Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olejnik o uchodźcach: "Dziwię się, że Szydło nie chce przyjmować matek i dzieci. O TO PROSI KOŚCIÓŁ!"

426
Podziel się

"Powinniśmy ich przyjąć, zobowiązaliśmy się do tego. Rozumiem, że rząd obawia się zamachowców, ale naprawdę nie każdy muzułmanin to terrorysta".

bCyMoCyJ

Dyskusja dotycząca uchodźców znów przybrała na sile. W ostatnim czasie kilkoro celebrytów zachęcało polski rząd do wypełnienia zobowiązań wobec Unii Europejskiej. Przypomnijmy: Kayah zachęca do przyjmowania uchodźców: "Daję kredyt zaufania. Wierzę w bogactwo wielokulturowego społeczeństwa!"

Do tego grona dołączyła właśnie Monika Olejnik. Dziennikarka www.przeAmbitni.pl wyznała, że dziwi ją twarda postawa rządu i Beaty Szydło. Olejnik nie rozumie dlaczego, nie chcemy przyjmować matek z dziećmi.

bCyMoCyL

Powinniśmy przyjąć uchodźców. Zobowiązaliśmy się do tego, powinniśmy przyjmować matki i dzieci, powinny być korytarze humanitarne, o co prosi kościół. Dziwię się, że pani premier nie chce przyjmować dzieci i matek, to potwornie zaskakujące. Szydło nie chce i ma takie zdanie jak Kaczyński. Rozumiem, że się obawiają zamachowców, ale nie każdy muzułmanin to terrorysta.

bCyMoCyR
bCyMoCzm
KOMENTARZE
(426)
gość
3 lata temu
Olejnik niech weźmie jedną rodzinę pod swój dach, a potem może mówić innym jak należy postępować. Obłudna komunistka.
gość
3 lata temu
pani Moniko jakby była wojna w naszym kraju gdzie będziemy uciekać? do Emiratów, Kataru, Turcji, Egiptu, czy do sąsiadów?
gość
3 lata temu
matki z dziećmi? a za rok w ramach łączenia rodzin, mężów, siostry braci, rodziców, niech przyjmują państwa, które miały kolonie i nie pozwoliły na rozwój zamykając gębę dyktatora dolarami,
bCyMoCzn
Polak maly
3 lata temu
Lewacki Pudel znowu podjudza narod, buuuuuu.....
gość
3 lata temu
To ulokuj ich u siebie g****a babo !!!! Sama nie wiesz co pleciesz! !!!!×
Najnowsze komentarze (426)
gość
3 lata temu
ciekawe jak przyjeła te komentarze ?czy coś to dało do myślenia
gość
3 lata temu
Pierdo...j ty sie w łeb g****a babo weź sobie do siebie pod dach jedna rodzine i nie mów co ma kto robić ... Jak ci szkoda tych ludzi to im swoje pieniądze oddaj
Gośćjoannna
3 lata temu
Zgadza sie, nie kazdy Muzulmanin jest terrorystą,ale niestety kazdy terrorysta jest Muzulmaninem...
Gośćjoannna
3 lata temu
Zgadza sie, nie kazdy Muzulmanin jest terrorystą,ale niestety kazdy terrorysta jest Muzulmaninem...
gość
3 lata temu
niech przynajmniej mieszka z nimi po sąsiedzku. A nie z dala chroniąc swój dom a "plebs" niech z nimi obcuje.
Mnietek
3 lata temu
Zero tolerancji dla c*******h dzikusów w Polsce.
Adam
3 lata temu
Ty tak na poważnie?,przecież nawet nie wiesz gdzie Ameryka leży.
gość
3 lata temu
Kto stoi za uchodźcami? Nie czyta Pani Prasy. Polecam. Dział: Polityka 2218 51 0
bCyMoCzf
gość
3 lata temu
Pani Redaktor. I poco PANI TYLE OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY SOBIE NAPYTAŁA. Przykro czytać. Trzeba trochę myśleć Gdzie Ci co popierają pomysły Nie ma żadnego pozytywnego komentarza .
gość
3 lata temu
Pani Moniko. Pomyliła Pani zdjecie,Tam widać zdrowych młodych ludzi. Powinnii walczyć o swoją ojczyznę, a nie przychodzić na gotowe. Była poruszona sprawa przyjęcia Polaków przez Iran. Przyjął na koszt armii dzieci i matki. Mężowie i pełnoletni walczyli do końca wojny. Przychodzi taki jeden z drugim do telewizji to niech nie manipuluje historią ,bo nie podejrzewam ,że jej nie zna.
turysta
3 lata temu
weż sobie ten m*****h do swojego domu.
Broszkowa
3 lata temu
Jaki kościół?!!! Jakieś przygłupie biskupy?!!! Dla mnie ostateczną wyrocznią (oczywiście poza : Jarosławem Polskęzbawem Zawsze Dziewicą) jest : Święty za Życia Ojciec Dyrektor z Torunia, który nie jest rasistą - ale wie, że asfalt ma swoje miejsce!
Asior
3 lata temu
te dzieci będą w przyszłości zabijać nasze dzieci.... nakazuje im to wychowanie, religia, tradycja i ogólnie pranie mózgu od małego
gość
3 lata temu
Rąbnięta baba nerwowa jakas cos ma z garem
...
Następna strona
bCyMoCzH