Ojciec Żmudy do dziennikarza: "WYŁĄCZ KAMERĘ. Nie zapominam się! NIE WSTYDZĘ SIĘ tego tematu!"

168
Podziel się

Wyrywał mikrofon, zasłaniał kamerę i zamykał się w pokoju. "Co pan wyprawia. Robi pan jakieś przepychanki" - uspokajał go reporter.

Od wypadku z udziałem ojca Marty Żmudy-Trzebiatowskiej minęło już ponad pół roku. Wciąż jednak wzbudza on sporo emocji. Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, wójt gminy Przechlewo, siadł za kółkiem samochodu pod wpływem alkoholu i staranował inny samochód. We krwi miał 1,8 promila alkoholu. Później próbował uciekać i chować się przed policją w krzakach. Niedawno odbyła się rozprawa z jego udziałem. Żmuda Trzebiatowski do sądu wszedł tyłem i groził reporterowi robiącemu zdjęcia: "Uważaj bo ci zniszczę ten..."

Okazuje się, że nie był to jedyny tego typu przypadek. Wójt nie chce komentować sprawy i nie udziela informacji mediom. Jeden z dziennikarzy pojechał więc do urzędu gminy, by tam porozmawiać z nim z zaskoczenia. Żmuda-Trzebiatowski nie tylko odmówił komentarza, ale podobnie jak wcześniej awanturował się, łapał za mikrofon i zasłaniał kamerę. Nie pomogły prośby reportera:

Proszę zostawić mikrofon. Co pan wyprawia. Panie wójcie, niech pan zostawi kamerę. Zamyka się pan przed nami na klucz? Gdzie pan ucieka? Co pan wyprawia? Robi pan jakieś przepychanki.

Wójt wypraszając dziennikarza dodał: "Proszę wyłączyć kamerę. Ja się nie zapominam. Nie będę rozmawiał na ten temat. Od tego jest sąd. Nie uciekam. Nie wstydzę się tego tematu."

Wójt pewnie się nie wstydzi. A co na to jego córka?

Źródło: Blisko Ludzi TTV/x-news

KOMENTARZE
(168)
gość
5 lata temu
Przepraszam ale z jakiej racji dziennikarz przychodzi do miejsca pracy p. Żmudy-Trzebiatowskiego i zadaje pytania o jego prywatne sprawy jeszcze będąc przy tym bezczelnym i nachalnym, on nie ma żadnego obowiązku wypowiadania się na ten temat, a poza tym co kogo to obchodzi, karę wymierzy mu sąd, a tutaj ewidentnie ktoś szuka taniej sensacji.
gość
5 lata temu
A gdyby to byl Kowalski czy Nowak, to co? Tez by byla afera? Zalosni dziennikarze..
gość
5 lata temu
Tak, ta afera dz 2011 dotyczyla sprzedarzy domkow nad jeziorem za bezcen, Trzebiatowski sprzedal swojej zonie i innym znajomym, zamiast oglosic przetarg dla ludzi, prokuratura sie zsprawa zajmowala, ale nie wiem z jakim skutkiem.
gość
5 lata temu
To nic w porownaniu do afery sprzed kilku lat w roli glownej z tym panem. Bodaj ze o jakis gruby przetarg wtedy chodzilo, sprzedarz jakiegos jeziora czy co takiego. A ci mieszkancy zacofani, dopoki mentalnosc ludzi sie nie zmieni to w Polsce nie bedzie dobrze.
gość
5 lata temu
Przepraszam bardzo ale wypadek po pijaku dla osoby będącej wójtem nie jest jego prywatna sprawą!
Najnowsze komentarze (168)
tommy
3 lata temu
znam jego synalka ze studiów, też taki nadpobudliwy p***b
gość
5 lata temu
dziennikarz ma rację. ten wójt sprawuje funkcję publiczną, nie moze uciekać nawet g**j nie przeprosił, przecież po pijaku mógł kogoś zabic na drodze. S KU R W Y S Y N a nie wójt
gość
5 lata temu
Hej gościu. Picie w pracy -jaka to prywatna sprawa. Jak pamiętam to nie jeden raz byl pijany i jeszcze chciał kogoś wrobić. A co córka ma powiedzieć. Na pewno się wstydzi.
gość
5 lata temu
Dorwał się do mikrofonu i chciał zabłysnąć. Żałośnie wypadł.
gość
5 lata temu
Gdyby nie daj Boże człowiek padł na zawał, to czy ten cwaniak z pompką w nosie i mikrofonem odpowiadał by za to?
gość
5 lata temu
Chyba bym nie wytrzymała i dała temu z mikrofonem prosto w mordę.
gość
5 lata temu
ale też nie jest sprawą tego sępa dziennikarza, tylko sądu.
gość
5 lata temu
Czy nie powinny być jakieś kary dla dziennikarzy, którzy ewidentnie prowokują kogoś do tego, by dostać w gębę, bo w końcu cierpliwość też ma swoje granice. Ten człowiek ma rację, że od tego jest sąd, a nie jakiś namolny dziennikarzyna, który w ten sposób pcha się na afisz. Za kogo oni się w końcu uważają. Jestem absolutnie po stronie prawa, ale nie takiego dziadostwa jakie widzę ze strony tego faceta z mikrofonem.
mag
5 lata temu
cóż... faktycznie żałosny i bezczelny dziennikarzyna ;) a za "panem wójtem" temat się pociągnie niestety ;)
GOSIA
5 lata temu
UDZIKOWAĆ STAREGO SKÓRKOJADA
gość
5 lata temu
Zwykly buras c**k niskiego formatu. B***E
gość
5 lata temu
...Nie bede komentowac tej sprawy...
gość
5 lata temu
Co nie usprawiedliwia zachowania dziennikarza, ktory tylko szukal, zeby go sprowokowac, bo niby co chcial osiagnac ta natarczywoscia?
gość
5 lata temu
Prowadzenie po pijanemu jest karygodne, ale zachowanie tego dziennikarza tez. Nie lubie dziennikarzy. Jak mozna miec taki tupet, buc tak nachalnym i natarczywym… :/
gość
5 lata temu
źle zrobił ale zachowanie dziennikarzy jest również niemożliwe. Sprawa się toczy w sądzie i starczy ale sępy wyczuły aferę. Nie cierpię dziennikarzy, akwizytorów i i innych nachalnych osobników. Z dziennikarzem lepiej nie rozmawiać bo przeinaczy, po swojemu przedstawi.
gość
5 lata temu
Co za buc! Ale dziennikarz też kawał.......
gość
5 lata temu
kawał ch*** ten dziennikarz
gość
5 lata temu
p*******y b******r
gość
5 lata temu
Może niech ten dziennikarzyna zacznie od przeswietlania debili z Wiejskiej
gość
5 lata temu
dziennikarz przesadzal.. chyba tez bym nie wytrzymala.
lucykl
5 lata temu
TEN DZIENNIKARZ TO KAWAŁ CHAMA, !!!!!
5 lata temu
dlaczego za sikorskim po sejmie nie ganiają z mikrofonem on też ma dużo na sumieniu
gość
5 lata temu
Lumpek, pijoczek i do tego cham, źle kochany tatuś aktoreczki, cóż za kultura. Ale po chamach, czego się można spodziewać?
gość
5 lata temu
Wiecie, że nauczyciele mają i 13-tki i 14-tk ii ciągle im mało i mało ,oj przykróciłabym im, przykróciła.
...
Następna strona