Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Łukasz z "Hotelu Paradise" WYBACZYŁ Soni "wjazd na rodzinę"? "Przeprosiła"

37
Podziel się

W trakcie jednej z kłótni w programie "Hotel Paradise" Sonia Szklanowska nie przebierała w słowach. Teraz Łukasz Karpiński ujawnia, co myśli o koleżance i jak na przykre słowa zareagowali jego rodzice.

Łukasz z "Hotelu Paradise" WYBACZYŁ Soni "wjazd na rodzinę"? "Przeprosiła"
Łukasz z "Hotelu Paradise" wybaczył Soni (Instagram)
bEpXNnmd

Sonia Szklanowska była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek drugiej edycji Hotelu Paradise. W programie nieustannie zmieniała obiekty zainteresowania i narzekała, że "nie ma tu nikogo dla niej".

W ostatnim tygodniu show sparowała się z Łukaszem Karpińskim. Jak sama wyjaśniła, chciała mu w ten sposób dać nauczkę za to, że do końca nie mógł się zdecydować, czy chce dojść do finału z nią, czy z Julią.

Finałowy tydzień dla obojga był koszmarem. Uczestnicy nieustannie się kłócili i ostatecznie przegrali walkę o 100 tysięcy z Beatą i Arturem.

bEpXNnmf

Choć od zakończenia programu minęły już prawie dwa tygodnie, o Soni nadal jest głośno w mediach za sprawą jej wynurzeń.

Zobacz także: Artur Sargsyan jest singlem?
bEpXNnml

Teraz jak bumerang powrócił temat jednej z kłótni między Sonią a Łukaszem, podczas której aspirująca celebrytka pozwoliła sobie na przytyk w stronę jego rodziców.

Sonia, chcąc dogryźć partnerowi z programu, zapytała "kto go tak wychował". Łukasz poczuł się bardzo dotknięty, a pozostali uczestnicy stwierdzili, że "Szklanowska przesadziła".

Karpiński skomentował sprawę w najnowszym wywiadzie dla Party.

bEpXNnmm

Zabolało mnie to wtedy. Nie jest to miłe, jak ktoś wjeżdża na rodzinę. Mama jest świętością, rodzina jest świętością od zawsze. Ja dałbym się pociąć za rodzinę - podkreślił.

Chłopak przyznaje, że jego rodzicom zrobiło się przykro.

Moi rodzice się zdenerwowali, aczkolwiek uświadamiałem im, że Sonia jest młodą kobietą i każdemu przed kamerami zdarza się coś palnąć lub powiedzieć w emocjach - powiedział.

Łukasz zapewnia jednak, że "wyjaśnili to już między sobą, a Sonia przeprosiła".

bEpXNnmn

Jesteście pod wrażeniem wyrozumiałości młodego celebryty?

bEpXNnmo
bEpXNnmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(37)
Micha
8 miesięcy temu
Nie rozumiem sensu promowania takich osób w internecie
matka
8 miesięcy temu
Sonia nie miała za co przepraszać.To rodzice odpowiadają za wychowanie dziecka.Kulturę osobista i szacunek dla kobiet wynosi się z domu.Sam łukasz mowil, że uciekl z domu w 16 roku zycia, to chyba za rozowo tam nie było?
Ata
8 miesięcy temu
Ona nie powinna przepraszać bo powiedziala prawde. On jest zle wychowany 😎
bEpXNnmH
Gosc
8 miesięcy temu
Prawda boli, sorry, en typ jest po prostu niewychowany.
Xyz
8 miesięcy temu
Nawet nie mam pojęcia o kim piszecie...
Najnowsze komentarze (37)
Dorota
8 miesięcy temu
Jezu jaki to jest pozer i burak
anet 1973
8 miesięcy temu
ma cos w sobie, bez 2 zdań, niby jak ,,każdy młody i umięśniony,,-ale on ma jakiś wdzięk, magnetyzm,urok-to ,,coś,, co mają nieliczni....myślę ,że media wykorzystają ten czar i jak to jest mądry chłopak to nie wpadnie w samozachwyt albo nałogi,będzie rozsądnie wybierał i działał.
Marek
8 miesięcy temu
Sonia, he,he, coś z jej kokosem nie tak
babciś
8 miesięcy temu
No właśnie, ja tez mam ochotę zapytać kto ich tak wychował? Wszystkich. Ale z obserwacji wiem, ze nie rodzice, bo rodzice nie chcieliby mieć takich dorosłych dzieci. Nie było w HP osoby, z którą chciałabym mieć go czynienia na codzień. Jedynie Beata była najmniej zakłamana.
Ola
8 miesięcy temu
Myślę, że facet ma za wysokie mniemanie o sobie i zero pokory.
Gość
8 miesięcy temu
Najlepsza para Ania i Iwan, z powodu Magdy i tej starszej pani Aty, tak wyszło to oni powinni wygrać finał
Kasia
8 miesięcy temu
No miała troche racji. Bo czasami zachowywał się tak, że aż nasuwało się pytanie "kto cie wychował".
NO TAK
8 miesięcy temu
LUKASZ SONIA TO JESZCZE DZIECKO Z ROZUMEM 16 LATKI WIEC Z TAKIMI DZIECMI DAJ SOBIE SPOKOJ
bEpXNnmz
gosc
8 miesięcy temu
Łukasz i Kamil najwięksi przegrani tego programu ,śmiech na sali z nich miałam !
???
8 miesięcy temu
Ładny chłopak ale na co mu tyle mięśni? Ile on musi białka na dobę zjeść, przecież na starość wysiądą mu nerki a jeszcze pare lat i zacznie mieć problemy z kamieniami. Ileż jego metabolizm musi produkować kreatyniny? Ładny jest, wystarczy żeby trochę potrenował, jest ładnie proporcjonalnie zbudowany, na co mu to szaleństwo? Takie monstrualne chłopy są intimidating, przecież normalna kobieta jakby się zwaliła na nią taka góra mięśni to by połamał! Poza tym taki siłacz nie ma kompletnie wyczucia i nie czuje ile siły przykłada, dziecku może krzywdę zrobić zwłaszcza małemu bo jest przywzyczajony do dużych obciążeń i przykłada dużo siły.
Valentina
8 miesięcy temu
Ta dziewczyna jest podobna do Sandry Kubickiej jak się śmieje, nie? Oboje są bardzo piękni. Powodzenia. Ja i tak nie mam pojęcia o co biega, co to za jedni, Sandrę Kubicką tez znam tylko z Pudelka i wiem, że kręciła z jakimś Goncarlo, który dobrze zna polski.
Tiara
8 miesięcy temu
Hehe akurat to z jej wychowaniem coś poszło nie tak.
Gggggg
8 miesięcy temu
Sonia nie powinna za to przepraszać. A czy Łukasz przeprosił ja za swoje zachowanie tak w ogóle ? No właśnie nie a gdyby był normalnie wychowany kulturalny to by sonia nie musiała go pytać kto go wychował
Gosc
8 miesięcy temu
Prawda boli, sorry, en typ jest po prostu niewychowany.
bEpXNnnb