Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Od twarzy marki kosmetycznej do jednej z największych gwiazd Polsatu. Tak zmieniała się Agnieszka Hyży (ZDJĘCIA)

92
Podziel się:
92
Podziel się:

Agnieszka Hyży wróciła w wielkim stylu na główną antenę Polsatu. Tylko nieliczni pamiętają, że popularna prezenterka debiutowała już jako nastolatka w zupełnie innej branży. Przypominamy zarówno początki jej medialnej działalności, jak i kolejne lata owocnej kariery.

1
 / 18
Od twarzy marki kosmetycznej do jednej z największych gwiazd Polsatu. Tak zmieniała się Agnieszka Hyży (ZDJĘCIA)
Metamorfozy Agnieszki Hyży
Metamorfozy Agnieszki Hyży (AKPA, KAPiF)
0
0

Za nami weekend inaugurujący nowy program telewizyjny "Halo, tu Polsat". Dwie pary prowadzących zmierzyły się z niezwykle odpowiedzialnym zadaniem zapoznania publiczności z zupełnie nowym porannym pasmem, a co najistotniejsze, przekonania do siebie widzów dwóch dobrze znanych już propozycji śniadaniowych konkurencyjnych stacji. Ich szefowie z oczywistych względów bacznie przyglądali się jednej z najważniejszych propozycji jesiennej ramówki opracowanej przez Edwarda Miszczaka.

Gospodarzami premierowego wydania zostali Maciej RockAgnieszka Hyży. Znany już widzom duet będzie nie tylko wprowadzać w dobry nastrój na cały dzień, ale też zapowiadać metamorfozy uczestników startującego w najbliższy piątek 21. sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dla obojga prowadzących jest to długo wyczekiwany powrót do łask dyrekcji Polsatu.

39-letnia prezenterka nigdy nie miała okazji w pełni rozwinąć skrzydeł w słonecznej stacji. Dotychczas mogliśmy oglądać ją jedynie w roli współprowadzącej magazynu "Się kręci" i zapomnianego już (na całe szczęście) widowiska "Gwiezdny cyrk" oraz konferansjerki podczas różnych koncertów i festiwali. W 2014 r. dołączyła do ekipy "Tańca z Gwiazdami", przeprowadzając wywiady za kulisami. Dopiero po 10 latach otrzymała największą szansę w swej dotychczasowej telewizyjnej karierze.

Zanim Agnieszka trafiła do rodziny Polsatu, jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Popielewicz, próbowała swoich sił jako modelka. W 2002 r. wraz ze swoją mamą Hanną zwyciężyły w konkursie piękności "Matka i córka" zorganizowanym przez firmę Oriflame. Wywalczone pierwsze miejsce zaowocowało podpisaniem rocznego kontraktu reklamowego. Co ciekawe, jej medialna przygoda rozpoczęła się w stacji TVN, gdzie dokładnie 20 lat temu występowała w charakterze asystentki Piotra Szwedesa w programie "Ciao Darwin". Następnie próbowała swoich sił w konkursach piękności, ciesząc się tytułem Miss Śląska oraz wywalczonym miejscem w finale konkursu Miss Polski 2005.

Przypomnijcie sobie, jak Agnieszka Hyży zmieniała się na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

