Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Niewzruszony obostrzeniami Łukasz z "Hotelu Paradise" wspomina Sylwestra: "Weszła POLICJA i BYŁA FAJNA ZABAWA"

64
Podziel się

Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise" nie przejął się wytycznymi rządu i sylwestrową noc spędził na beztroskim imprezowaniu. "Weszła policja i każdy bawił się w chowanego, albo schodził przez okienko. Świetnie było" - wspomina.

Niewzruszony obostrzeniami Łukasz z "Hotelu Paradise" wspomina Sylwestra: "Weszła POLICJA i BYŁA FAJNA ZABAWA"
Łukasz Karpiński z "Hotelu Paradise" wspomina imprezę sylwestrową (Instagram.com)
bDHZPNAl

Program Hotel Paradise powstał dwa sezony temu jako odpowiedź TVN-u na konkurencyjny format Love Island. Wkrótce okazało się, że randkowy show promowany twarzą Klaudii El Dursi spodobał się widzom na tyle, aby rozpocząć zdjęcia do trzeciego sezonu. Znana z Top Model celebrytka wyruszyła więc już na Zanzibar, gdzie trwają właśnie nagrania.

Dotychczasowi poszukiwacze miłości z Hotelu Paradise, podobnie jak w przypadku Love Island, starają się z kolei podtrzymać zainteresowanie fanów swoimi osobami. Póki co najlepiej udaje się to Marietcie Witkowskiej i Soni Szklanowskiej, które daleko zaszły w programie, ale męska część obsady też usiłuje dość do głosu w mediach.

bDHZPNAn
Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Teraz swoją szansę otrzymał Łukasz Karpiński, który pochwalił się tym, jak spędził tegorocznego Sylwestra. Choć z racji obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele osób zrezygnowało z hucznego świętowania, to sam zainteresowany miał nieco inne plany. W rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznał, że restrykcje nie zrobiły na nim wrażenia - podobnie jak policja, która w końcu zapukała do jego drzwi.

bDHZPNAt

Na Twittera trafiło zdjęcie naszego jacuzzi, które postawiliśmy w salonie u jakiegoś pana w apartamencie, także było śmieszne. Bawiliśmy się jak małe dzieci. Co lepsze, mogę powiedzieć, że przychodziła do nas parokrotnie policja. Mówiłem naszym kolegom, uczestnikom, jak mają się zachować, kiedy policja zapuka do drzwi, bo wcale nie trzeba otwierać. Tym bardziej w trakcie ciszy nocnej, między 22-6 - usiłował tłumaczyć.

Niestety najwyraźniej wśród jego znajomych znalazła się osoba, która nie poddała się wprowadzonej przez niego dyscyplinie. W związku z tym policja w końcu weszła na imprezę i niektórzy podobno nieco spanikowali.

W każdym razie ktoś otworzył drzwi w naszym apartamencie, weszła policja i była fajna zabawa. Każdy bawił się w chowanego, albo schodził przez okienko. Świetnie było - wspomina z rozrzewnieniem.

Sylwestrowe harce Łukasza i jego znajomych skończyły się serią mandatów, które otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy. Zagrożenie oceniono chyba jednak dość nisko, bo kara od funkcjonariuszy okazała się dość łagodna.

bDHZPNAu

Wszyscy dostali mandaty po 20 zł każdy. 10 mandatów po 20 złotych.

Adekwatna kara?

bDHZPNAv
bDHZPNAw
bDHZPNAO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
Niki 91
miesiąc temu
Brak mi słów żeby w jakiej kolwiek skali móc ująć inteligencję tego Pana. Dno i bagno razem wzięte. Powinno się zakazać pokazywać takich ludzi w tv tabloidach czy gdziekolwiek.
Bor
miesiąc temu
Jakby nie ta dzuwnie długa szyja to miałby ok.150 cm wzrostu...Niech te króciutkie nóżki to potwierdzą...
mag
miesiąc temu
Typowa 'warszawka' co próbuje wbić się na salony. Ja go widziałem w ''umów się ze mną, take me out'' 🤣
bDHZPNAP
Siwy
miesiąc temu
A jaka szyję ma nieproporcjonalną do tych mięśni . Szok
Marta
miesiąc temu
Czy on nie brał udziału w programie „pierwszy raz za granica?” Na TTV?
Janina
miesiąc temu
MISTRZ HAHAHAHAHAHA. Przynajmniej nie wieje nudą jak u FIENIAFY.
Bond
miesiąc temu
Jego rodzice się dobrze zabawili, a my teraz musimy go znosić...
JSK
2 miesiące temu
Jak kiedyś będziesz bardzo chory i będziesz potrzebował zmiany pampersa lub chociażby odrobinę współczucia dla siebie przypomnij sobie jak lekceawzyles swoje zdrowie żal takich ludzi bo nie wiedzą co czynia
Franio
2 miesiące temu
Powiedz kto cię zrobił to cię pomszczę.
Gość
2 miesiące temu
Są mężczyźni i chłopcy. On zdecydowanie należy do drugiej grupy. Aby stać się sie facetem nie wystarczy mieć wyćwiczone ciało. Przed tym chłopcem jeszcze długi czas na transformację w meżczyznę.... oj długi
Budix
2 miesiące temu
Koleś zachowanie masakra, brak słów
Kate
2 miesiące temu
Gratuluję głupoty i lekkomyślnosci
Klara
2 miesiące temu
Dzisiaj oglądałam Łukasza w ukrytej prawdziwe 😅 i to nie jest żart!
bDHZPNAH
Wlkp
2 miesiące temu
Wyglada jak koleś z Funny Games . Kto widział film to wie psychoza
...
Następna strona
bDHZPNBj