Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Oburzona obchodami 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej Viola Kołakowska dopytuje: "Dlaczego NORMALNI LUDZIE nie mogą pójść na groby swoich bliskich?!"

338
Podziel się:

Naczelna polska "koronasceptyczka" w swoim wpisie wytknęła prezydentowi Andrzejowi Dudzie brak maseczki i rękawiczek.

Oburzona obchodami 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej Viola Kołakowska dopytuje: "Dlaczego NORMALNI LUDZIE nie mogą pójść na groby swoich bliskich?!"
(East News)

Podczas gdy w związku z pandemią gwiazdy i celebryci masowo nawołują do pozostania w domach i niebagatelizowania niebezpiecznego wirusa, Viola Kołakowska zajmuje w tej sprawie odmienne stanowisko. Matka dzieci Tomasza Karolaka od kilku tygodni dzieli się ze światem poglądami, które świadczą o jej lekceważącym spojrzeniu na koronawirusa. 42-latce nie tylko nie podobają się obostrzenia i zakazy związane z pandemią, ale twierdzi, że ta w ogóle nie istnieje.

Zobacz także: Viola Kołakowska pozdrawia paparazzi środkowym palcem

Kołakowska do poparcia swojej tezy postanowiła wykorzystać nierozsądne zachowanie rządu podczas obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Celebrytka za pośrednictwem InstaStories skomentowała fakt, że rządzący, zapominając o wprowadzonych przez samych siebie ograniczeniach, zorganizowali wieloosobowe zgromadzenie, mające upamiętnić tragiczne wydarzenia z 2010 roku.

Prezydent Duda powiedział dziś pod Wawelem, że nie wyobraża sobie nie być w tym dniu w tym miejscu, w którym jest od 10 lat i oddaje cześć zmarłemu prezydentowi - pisze Viola.

Proszę więc wyjaśnić, dlaczego my, normalni ludzie, nie możemy pójść z zachowaniem bezpieczeństwa na groby swoich bliskich, ponieważ cmentarze są zamknięte - domaga się odpowiedzi oburzona celebrytka i kontynuuje:

Dodam jeszcze, że prezydent, mówiąc to, nie miał na sobie maseczki ani rękawiczek… Kto nam to wytłumaczy? - dopytuje Kołakowska.