2
 / 18
Nastoletnia zwyciężczyni konkursu
3
 / 18
Głośny medialny związek
4
 / 18
Początki współpracy z Polsatem
5
 / 18
Pierwsze eventy
6
 / 18
Eksperymenty z fryzurami
7
 / 18
Panna młoda
8
 / 18
Stworzenie silnego duetu
9
 / 18
Ciążowe kształty
10
 / 18
Za kulisami "Tańca z Gwiazdami"
11
 / 18
Pierwsze wyjście z przyszłym mężem
12
 / 18
Publiczne czułości
13
 / 18
Stylowa prezenterka
14
 / 18
Wieloletnia przyjaźń
15
 / 18
W drugiej ciąży
16
 / 18
Zgodnie z modowymi trendami
17
 / 18
Nowa ulubienica dyrektora programowego
18
 / 18
W nowym formacie śniadaniowym
KOMENTARZE
(92)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Marianna
rok temu
Agnieszka prezentuje się na prawdę bardzo dobrze! Elegancko z wyczuciem, gracją, nie szokuje nie skandalizuje. Kobiety powinny ją naśladować!!!
Krys.tian
rok temu
Tak bardzo proszę jeśli ktoś czuje się na siłach o wsparcie. Wyjechałem do Niemiec. Poświęciłem na to ostatnie środki jakie miałem.. po dwóch tygodniach pracę straciłem naprawdę nie z mojej winy tylko ze względu na brak pracy.. za zaliczkę wróciłem do Polski.. Można powiedzieć, że nie mam rodziny. Pokój opłaciłem do piątku. Do tego czasu jak nie wyjadę gdzieś do Niemiec do pracy to kończę na ulicy. Tutaj na miejscu nawet jeśli poszedłbym do pracy to nie mam dosłownie gdzie spać. Bez Waszego wsparcia wyląduje na ulicy. Nie chce mi się już żyć. Leże i nie mam nawet siły wyjść z łóżka. Bez Waszego wsparcia nie jestem wstanie znaleźć wyjścia z mojej sytuacji. Liczę na Was.. bez przerwy: po ma gam . p l / na dnie
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Grzybi
rok temu
Chodzilam z nią do prywatnego liceum. Mega parcie na szkło i matka wciskająca ją wszędzie gdzie się dało. Wygrały jakis ogólnopolski konkurs mama i córka, od tego się zaczęła jej kariera.
😀😀😀
rok temu
Sykut i Hyzy ten sam chirurg🤦‍♀️🤣🤣
Telewićka
rok temu
Może przypomnijcie, jakim była drewnem w 4funtv? Nie potrafiła się wysłowić. A teraz jest "gwiazdą". Nie róbcie sobie jaj.
JOL
rok temu
Figura piękna, natomiast twarz , ten zgryz wszystko psuje...
🤣🤣🤣🤣🤣
rok temu
Na Śląsku nie była zbyt lubiana. Ale może się zmieniła. A Jeżyna niedługo oczu nie otworzy od tych wypełniaczy.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (92)
ivonn
rok temu
Grube kolana, wystająca szczęka i lekki zez. A poza tym może być ale są ładniejsze. Niczym specjalnym z wyglądu się nie wyróżnia. Ja też nie jestem miss ale nie pcham się na afisz.
Borys
rok temu
Lata lecą a agnieszka dalej jest winna ludzią pieniądze i nie zamierza spłacić długów... polsat wcale tak źle nie płaci żeby nie miała z czego oddać
mnbv
rok temu
kobieta do naśladowania, piękna, zawsze elegancka
Janka
rok temu
Ładna zgrabna ,ale zawsze będzie miała łatkę kobiety co rozbiła małżeństwo tak się kojarzy.Nie lubię jej wole Maję .
🤣🤣🤣🤣
rok temu
DJ Pumcia
Ongt
rok temu
Bardzo trudna ta jej uroda. Nie mogę się przekonać.
JaO
rok temu
Byłam w jednym z hoteli w którym przebywała z rodziną. Mam wrażenie że bardzo zazdrosna o męża. Ciągle ze złością obserwowała ładne dziewczyny nie spuszczając je z oka żeby tylko żadna nie patrzyła na niego. Ogólnie zadufana i wyniosła
córaE
rok temu
Jej czas już minął .
Klid
rok temu
Po co te zmiany na pudlu ,to wkurzające i te kolory . Głupota jakaś .
Monia
rok temu
Piekna kobieta.
Jsjhsuie
rok temu
Ja nie wiem co ona zrobiła z twarzą ale jej szczęka jest taka szeroka i teraz ją szpeci. A piękna byla
ojoj
rok temu
zęby ciągle królicze
Chips
rok temu
Kasia Skrzynecka na drugim planie zdjęcia ślubnego 💃
Tola
rok temu
Przez tyle lat,zeby nie poprawic zgryzu
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Lżejsza o 23 kilogramy Demi Lovato mknie na świąteczną imprezę w czerwonej sukience z dekoltem. Zabrała ze sobą męża (ZDJĘCIA)

Demi Lovato "przyłapano" z mężem w West Hollywood. Uwagę zwracała odważna kreacja piosenkarki. Wygląda jak milion dolarów?
9.

