Olga Kalicka poznała ojca swojej córki przez internet. "Przed pierwszą kawą zrobiłam gruby research"
Olga Kalicka już od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku nowego mężczyzny. Aktorka stara się chronić prywatność partnera i rzadko opowiada o ich relacji. Teraz zdradziła, jak się poznali.
Olga Kalicka ma na koncie wieloletni związek z Cezarym Nowakiem, z którym doczekała się syna - Aleksego. Relacja pary nie przetrwała jednak próby czasu i podjęli decyzję o rozstaniu. Wtedy też aktorka znana z "Rodzinki.pl" postanowiła skupić się na sobie.
Już od jakiegoś Kalicka układa sobie życie u boku nowego partnera, z którym doczekała się córki - Anieli. Nowy ukochany aktorki nie jest związany z show-biznesem i stara się chronić jego prywatność. Teraz zrobiła drobny wyjątek i opowiedziała o początkach ich relacji.
Olga Kalicka ojca swojej córki poznała... w internecie! Jak długo zastanawiała się, by pójść na randkę z nieznajomym?
Olga Kalicka poznała ukochanego przez internet
Olga Kalicka w rozmowie z serwisem kobieta.wp wspomniała początki relacji ze swoim ukochanym. Para poznała się przez internet, po tym jak mężczyzna wysłał do niej wiadomość na Instagramie. Obawiała się, że będzie ją oceniał przez pryzmat popularności.
Poznaliśmy się na Instagramie. On po prostu do mnie napisał, niezobowiązującą wiadomość i tak się zaczęło. (...) Kiedy jesteś osobą rozpoznawalną, trudno jest nie mieć obawy, że ludzie cię oceniają na wstępie przez pryzmat tego, kim jesteś w mediach. Okazało się, że mój partner kompletnie w ten świat nie wchodzi - wyznała Olga Kalicka w rozmowie z kobieta.wp.
Aktorce szybko udało się ustalić, że mają wspólnych znajomych. To dzięki nim zdecydowała się wybrać na pierwszą randkę.
Przeglądałam wszystkie możliwe portale, żeby znaleźć punkt zaczepienia. Był nim ślub znajomych mojej przyjaciółki. Przed pierwszą kawą zrobiłam gruby research i dostałam zielone światło, że jest normalny - dodała.
Olga Kalicka ciepło o swoim ukochanym
Dziś Olga Kalicka może się pochwalić zdrową relacją, która wnosi mnóstwo radości do jej życia. U boku partnera udało jej się odnaleźć spokój.
Cieszę się, bo mam wrażenie, że najważniejsze w relacji jest to, żeby być w takiej prawdzie. Poczułam, że przy nim jestem najbardziej sobą i sama siebie często zaskakiwałam. Czuję się, w cudzysłowie taka bezbronna w sensie tych moich emocji, które mam. On mi dał przestrzeń na to, żebym ja była kobietą i nie trzymała tej gardy takiej, z myślą o tym, czemu muszę stawić czoła - rozpływała się Kalicka nad ukochanym.