Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Oburzony Antoni Pawlicki kpi z decyzji TVP o zakończeniu produkcji jego serialu: "Za 2 mld dotacji kupią dwa rosyjskie"

147
Podziel się

Aktor nie spodziewał się, że "Echo serca" może nie wrócić na antenę i nie rozumie decyzji władz Telewizji Polskiej. Oglądaliście ten serial?

Oburzony Antoni Pawlicki kpi z decyzji TVP o zakończeniu produkcji jego serialu: "Za 2 mld dotacji kupią dwa rosyjskie"
Antoni Pawlicki stracił pracę (Instagram @antek_pawlicki)
bCHYMVNh

Epidemia koronawirusa sparaliżowała nie tylko wiele gałęzi polskiej gospodarki, ale również rodzimą kulturę, która i tak nie zwykle nie ma najłatwiej. Odwołanie spektakli, koncertów i festiwali to cios dla twórców i pracowników technicznych, którzy praktycznie z dnia na dzień zostali pozbawieni zajęcia, a często także środków do życia.

Obostrzenia związane z walką z koronawirusem zostały już nieco złagodzone, co oznacza, że wiele produkcji telewizyjnych i filmowych można było wznowić. Szybko pojawiły się jednak plotki, jakoby nie wszystkie z nich znalazły dla siebie miejsce w ramówkach "po koronie".

bCHYMVNj

Choć szybko okazało się, że Kiepscy jednak zostają, to teraz wyszło na jaw, że z ekranów zniknie inna popularna produkcja, emitowany na antenie TVP serial Echo Serca.

Decyzja władz publicznej telewizji może być zaskoczeniem nie tylko dla fanów produkcji, ale również dla członków ekipy. Z niemałym zaskoczeniem przyjął tę informację choćby grający jedną z głównych ról Antoni Pawlicki, który opublikował na Instagramie ostry wpis na ten temat.

Drodzy widzowie serialu "Echo Serca", dziś, we wtorek wieczorem, zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... Ale niestety nie usiądziecie, ani dziś, ani już prawdopodobnie nigdy - pisze smutno Pawlicki. Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan, podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety, dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania" (???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu.

bCHYMVNp

Pawlicki liczy na nowe role po Azja Express? "Jestem bardzo nienasycony zawodowo"

Antoni Pawlicki przyznaje, że decyzja TVP jest da niego nie zrozumiała, bo serial cieszył się dużą oglądalnością:

Nie wiemy, czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie! Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej, żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków, kupiła dwa rosyjskie seriale... - ironizuje aktor. No cóż... Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji, rozrywki, czasem stawiać trudne pytania, starając się łączyć ludzi w całej Polsce! Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu "Echo Serca" zyskało ponad 1,5 mln fanów! - dodał na koniec Pawlicki.

Będziecie tęsknić za serialem Echo Serca?

bCHYMVNq
bCHYMVNr
bCHYMVNK
KOMENTARZE
(147)
Gfc
2 tyg. temu
Oni wszyscy siedzą cicho póki kasę ciągną. Później bez. Jak przekazano te dotacje wiedział cicho, teraz nagle mu przeszkadza władza...
Zdziwiony
2 tyg. temu
Pierwsze słyszę o tym serialu
Brrun
2 tyg. temu
Ale przez lata nie przeszkadzało pracować w serialach produkowanych dla reżimowej. Pamiętamy
bCHYMVNL
Woja
2 tyg. temu
Może chodzi o oglądalność
hanna
2 tyg. temu
sorry, nie kojarzę serialu... Poza tym Antoni, kto jak kto, nie powinien narzekać na TVP !!!!! Grałeś w wielu serialach i niezle ci szlo. Żyłeś też z tego. Nie rzucaj się jak wsza w kompocie, bo TVN i tak cię nie zatrudni.
Najnowsze komentarze (147)
Heheszki
5 dni temu
Może przestali kręcić, bo w porównaniu do 1 i 2 sezonu był znaczny spadek widzów? Średnia spadła o około 300 tysięcy, czyli jakieś ~18%.
Anna 84
1 tyg. temu
Antoni Pawlicki czy Pan masz odrobinę wstydu? Aktorzyny jak przestają grać w serialach to zaczynają ujadać na TVP. Zagraj Pan w serialu TVN.
zzzz
1 tyg. temu
Tragiczny on jest ten Antoni. Ani ladny ani zdolny.
Nick
1 tyg. temu
no cholera! Oczywiście, że oglądałam! dobrze, że nie płacę abonamentu, bo szlag by mnie trafił!
Elif
2 tyg. temu
Serialowym faworytem mojej babci jest ,,Elif". Z jej opowieści wynika, że główna bohaterka była 786 razy porywana, 598 traciła pamięć i było 392 zamachów na jej życie. Może taki scenariusz to klucz do sukcesu?
Niula
2 tyg. temu
Żadna strata a Pawlicki nie powalał co mieli jego spytać czy dalej kręcić im sie w głowach poprzewracało .My żyjemy i wcale nie tęsknimy za nimi
ola
2 tyg. temu
I po co ta złośliwość. Po co zrywać za sobą mosty. Może mieliby dla niego rolę w jakimś innym serialu, a tak.. też bym go skreśliła.
Ktosiek
2 tyg. temu
Może i był dobry, ale mam zasadę, której się trzymam. Nie oglądam nic co jest na TVP
bCHYMVND
Aaa
2 tyg. temu
A kto to w ogóle oglądał???
Aleks6662920
2 tyg. temu
Kolejny, którego pozbawili ciepłej posadki. Dopiero zaczyna psioczyć jak zdjęli program z anteny.
Majka
2 tyg. temu
Szkoda. Bardzo fajny serial!
lala
2 tyg. temu
no trudno, my to jakoś zniesiemy
ren
2 tyg. temu
nie ogladam tvpis ,cokolwiek tam leci
Sandey
2 tyg. temu
No i zaraz będzie kwiczał że nie ma demokracji
...
Następna strona
bCHYMVOf