Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ojciec WSPIERA księżną Monako w obliczu problemów i ponownego wyjazdu z kraju: "Wyjdzie z tego JESZCZE SILNIEJSZA"

47
Podziel się:

Michael Wittstock, ojciec księżnej Monako, odniósł się do pogłosek o tym, jakoby jego córka znalazła się na życiowym zakręcie. "Wiem, że jest silna i da sobie radę" - wspiera ją na łamach prasy.

Ojciec WSPIERA księżną Monako w obliczu problemów i ponownego wyjazdu z kraju: "Wyjdzie z tego JESZCZE SILNIEJSZA"
Księżna Monako przechodzi trudny czas. Publicznie wspiera ją ojciec (Getty Images)

Ostatnimi czasy księżna Monako gości w światowych mediach częściej niż kiedykolwiek. Ma to związek z doniesieniami o jej problemach ze zdrowiem, które miały ją zmusić do wyjazdu z kraju zaledwie kilka dni po powrocie z RPA. Obecnie Charlene ma przebywać w specjalistycznym ośrodku, jednak to, co dokładnie jej dolega, pozostaje tajemnicą.

Mówi się też, że problemy zdrowotne to nie jedyne kłopoty, które zaprzątają głowę księżnej Monako. W kuluarach przewijają się bowiem pogłoski o rzekomych problemach w małżeństwie księcia Alberta i jego żony, a całkiem niedawno prasa ujawniła, jakoby Charlene miała się spotykać z rosyjskim miliarderem i ekspartnerem Naomi Campbell. Sprawy oczywiście dotąd oficjalnie nie skomentowano.

Zobacz także: Sekret idealnej sylwetki Księżnej Kate

Teraz z kolei dowiadujemy się, że Charlene faktycznie ma poważne problemy ze zdrowiem, co przyznał publicznie jej ojciec, Michael Wittstock. W rozmowie z magazynem "YOU" pochwalił waleczną postawę córki i zapewnił, że uda jej się pokonać wszelkie życiowe przeszkody. Co prawda nie uściślił, czy mowa tu o problemach zdrowotnych, czy małżeńskich, jednak wspomniana gazeta wskazuje na to pierwsze.

Biorąc pod uwagę to, jak długo trenowała [przed laty Charlene była pływaczką - przyp.red.], jestem przekonany, że uda jej się pokonać wszelkie trudności. Wyjdzie z tego jeszcze silniejsza - pochwalił ją ojciec, po czym dodał: Regularnie rozmawiamy przez telefon, także z dziećmi. Mamy świetne relacje.

Zagraniczne media podkreślają, że choć nie podano oficjalnej wersji co do schorzeń księżnej, to prawdopodobnie mogą jej dokuczać komplikacje zdrowotne związane z uszami, nosem i gardłem. Miała nawet przejść kilka operacji, co zachwiało także jej samopoczuciem. Jeszcze niedawno Charlene pojawiła się bowiem publicznie w maseczce i dużych okularach przeciwsłonecznych, co jedynie spotęgowało kolejne doniesienia.

Warto wspomnieć, że wcześniej zabrał głos w sprawie także sam książę Albert, który przyznał w rozmowie z "People", że jego żona jest "wykończona, zarówno fizycznie, jak i psychicznie". Z tego powodu doradzono jej dłuższy pobyt w klinice, a to oznaczało kolejny wyjazd z kraju.

