Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ofiara Armiego Hammera otwiera się na temat perwersyjnego seksu z gwiazdorem: "Miał różne przyrządy. Gryzł mnie po CAŁYM CIELE"

303
Podziel się

22-letnia Paige Lorenze wyjawiła w kolejnym wywiadzie, że Armie Hammer wymusił na niej przestrzeganie "wysokiego protokołu", czyli zestawu zasad regulujących dopuszczalne zachowanie u poddanych w społeczności BDSM.

Ofiara Armiego Hammera otwiera się na temat perwersyjnego seksu z gwiazdorem: "Miał różne przyrządy. Gryzł mnie po CAŁYM CIELE"
Była dziewczyna Armiego Hammera otwiera się na temat ich pożycia (Getty Images, Instagram)
bDIfKRSd

Wszystko wskazuje na to, że Armie Hammer nie ma już raczej co liczyć na miejsce na liście największych hollywoodzkich gwiazdorów. Aktor jest aktualnie bohaterem ogromnego skandalu ze stosowaniem przemocy wobec kobiet i kanibalizmem (!) w tle, o którym jego fani (i potencjalni pracodawcy) raczej szybko nie zapomną.

Odkąd niepokojąca wymiana wiadomości z jedną z kochanek ujrzała światło dzienne, coraz więcej ofiar 34-latka przerywa milczenie i publicznie opowiada o swoich traumatycznych doświadczeniach z Hammerem. Oprócz perwersyjnego seksu, kanibalistycznych skłonności i obsesyjnego kontrolowania swoich kochanek Amerykanin ma też na sumieniu nadużywanie substancji psychoaktywnych. Paige Lorenze, która spotykała się z Armiem od sierpnia do grudnia zeszłego roku, przyznała w wywiadzie dla Star Magazine, że aktor w rozmowach z nią "wielokrotnie poruszał temat kanibalizmu", ukazując przerażające kulisy relacji z gwiazdorem.

bDIfKRSf
Zobacz także: Globalne ocieplenie: Kanibalizm jako nowy sposób walki ze zmianami klimatycznym

Teraz modelka otworzyła się przed reporterami E!News na temat toksycznego związku, który niemal doprowadził ją na granicę obłędu. 22-latka wyjawiła, że gdy była z Armiem obowiązywał ją "wysoki protokół", czyli formalny zestaw zasad regulujących dopuszczalne zachowanie u poddanych w społeczności BDSM.

bDIfKRSl

Wygląda na to, że to bardzo tradycyjna rzecz w BDSM, nazywanie tego "wysokim protokołem", według którego musisz pojawić się o określonej godzinie i istnieją pewne zasady, których trzeba przestrzegać. Podczas naszej pierwszej nocy z "wysokim protokołem", jak go nazwał, bardzo mnie bolało i było to przerażające, ale wiedziałam, że muszę przez to przebrnąć, tak jak się umawiałam.

Lorenze zdradziła również, że Armie używał w trakcie stosunków z nią różnej maści narzędzi BDSM, takich jak drewniana packa.

Nie znam nawet nazw, bo nie jestem obeznana w temacie. Miał różne przyrządy, używał też rąk i gryzł mnie po całym ciele.

Modelka zaznaczyła zarazem, że aktor często opowiadał o swoich synach, zapewniając ją "jak mocno ich kocha". Paige miała nawet okazję poznać rodziców Armiego, którzy wywarli na niej dobre wrażenie.

bDIfKRSm

To naprawdę mili ludzie - powiedziała E! News. Bardzo wierzący, bardzo tradycyjni ludzie.

Mimo kolejnych przerażających historii na temat Hammera, które ostatnio ukazują się w mediach, gwiazdor wciąż nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów, uznając całą sprawę za "chybioną próbę przedstawienia jednostronnej narracji, której celem jest zszarganie jego reputacji".

