnowsze komentarze (528)
gosia
miesiąc temu
niewydolnosc oddechowa , zapalenie pluc i dodatni wynik covid cukrzyca to bylo przyczyna smierci i leczenie sie samemu w domu i moze przejdzie,,,,,czlowiek wielkiej charyzmy cudowny PAN BOCZEK ,,,Bardzo smutno jest gdy odchodzi ktos z bliskich wyrazy wspulczucia
Gosia
2 miesiące temu
Dlaczego ludzie w takim stanie tak póżno są wożeni do szpitali? A inni w lepszym stanie już tam są?
Kamil
2 miesiące temu
Panie Darku, chciałem Panu bardzo podziękować za dużo chwil radości, które mi Pan dostarczył swoją niepowtarzalną grą aktorską. Jest mi strasznie smutno, że już nas Pan musiał opuścić, ale widocznie tam na górze jest Pan bardziej potrzeby. Do zobaczenia!
tomasz
2 miesiące temu
spoczywaj w pokiju
Gosia
2 miesiące temu
Bardzo smutna wiadomość,,,wspaniały aktor,,,wspaniały Pan Boczek. Kondolencje dla rodziny.
ABC
2 miesiące temu
"...i fik, i myk" Darek, tak się nie robi :(
Dodo
2 miesiące temu
Kondolencje
jackarizona
2 miesiące temu
szkoda bardzo
bDpnqZkb
Ania
2 miesiące temu
to jeden z nielicznych aktorów, który wydawał się być absolutnie dobrym człowiekiem. I usta same układały się w uśmiech na jego widok :-)
pytanie
2 miesiące temu
Jak to się stało, że do szpitala trafił w bardzo ciężkim stanie? Czy pomoc otrzymał natychmiast?
fgf
2 miesiące temu
Taki młody, bardzo mi przykro :(
Tylo
2 miesiące temu
Jeju jaka szkoda 😢 To nie jest wiek na umieranie....
Monika
2 miesiące temu
Biedny...
Edyta
2 miesiące temu
Jeśli w tv podają że na covid zmarło 100 osoób to bądźcie pewni że zmarło 5 pozostałe zmarły z innych powodow a rodzinom kazą podpisywać papiery ze ich bliski zmarł na covid choć miał zaawansowanego raka i nie robiono mu nawet testu na koronawirusa. Ludzie padają jak muchy z powodu wielomiesiecznej obstrukcji przychodni i braku dostępu do specjalistów
...
Następna strona
bDpnqZkD