Podzielacie jej zdezorientowanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
wolność głupa
4 lata temu
Co za bzdury, że nie można pójść na cmentarz? Wszędzie można pójść, robić co się komu podoba i dzielić wirusem z całym otoczeniem. Nikt głupiemu nie może niczego zabronić. Żeby mu zabronić, musiałby go rozstrzelać.
der
4 lata temu
kto to jest?
abstynent
4 lata temu
Brzydka jak noc i stara.
Elka
4 lata temu
Skończ wasc wstydu oszczec
Wracamdozycia
4 lata temu
Ludzie nie dajcie się robić w Karola! Statystyki z roku 2018 - 414 tyś zgonow w Polsce przez rok - co daje 1100 osob dziennie!!!!! Statystycznie w czasie "epidemii" przyjmując umowie 30 dniowy okres trwania tego cyrku w Polsce umarło 33000 osób! Tak! 33 tysiące osób - dane dot. Koronawirusa - 181 osob przez miesiąc!!!! Ludzie! Myslcie samodzielnie! Łączcie fakty! I wnioski przychodza same! Oczywiście, gdyby nie zastosowane środki ochrony byłoby ich więcej, ale tak jest skonstuowany ten świat - jest brutalny - NIC nie trwa wiecznie, najsłabsze jednostki nie przeżyją! To samo dotyczy wieku! Czy to będzie covid czy grypa - jeżeli organizm jest słaby to nic nie pomoże! Zrobiliście ludziom wodę z mozgow! I przez takie zachowanie prędzej nas wszystkich "zdrowych" zabije kryzys ekoniczny! Upadaja firmy, ilu z was musiało już podpisać aneksy do umów dot. zmniejszenia wynagrodzenia, nawet jeżeli firmy prosperuja normalnie? Każdy chce się nachapać cudzym koszem! Rząd nie robi w tej kwestii NIC! Polsce potrzeba teraz mądrych ludzi, nie polityków! Dlaczego naszego kraju nie mogą prowadzić ludzie odpowiedzialni, mądrzy, przedsiębiorczy, elokwentni, znający się na rzeczy! To co teraz się dzieje to jest jakaś porażka! I dotyczy to wszystkich istniejących ugrupowań! Wstyd! To co się stało podczas obchodów katastrofy smoleńskiej utwierdzilo mnie tylko w przekonaniu, że ta pandemia to wielka ściema, ze nadmuchali balonik pod presja, a zagrożenie zgonu spowodowane covid dla przeciętnego Kowalskiego jest mniej więcej takie samo jak szansa wygrania w lotto - czyli niewykluczone, jednak praktycznie nierealne! oni już dobrze to wiedzą... I będą bazować na naszym strachu. Zachowajmy zdrowy rozsądek! Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy. Mam nadzieję, że wrócicie do pracy i normalności, zachowując zdrowy rozsądek! Robmy tyle ile mozemy, zeby obronic najsłabszych przed wirusem, ale nie popadajmy w paranoje! Uzywajcie bawelnianych maseczek, ktore po przyjsciu do domu pierzcie w 60-90*c, myjcie ręce, na tyle ile jest to mozliwe unikajcie bezposredniego kontaktu z innymi osobami. #wracamdozycia #racjonalnefunkcjonowanie
Najnowsze komentarze (338)
gosc
4 lata temu
ciagle o tej psychopatce,przestancie o niej pisac
Cykcyk
4 lata temu
Nie dorastasz do pięt Dudusiowi - wykształceniem, inteligencją, a zwłaszcza lakierami.
Malaa
4 lata temu
To co teraz się dzieje w Polsce uświadamia mnie, że dobrze zrobiłam wyjeżdżając z Polski tam jest gorzej niż w Chinach obywatel nie ma głosu ani, żadnego wybory tylko siedzieć w domu i słychać Pan Pupila i jego władzy PiS
jas
4 lata temu
takie gledzenie dla samego gledzenia pucka
Polak
4 lata temu
PiS to bezwzgedni ludzie . Kupili władzę za pieniądze podatników. To oszuści a wiary i kościoła używają dla osiągnięcia swoich celów politycznych. Tak jak wykorzystali katastrofę samolotu no bo kto najwięcej skorzystał właśnie oni.
gosc
4 lata temu
wiola-do psychiatry bo kontrola
Jerzy
4 lata temu
Jak nie masz co pisać to sama idź na cmentarz a jak nie to poczekaj to i tak cie zawiozą !!!
kolia
4 lata temu
Dlaczego bo to jest prezydent karła mafii pis i pis-owców,ono go sobie wybrali i oni są głupkami mają takiego prezydenta jakiego sobie wybrali półgłówka podnóżka karła
Bart
4 lata temu
Arogancja szarego posła i rządzących jest porażająca. Również chciałem jak od trzydziestu paru lat zapalić znicze na grobach moich najbliższych ale musiałem uciekać przed policją. Ten wirusjest mądry atakuje maluczkich A omija tych co mają władzę. Patrząc na to przestaje przestrzegać zarządzeń. Policję wyśle zaś do p.Kaczynskiego.
Krolik
4 lata temu
Co jak co ale tym razem miala rację.
Jan Ek
4 lata temu
A co to za obrzydliwe qr..sko, kto to jest?
Govi
4 lata temu
Popieram kobiete teraz widać że to sprytna manipulacja danymi mająca na celu tak naprawdę pozamykać ludzi w domach i ograniczać wolność obywatelską tylko kto?Żydki?
olo
4 lata temu
Albo prezydent pisowski !!!--- Musi byc, na Wawelu ????? Kompromitacjolo panie Maliniak !!! całkowita !!!!
wanda
4 lata temu
Normalni nie mogą -- cmentarze zamkniete--- ale stary nie normalny, wraz ze świta --- która w pokłonach, zgieta, asystuje temu zaburzonemu staremu, człowiekowi !!! Ida za nim, jak barany na scięcie !!!! Żadnej godności, nie ma ten rzad !!!! DNO !!!!!!
...
Następna strona