Dlaczego nie piszemy o Dodzie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
deq
2 miesiące temu
Albercik ja wykonczyl, szkoda kobiety. Jej sytuacja przypomina mi Diane.
iam
2 miesiące temu
Oby w ogóle wróciła - żywa!
Mama
2 miesiące temu
Ojciec wspiera corke na lamach prasy? Brzmi to co najmniej patologicznie
Tea
2 miesiące temu
Wszystkim, którzy przyżeniają się do Grimaldich przytrafiają się nieszczęścia.
Jean
2 miesiące temu
Szkoda jej ale z drugiej strony wiedziała na co się pisze. Przecież to księstwo zostało założone przez piratów, złodziei i szumowiny. Patrząc historycznie, powinni upaść ze 100/150 lat temu bo tak ogromnie byli zadłużeni. Wymyślili kasyna bo Francja się tym brzydziła i zaczął się „prestiż”. Przecież matka Alberta chciała się wypisać (tez ją psychicznie wykończyli- to żadna tajemnica)i zginęła w wypadku…
Najnowsze komentarze (47)
Marika
miesiąc temu
Czy to nie dziwne, księżna Charlen chora i zagubiona, księżna Diana depresja- bulimia, księżna Monaco amerykanka Kelly zdruzgotana i zagubiona. Co się dzieje na tych dworach, że tak trudno kobiecie wchodzącej tam do rodziny jest egzystować? Chyba dobrze zrobiła Megan Merkle.
mix
miesiąc temu
Chyba chodzi o nieudaną operacje plastyczną. Jej twarz już była bardzo naciągnięta kolejny zabieg mógł doprowadzic do katastrofy.
jadwiga
miesiąc temu
szkoda kobiety i dzieci -pieniadze szczescia nie daja
PrawdaCzasu
miesiąc temu
Fat Albert postępuje jak typowy przemocowiec. Najpierw zmusił Charlene do ślubu, najpewniej jakimś szantażem; przecież dwa razy prawie mu uciekła - wysłannicy dworu zawracali Ją z lotniska; na ślubie plakala. Potem wykorzystał Ją do uzyskania legalnych potomków, następców tronu. Kiedy spełniła swoją rolę, odsunął ja od dzieci; być może wpadła w depresję i instynkt macierzyński się prawidłowo nie rozwinął. Kiedy zaczęła się buntować - publicznie deprecjonował Jej rolę jako żony i matki, podważając Jej umiejętności na każdym kroku, gdy sam publicznie był widziany z kochankami i matkami nieślubnych dzieci. Później pojawiły się umiejętnie dawkowane plotki o Jej chorobie psychicznej i awanturniczym charakterze- czyli stanowi zagrożenie dla bliźniaków. Ostatnio zaś słychać o kochanku - czyli już nastąpiło odwrócenie winy. Obecny agresor przedstawia się jako ofiara swojej faktycznej ofiary. W końcu uciśniony Albert, umęczony przez rozwiązłą małżonkę - wariatkę i nimfomankę - będzie musiał przybyć na białym koniu i zrobić porządek z tym gniazdem szerszeni pod swoim dachem . Dla dobra i bezpieczeństwa swojego i dzieci oczywiście.... I ta strategia umiejętnie i konsekwentnie stosowana - przynosi doskonale efekty wśród niezorientowanych obserwatorów. Czyli w oczach większości ludzi. Biedny Albercik wygrał, zła Charlene zniknie i wszyscy pozostali będą żyli długo i szczęśliwie. Jak w każdej dobrej bajce. I tylko dzieci żal....
panda
miesiąc temu
Biedna kobieta. Jej mąż to świr, który w latach 90/00 został oskarżony przez ówczesną top modelkę, pionierkę aniołków victorias secret Karen Mulder o dopuszczanie się molestowania, zresztą nie tylko księciunio ale szefowie Elite Models Agency, rząd Francji. W 2000r gdy oskarżyła ich o to na wizji, wywiad został przerwany a publiczność podpisywała klauzulę poufności. Mimo wszystko poszła z tym po paru miesiącach do gazety, gdzie jej oskarżenia opublikowano i tu się zaczął jej koniec - jeszcze tego samego dnia wsadzili ją do psychiatryka, tu warto nadmienić że było to opłacane przez ówczesnego szefa Elite Models Agency- Gerarda Marie, ex męża Lindy Evangelisty, który całkiem niedawno bo rok temu został oskarżony o liczne napaści seksualne i molestowania. Mulder była wtedy na topie z Naomi Campbell, Cindy Crawford, Claudią Schiffer i pewnie osoby poniżej 30rż o niej nie słyszeli prawda? Po wywiadzie została usunięta z życia publicznego, zrobiono z niej wariatkę. NAtomiast niedawno wyszła akcja #metoo, natomiast ją udało się uciszyć. Ten świat jest obrzydliwy. ps. Albercikowi też nie był obcy Jeffrey Eppstein, taka to ciekawostka.
bebe
miesiąc temu
Nawet raz nie widzialam szczerego usmiechu na jej twarzy czy radosnej iskry w oku, zawsze smutna i zbolala, dretwa, nieobecna.
Idunn
miesiąc temu
On jest synem Grace? jeżeli chodzi o wygląd fizyczny to trudno uwierzyć
awwz
miesiąc temu
Wybrał żonę podobną z twarzy do matki. Przed ślubem Charline dowiedziała się o zdradach narzeczonego i chciała odwołać ślub, ale zmuszono ją do poślubienia Alberta.
Gosc
2 miesiące temu
Po ojcu dzieci maja wade wzroku ?
sting
2 miesiące temu
W Monako mieszka tyle młodych panienek, ale on zawsze szukał w obcych krajach
arnold
2 miesiące temu
Charlene, odstaw tego toxa.
Kasia
2 miesiące temu
WIELKIE DZIĘKUJE!! Odebrałam bonusowe 4000zł bo polecaliście tutaj bloga księgowej ze skarbówki która wytłumaczyła co i jak. Jak ktoś jeszcze nie odebrał to można poszukać "Awantalecka blog" w google i sobie poczytac
Ipla
2 miesiące temu
Dłuższy wyjazd do RPA - żeby ratować zwierzęta i przy okazji uwolnić się od męża - rozumiem, zostawić małe dzieci - nie rozumiem.
zdziw
2 miesiące temu
Ale o co jej chodzi? ma wszystko przecież...
Oferty dla Ciebie