Trwa ładowanie...
Dymek
Dymek
|

Obładowana prezentami Karolina Szostak walczy o tytuł ikony stylu, przemierzając warszawskie ulice (ZDJĘCIA)

130
Podziel się:
130
Podziel się:
1
 / 8
Obładowana prezentami Karolina Szostak walczy o tytuł ikony stylu, przemierzając warszawskie ulice
Obładowana prezentami Karolina Szostak walczy o tytuł ikony stylu, przemierzając warszawskie ulice
(PUDELEK EXCLUSIVE, Pudelek exclusive)
0
0

Zestawienie lamparciego płaszczyku z fioletowym kapeluszem skradło Wasze serca?

Choć Karolina Szostak swoją karierę rozpoczynała od prowadzenia serwisów sportowych, to jednak w mediach zaistniała głównie za sprawą metamorfozy w wyniku wygranej walki ze zbędnymi kilogramami, o czym napisała nawet książkę. Od tamtej pory dziennikarka jest stałą bywalczynią warszawskich salonów, gdzie z dumą prezentuje "nową wersję siebie".

Równie aktywna jest też w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje już blisko 150 tysięcy użytkowników. Karolina z fanami dzieli się nie tylko przepisami na zdrowe, a przy tym ponoć pyszne posiłki, ale również inspiruje niektórych modowym gustem, który z pewnością można zaliczyć do kategorii tych bardziej osobliwych.

Niedawno paparazzim udało się "przyłapać" dziennikarkę podczas świątecznych zakupów. Obładowana prezentami, w lamparcim płaszczyku i fioletowym kapeluszu, Karolina z uśmiechem od ucha do ucha pozdrawiała fotoreporterów towarzyszących jej w rajdzie po butikach.

Zobaczcie zdjęcia. Stylowa?

2
 / 8
Świąteczna gorączka

Święta za pasem, dlatego Karolina popędziła na mały shopping do warszawskich butików.

3
 / 8
Uśmiech od ucha do ucha

Trzeba przyznać, że tego dnia Karolina była w doskonałym nastroju. Dziennikarka poczuła już chyba klimat nadchodzących świąt.

4
 / 8
Ikona stylu?

Tego dnia Szostak zaszalała trochę ze stylizacją. Dominującym elementem jej looku był lamparci płaszcz. Ładny?

5
 / 8
Odrobina koloru

Szostak postanowiła ożywić swój outfit fioletowym kapeluszem. Doceniacie to zestawienie z lamparcim płaszczem?

6
 / 8
Zadowolona

Zdaje się, że zakupy sprawiły dziennikarce dużą radość. Obładowana torbami wsiadła za kółko swojego mercedesa CLA i ruszyła w świat.

7
 / 8
Pozdrowienia dla paparazzi

Gdy Karolina wyszła z auta, pomachała do fotoreporterów. Miły gest?

8
 / 8
Modowa inspiracja?

Jak myślicie, czy Monika Olejnik to dla Karoliny modowe guru?

KOMENTARZE
(130)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
ola
6 lat temu
prezenty, prezenty , a potem wala sie tego klamoctwa po domach czy mieszkaniach
Uwofnr
6 lat temu
Ona byla bardzo profesjonalna dziennikarka sportowa. Szkoda,ze zmienila sie w celebrytke.
Ewa.
6 lat temu
Zauważyliście, że Pudel pada. Tak mało komentów dawno nie było. A przecież to komentarze, to źródło wiedzy.
Qwerty
6 lat temu
Piękna nigdy nie będzie.
Jola
6 lat temu
podziwiam ją że utrzymuje wagę , pięknie wygląda
NAJNOWSZE KOMENTARZE (130)
Chudy jas
6 lat temu
Karolina przyznaj się w końcu ze jesteś po rekawowej resekcji żołądka czyli "zmniejszeniu żołądka"tak się składa że mamy wspólnego lekarza. Happy new year. Pozdro z wisly
misia yogi
6 lat temu
kiedyś była piękna a teraz tak jakoś dziwnie wygląda
Rekinpiła
6 lat temu
Polski New York
Meg
6 lat temu
Fajnie wygląda. A kapelusz jest szałowy!
Ktoś
6 lat temu
Stara klępa i tyle w temacie..jałowa baba
Ann
6 lat temu
A jak ona walczy o ten status ikony stylu? Przeciez te kapelusze sa nawet w chinskich sklepach?! 🤣Chodzi moze o to futerko panterkowe? Wisza na kazdym kroku. O Co chodzi wiec?
Maurycy
6 lat temu
Artykuł kupiony, paparazzi wynajęty
Arim
6 lat temu
Kapelusz jak na zlot czarownic
ha, ha, ha!
6 lat temu
Ten kapelusz pasuje do reszty, jak pięść do oka.
Zorro
6 lat temu
Futro na +10 stopni super do tego fioletowy kapelusz też super i adidasy połączenie super. W życiu bym się takie ubrała ale może ja się nie znam na modzie...
Momufgh
6 lat temu
Kto, to jest?
baba jaga
6 lat temu
Futro pożyczone od Moniki Olejnik,kapelusz w stylu halloween,ale pod tym przebraniem bardzo fajna babeczka.
Nigdy
6 lat temu
Ona odstrasza
Fee
6 lat temu
Tragedia
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
9.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
8.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
7.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
6.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
5.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
4.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
3.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
2.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
1.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?