Jacek Kopczyński i jego ukochana Agnieszka debiutują na ściance jako MAŁŻEŃSTWO (ZDJĘCIA)

Jacek Kopczyński i jego świeżo upieczona żona, zamiast pojechać w podróż poślubną, niedługo po powiedzeniu sobie "tak", udali się na branżowy event. Fajnie?
8.

Odmieniona Dominika Tajner i Monika Jarosińska dokazują na świątecznym jarmarku. "Królowe przetrwania" stały się najlepszymi psiapsi (ZDJĘCIA)

Dominika Tajner i Monika Jarosińska poznały się zaledwie kilka miesięcy temu na planie programu realizowanego w Sri Lance. Wspólna przygoda w dżungli zbliżyła je na dobre. Niczym papużki nierozłączki przemierzały uliczkami warszawskiego jarmarku, bawiąc się w najlepsze.
7.

Celebrytki na pokazie nowej części "Avatara": Maria Sadowska z córką, Barbara Kurdej-Szatan i Julia Wieniawa z siostrą (ZDJĘCIA)

W poniedziałek gwiazdy miały kolejną okazję do tego, by zapozować na ściance. Wszystko za sprawą przedpremiery filmu "Avatar: Ogień i popiół". Zobaczcie, kto wpadł.
6.

Katarzyna Zielińska ZAPRASZA do ŚWIĄTECZNEJ SZKLARNI. Fajnie ją urządziła? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją wymarzoną "świąteczną szklarenką". Miejsce wygląda naprawdę magicznie - aż przykro, że sezon na choinki, lampki, skrzaty i dzwoneczki trwa tak krótko...
5.

Emily Blunt i jej nieruchome lico rozprawiają o życiu zawodowym na panelu dyskusyjnym (ZDJĘCIA)

Emily Blunt dołączyła do grona celebrytów, którzy z ramienia fundacji wzięli udział w panelu na temat życia zawodowego. Uwagę zwraca twarz aktorki. Znieruchomiała od poprawek?
4.

Pogrzeb Agnieszki Maciąg. Modelkę żegnają mąż i znani przyjaciele (ZDJĘCIA)

W poniedziałek 15 grudnia na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie zorganizowano ostatnie pożegnanie Agnieszki Maciąg. Na miejscu stawili się mąż modelki, Monika Olejnik z partnerem czy Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak.
3.

Warta krocie willa Joanny Przetakiewicz tonie w świątecznych dekoracjach. Luksus aż bije po oczach (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz również w tym roku nie oszczędzała na dekoracjach bożonarodzeniowych. Nic dziwnego, że celebrytka tak chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza swojej luksusowej willi.
2.

Wybieramy ŻENADĘ ROKU 2025! Samolotowa afera Martyniuka, Korczarowski w oktagonie czy film Wersow i Friza?

W tym roku niektóre gwiazdy zrobiły wszystko, żebyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, czym jest prawdziwa żenada. W naszym przeglądzie zebraliśmy sytuacje, obok których nie dało się przejść obojętnie: od wpadek na wizji po popisy, które przeszły już do historii. Zajrzyjcie, przypomnijcie sobie najgłośniejsze akcje ostatnich miesięcy i sprawdźcie, która z nich zasługuje na miano tej najbardziej spektakularnej. Na końcu artykułu czeka na was formularz, w którym możecie oddać głos na Największą Żenadę Roku 2025.
1.

Kylie Jenner mknie po Hollywood w krwistoczerwonej sukience podkreślającej jej krągłości (ZDJĘCIA)

Wystrojoną Kylie Jenner "przyłapano" w drodze na imprezę świąteczną. Obok jej kreacji nie dało się przejść obojętnie. Lubicie jej styl?