Myślicie, że Armiemu uda się jeszcze wykaraskać z tego bagna?

bDIfKRSn
bDIfKRSo
bDIfKRSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
Ersio
4 tyg. temu
"bardzo mnie bolało i było to przerażające, ale wiedziałam, że muszę przez to przebrnąć" Dosłownie jakby mówiła o swoim porodzie, a nie o BDSM, z którego zawsze mogła się wycofać.
Trach
4 tyg. temu
Prawda jest taka, że jeśli facet jest przystojny i bogaty to większość kobiet posunie się absolutnie do wszystkiego, tak jak większość mężczyzn w przypadku kiedy kobieta jest piękna. Reszta to już loteria.
gość
4 tyg. temu
Coś słaby z niego kochanek skoro używa narzędzi do seksu.
bDIfKRSH
Boo
4 tyg. temu
Ja rozumiem szok po pierwszej takiej akcji.......ale ona sie z nim spotykala przez pare miesiecy....Nie chcem ale muszem, bo to znany aktor a teraz kasiora za wywiady
dziwna jakaś
miesiąc temu
No przecież jej nie zjadł.
d_f
miesiąc temu
Na myśl o Greyu mają kisiel w majtkach. A jak im się trafi taki Grey w życiu, to jedyne o czym myślą, żeby go oskubać.
d_f
miesiąc temu
"Oprócz perwersyjnego seksu, kanibalistycznych skłonności i obsesyjnego kontrolowania swoich kochanek". - Nie używa się już słowa perwersja, tylko parafilia. Autor/ka powinien/na o tym wiedzieć. BDSM mieści się w normie, za obopólną zgodą. Ta pani zgodziła się. Wiedziała na co się pisze. Miała wybór, mogła się nie zgodzić albo wycofać w trakcie. Kanibalistycznych skłonności nie udowodniono mu. Nie znaleziono też szczątków żadnej ofiary. Gadać sobie każdy może. Nawet gdyby się rzeczywiście okazało, że facet ma ku temu niezdrowe ciągoty, to za samo bycie potencjalnym kanibalem nie można nikogo skazać, dyskryminować i wyrzucić z roboty. Obsesyjna kontrola - tu jest problem, ale to była tajemnica poliszynela i ta pani wiedziała przed. Miała wybór. Ćpanie - tu też jest problem i też wszyscy o tym wiedzieli. Do czego to doszła, że można stracić dorobek życia i karierę za bezczelne pomówienia i jakieś imaginacje niezadowolonej panienki. Facet powinien wytoczyć jej proces, puścić w skarpetkach i pokazać temu całemu "mitu" gdzie jego miejsce.
nickk
miesiąc temu
to po co z nim byla przez pare miesiecy? upodobania sadomaso to nic nowego odkad swiat istnieje, skoro komus nie odpowiada taki sex to niech sie trzyma od niego z daleka i tyle w temacie
chrzan
miesiąc temu
A to nie mogła z nim zerwać? Kolejna instagramowo - youtubowa gwiazdeczka, która dawała, a teraz buduje na tym swój wizerunek. Dzięki temu teraz pisze o niej cały świat.
pablo
miesiąc temu
A mówi to żeby co ?
...
miesiąc temu
Kiedy zdobywa się status ofiary? Kiedy sie rozstałaś z kimś znanym i skończyły sie profity? Czy kiedy masz okazję zarobic na wyciąganiu spraw łóżkowych? Nie usprawiedliwiam gościa, ale nie kojarzę, żeby je trzymał w domu przypięte do kaloryfera...
b.b.
miesiąc temu
Z całym szacunkiem dla tych partnerek (albo i bez) co znaczy: wiedziałam, ze muszę przez to przebrnać? Muszę, żeby byc z kimś znanym i bogatym? Mamy XXI wiek i z tego co kojarzę to niewolnictwo już zniesiono...
Twój nick
miesiąc temu
on ma syna i córkę, a nie synów. Teraz się nagle każdej kochance przypomniało, że był agresywny? Ja nie twierdzę, że nikomu nie zrobił krzywdy, ale droga jest inna, na policję, a nie żalić się na IG.
bDIfKRSz
Ala
miesiąc temu
Opowiadał o synach, a on ma przecież syna i córkę... kurcze chyba jego jedynym błędem było spotykanie sie z ,,gwiazdkami,, z instagrama, to teraz ma co ma, a one swoje 5 minut w brukowcach
...
Następna strona
bDIfKRTb